SKF-підшипники: як відрізнити підробку?

140 0 Новини високих технологій

Безумовно, одним з найбільш значущих елементів в кожному автомобілі і технічно складному пристрої є підшипники. Вони забезпечують обертання вала робочого елемента із заданим опором, виступають в якості опори і гарантують правильну працездатність сайту. Саме тому від їх якості і надійності залежить довговічність всієї конструкції.

SKF-підшипники: як відрізнити підробку?
Визнаним світовим брендом є SKF-підшипники, вироблені в Швеції. Випускаються з 1907 року, вони експлуатуються в багатьох складних механічних агрегатах, що вимагають високої точності і надійності деталей.

Підшипники SKF

Компанія AB SKF – це велика інтернаціональна машинобудівна корпорація, найбільший в світі виробник підшипників, мастильних систем, ущільнень і мехатроніки з більш ніж 100-річною історією. Інженери компанії володіють унікальними знаннями в області обертання елементів обладнання і складних технологічних процесів.

Каталог продукції виробника налічує більше мільйона найменувань, серед яких чималий відсоток мають SKF-підшипники. Орієнтуючись на відгуки фахівців і простих користувачів, можна не сумніватися, що продукція компанії підійде як для автомобіля, так і для великого переробного заводу. Головне – вибрати саме шведські вироби, адже на ринку існує чимала кількість підробок.

Відмінності від підробок оригіналу

Появу на ринку підробок та контрафактної продукції - ознака признанности будь-якого світового бренду. Наївні покупці шукають більш дешеві (порівняно з оригінальними) вироби і в підсумку купують товари сумнівної якості. Нижче на фотографії ви можете побачити приклад підробки, яку видає відсутність напису про країну-виробника.
SKF-підшипники: як відрізнити підробку?
Щоб уникнути обману і придбати дійсно оригінальні SKF-підшипники, варто керуватися наступними правилами:
 • Вибирайте продукцію тільки в індивідуальних закритих упаковках, які можуть бути картонними – для виробів невеликого розміру, і дерев'яними – для промислової продукції.
 • На упаковці в обов'язковому порядку повинен бути присутнім номер підшипника і країна виробництва, а також наклейка з оригінальним штрихкодом.
 • Сам підшипник повинен мати заводське клеймо, яке відрізняється чіткістю ліній. На підроблених виробах краю букв згладжені, символи більш «м'які». Крім того, клеймо обов'язково містить країну-виробника.
 • Фахівці радять звертати увагу на масу виробу. Оригінальні SKF-підшипники «відчуваються» в руці, тоді як фальшива продукція відрізняється порівняно невеликою вагою.

  Аналоги преміум-класу

  Для тих, хто шукає високоякісні підшипники, але в нижчій ціновій категорії, варто звернути увагу на продукцію таких компаній:
 • INA, FAG і LuK – виробники належать Schaeffler Gruppe, випускають аналоги підшипників SKF найвищої якості, які використовуються в автомобільної, машинобудівної і навіть аерокосмічній галузях;
 • Koyo – японський виробник, ринок якого орієнтований на автомобільну промисловість, продукція відрізняється більш низькою ціною при однаковій якості;
 • NTN – японська компанія, що випускає більш складні модифікації підшипників, якість яких нічим не поступається шведським продуктів.
 • Ціна продукції компанії SKF в Росії може коливатися від 100 до 5000 руб. в залежності від виду та партії товару. І дуже часто вона завищена – ви платите не тільки за товар, але і за бренд. Але зате ви можете бути впевнені в надійності і якості придбаних виробів.

  Аналоги середньої якості

  Продукцію представників цієї категорії незаслужено відносять до товарів середньої якості, хоча вони можуть замінити вироби визнаних світових виробників.
  SKF-підшипники: як відрізнити підробку?
  До таких компаній відносять:
 • NSK – японська фірма, яка має більш 60 заводів на всій земній кулі і виробляє підшипники, за якістю перевершують європейські аналоги;
 • IBC – виробник високоточних підшипників з Австрії, який пропонує якісні вироби за низькими цінами;
 • Ще можна перелічити безліч компаній, якість виробленої продукції у яких не нижче, ніж мають підшипники SKF. Ціна виробу при цьому знаходиться на більш низькому рівні і доступна більшості клієнтів.