Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки

79 0 Новини високих технологій

Російська компанія teXet відома як постачальник електронних пристроїв, представлених в самому широкому спектр модифікацій. У числі найбільш популярних продуктів даного бренду — планшети типу TM-7854. Дані пристрої характеризуються доступною ціною, функціональністю і технологічністю. Які основні характеристики даного пристрою? Як оцінюють його можливості користувачі та експерти?

Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки

Комплектація

Пристрій teXet TM-7854 поставляється разом з такими аксесуарами, як: - гарнітура; - кабель для передачі даних; - провід для підключення живлення до девайсу; - провід типу OGT; - безпосередньо блок живлення; - чохол. За допомогою кабелю для передачі даних планшет може підключатися до комп'ютера.

Зовнішній вид

Зверху пристрій пофарбовано в чорний колір. Рамки екрану девайса — досить вузькі, що робить пристрій вельми стильним і зручним у користуванні рішенням. Над дисплеєм розташовується фронтальна камера планшета роздільною здатністю 03 мегапікселя. Задня кришка девайса виготовлена з алюмінію, вона має колір темний металік. Примітно, що кути на ній зрізані під кутом близько 45 градусів, і це також додає яскравості і витонченості дизайну розглянутого девайса. У задній частині планшета розташовується основна камера має роздільну здатність в 2 мегапікселі. У нижній області — вбудовані динаміки, їх 2.


Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки
На правій грані корпусу розташовуються клавіші регулювання гучності звуку, а також кнопка «назад». На верхній грані розташовується клавіша включення і підключення живлення, порти mini-HDMI, а також micro-USB. Тут же розташовується слот для підключення карти пам'яті і роз'єм для навушників. На нижній грані корпусу — мікрофон. Можна відзначити, що заряджати планшет teXet TM-7854 можна як за допомогою кабелю живлення, так і при використанні USB-порту. Процес зарядки в обох випадках здійснюється досить швидко.

Апаратні можливості

Розглянуте пристрій оснащений досить продуктивним процесором Alwinner BoxChip A31S, має 4 ядра типу Cortex 7 і функціонує на частоті, що становить 1 ГГц. Обробка графіки здійснюється за провідної ролі чіпа PowerVR SGX 544. Девайс має 16 ГБ вбудованої флеш-пам'яті. При цьому системні файли займають близько 1 ГБ, інший ресурс може задіяти користувач. Обсяг ОЗУ, яким оснащений планшет, становить 1 ГБ.


Акумулятор, инсталлированний в пристрій teXet IM-7854 має ємність, яка становить 39 тис. маг. Девайс підтримує WiFi. В цілому зазначені апаратні можливості відповідають типовим рішенням бюджетного сегмента, до якого відноситься даний пристрій. У разі якщо ресурс флеш-пам'яті, доступний на пристрої teXet TM 7854 — 16GB, буде вичерпано, то можна задіяти додаткові карти пам'яті об'ємом до 32 ГБ. При необхідності можна керувати частотою процесора за допомогою програмного інтерфейсу планшета і оптимізувати, таким чином, його продуктивність.
Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки

Дисплей

Розглянуте пристрій оснащений екраном з діагоналлю, яка становить 785 дюйма. Дисплей має роздільну здатність 1024 на 768 пікселів. Він оснащений матрицею типу IPS, яка здатна забезпечувати відтворення на екрані картинки найвищої якості. Показник щільності пікселів дисплея — 163 ppi.
Екран має досить великі кути огляду. Власне, це у багато завдяки наявності в його конструкції матриці типу IPS — TFT-монітори зі сторонніми технологіями нечасто здатні на трансляцію картинки з великими кутами огляду.

Камери

Якщо говорити про камерах девайса — фронтальна має показник дозволу в 03 МП, основна — 2 МП. Дані характеристики в цілому можна назвати досить типовими для планшетів у відповідному сегменті. Використовуються камери з допомогою програми з досить оригінальним, як відзначають багато користувачів, дизайном. З допомогою відповідного програмного інтерфейсу можна налаштовувати параметри експозиції, балансу білого, встановлювати таймер, ті чи інші показники дозволу картинок, місця збереження файлів, активувати опцію розпізнавання осіб. Крім того, програма для камери планшета teXet TM-7854 дозволяє застосовувати різні ефекти при зйомці фото. Можна при бажанні задіяти швидкісну або, приміром, панорамну зйомку. Камери, встановлені на планшеті, добре справляються і з зйомкою відеороликів. При використанні відповідної функції можна настроїти дозвіл, баланс білого, встановити таймер.

Софт

Яка встановлена на планшет teXet TM-7854 прошивка? Інструкція до апарату включає розділ, в якому зазначено, що девайс управляється операційною системою Android версії 411. При необхідності можна оновити прошивку через Wi-Fi. За замовчуванням програмний інтерфейс управління планшетом представлений робочим столом, на якому розміщені ярлики для запуску популярних мобільних додатків, таких як Chrome, YouTube, «РИА Новости».
Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки
До найбільш цікавим встановленим програм можна віднести програвач відео, програми для роботи з поштою, а також інтерфейс, що дозволяє управляти параметрами частоти процесора планшета. Крім того, для користувачів девайса доступно фірмове додаток SocialHub від компанії teXet. Дане рішення дозволяє власнику планшета спілкуватися в чатах різних популярних соцмереж. У будь-який момент можна скачати свої програми з спеціалізованих магазинів — наприклад, Google Play.
Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки
Якщо говорити про примітних програмних можливості девайса, то можна звернути увагу на функцію пристосування дозволу дисплея для відтворення різних ігор. Крім того, девайс підтримує режим передачі зображення на екран телевізора через інтерфейс HDMI. Дана опція універсальна: не має значення те, на який тип дисплея виводиться картинка — IPS, TFT, головне, щоб пристрій підтримувало відповідні стандарти.

Особливості користування пристроєм: інструкція

В інструкції, що додається до пристрою в комплекті поставки, є ряд формулювань, на які варто звернути увагу. Так, є ряд особливостей включення, вимикання пристрою, а також підтримання його функціональності. Для того щоб включити планшет, потрібно утримувати верхню кнопку подачі живлення протягом 3 секунд — після чого з'явиться заставка. У свою чергу, для виключення девайса потрібно трохи потримати цю клавішу, після чого дочекатися появи на екрані опції «Завершити роботу». Потім потрібно натиснути на кнопку OK. У деяких випадках планшет може зависати: у подібних ситуаціях необхідно здійснити його перезавантаження. Для цього необхідно натиснути ту кнопку, що використовується для вимикання пристрою, і утримувати її протягом 5 секунд. Є ряд нюансів інсталяції у девайс додаткових карт пам'яті — вони також передбачені інструкцією до планшету. Так, важливо безпечно витягувати відповідний апаратний компонент. Для цього потрібно: перейти на головний екран програмного інтерфейсу управління девайсом, натиснути кнопку, розташовану в правій верхній частині екрана, вибрати пункт «Налаштування» в меню «Програми», вибрати опцію «Пам'ять», натиснути на «Вийняти карту» і дочекатися завершення процедури.

Інтерфейс від «Яндекса»

Ще одна примітна можливість, про яку йдеться в інструкції до планшета — задіяння програмного інтерфейсу Яндекс.Shell. Для цього потрібно завантажити це додаток з Google Play. Дана програма дає можливість оперативно отримувати доступ до актуальних відомостями, що стосуються роботи телефону, а також управляти різними опціями.
Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки
Використовуючи Яндекс.Shell, можна додавати в меню, ярлики, папки, різні віджети. Інструкція до планшета містить велику кількість інших примітних положень — корисно ознайомитися з ними, прочитавши повністю відповідний документ.

Якість роботи пристрою: тести та відгуки

Наскільки швидким можна вважати розглянутий девайс? Як відзначають фахівці, в тестах типу AnTuTu планшет показує результати, в цілому порівнянні з тими, що характеризують роботу інших девайсів у відповідному сегменті мобільних рішень. Якщо говорити про конкретні цифри, то по тесту AnTuTu пристрій набирає близько 11919 балів. В цілому він оцінюється спеціалістами досить середній, однак, на практиці задіяння планшета в режимах, характерних для тієї навантаження, що дається в рамках зазначеного тесту, здійснюється не надто часто. Разом з тим на іншому популярному тесту — Quadrant, пристрій отримує близько 3246 балів, що вище, ніж у багатьох конкурентів. Так чи інакше, головна перевага в частині забезпечення продуктивності планшета — наявність процесора з 4 ядрами, що дозволяє пристрою дуже добре справлятися з типовими для девайсів у відповідному сегменті завданнями. Особливо позитивні відгуки фахівців в частині відтворення відео.

Мультимедійні файли та ігри

На планшеті можна без проблем переглядати фільми з пристойним бітрейтом. Підтримка MP3 в девайсі також реалізована дуже добре — за умови, звичайно, що програється файл буде достатньо високої якості. Браузери та інші онлайнові додатки, як відзначають користувачі, які також працюють в достатній мірі швидко і стабільно. В принципі, на планшеті можна запускати багато невимогливі до продуктивності гри, в тому числі і у форматі 3D. Звичайно, заздалегідь варто вивчати їх системні вимоги — бути може, буде рекомендовано виробником залучення більшого обсягу ОЗП. Крім того, перед установкою ігор має сенс перевірити, чи є на планшеті достатню кількість флеш-пам'яті. При необхідності потрібно завчасно обзавестися додатковою картою пам'яті, яка може бути оперативно підключена до пристрою.

Відгуки користувачів і експертів

Як в цілому оцінюють користувачі та експерти планшет teXet TM-7854? Відгуки про пристрої, представлені на тематичних онлайнових порталах, дозволяють виділити наступні найбільш сильні сторони відповідного рішення: - яскравий, стильний дизайн, - технологічний дисплей, - високопродуктивний процесор, - стабільні програмні інтерфейси — з можливістю оновлення, - зручність користування, - швидка робота при вирішенні основних завдань — особливо, при відтворенні відео і аудіо.
Планшет TeXet TM-7854: характеристики, інструкція, відгуки
Якщо говорити про можливі недоліки девайса, то до таких користувачі можуть відносити: - недостатньо ємний акумулятор; - відносно скромний — хоча і типовий, як ми зазначили вище, для девайсів відповідного сегмента обсяг ОЗП; - наявність не надто нової версії операційної системи Android за замовчуванням — проте, її можна в будь-який момент оновити. Таким чином, зазначені недоліки не виглядають занадто явними при розгляді планшета в контексті конкуруючих рішень у бюджетному сегменті. З точки зору ефективності роботи, пристрій в цілому знаходиться на рівні провідних рішень відповідної категорії, а з урахуванням доступної ціни — в порівнянні з девайсами, зокрема, відомих західних брендів, може виглядати більш бажаною для багатьох користувачів.

Резюме

Отже, ми вивчили основні можливості планшета teXet TM-7854 характеристики девайса, відгуки про нього. Ми можемо зробити висновок, що дане рішення, випущене російським брендом teXet, відноситься до найтехнологічнішим у своєму сегменті. За основними параметрами він не поступається провідним продуктів. Розрахований планшет teXet TM-7854 на рішення в достатній мірі ресурсномістких завдань, до яких відноситься відтворення відео у форматі FullHD, а також запуск широкого спектру мобільних додатків.