Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації

26 0 Новини високих технологій

Японські автовиробники не втомлюються дивувати всіх автолюбителів світу своїми моделями. У них виходить поєднувати в одному автомобілі те, що для всіх здається несочетаемим. Яскравим прикладом результату такого експерименту є Mitsubishi RVR. Належить він до класу міні-венів, але володіє динамікою спортивних авто і прохідністю паркетника.

Загальний огляд автомобіля

«Мітсубісі-РВР» – це назва для внутрішнього ринку країни. В інших державах його знають під іншим ім'ям. Так, в Європі цей автомобіль відомий як «Спейс-Раннер». Як тільки не називали цю модель в Америці: «Мітсубісі-Експо-ЛРВ», «Додж-Кольт-Вегон», «Саміт-Вегон», Plymouth Colt Wagon! Але як не назви, а характеристики від цього не змінюються.
Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації
Основними показниками моделі є передній або повний привід, коробка передач двох варіантів на вибір (автоматична або механічна), потужність двигунів від 136 до 250 кінських сил. Динаміка, як і керованість на висоті. Гальмівна система також прекрасно виконує свої функції. Вона витримує активну їзду і великі швидкості. Дрібні нерівності на дорозі автомобіль проковтує. Але можна сказати, що підвіска жорсткувата.

Виробляти почали даний агрегат ще на початку дев'яностих. За весь час випустили три покоління Mitsubishi RVR. Відгуки власників підтверджують індивідуальний характер кожного з них. Поєднання показників різних видів автомобілів приваблює. Але в умовах активного використання деякі елементи швидко зношуються.

Огляд кузова і салону

Що стосується кузова, то тут є одна цікава особливість. З боку водія - тільки одні двері. Тому Mitsubishi RVR є чотирьохдверним автомобілем. Кермо може бути з правого або з лівого боку. Для Росії, звичайно, оптимальним буде варіант з лівим розташуванням керма. В іншому випадку пасажирам доведеться виходити з боку проїжджої частини. Це істотний недолік автомобіля, про який згадують відгуки власників. На передньому ряду сидінь зручно. Дверний отвір великий, що дозволяє комфортно сідати. Для ніг місця вистачає. Водійське сидіння, на додаток до стандартних регулювань, можна налаштувати по висоті і куту нахилу подушки. Приємна дрібниця – складаний підлокітник.

Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації
А ось ззаду сидіти не так зручно. По-перше, прорізи задніх дверей дуже вузькі. Людям з великою комплекцією туди складно забратися. Ще один мінус – ноги нікуди подіти. Для них дуже мало місця.

Наявні опції

Mitsubishi RVR дозволяє комфортно розташуватися за кермом. Навіть тривалі поїздки не будуть стомлювати. Можна сидіти за кермом довгий час. До ергономіки складно причепитися. З опцій, якими оснащений автомобіль, є лише стандартні варіанти. Сюди відносяться:
 • електропідйомники стекол;
 • електричне регулювання положення дзеркал заднього виду;
 • центральний замок;
 • клімат-контроль.
 • За безпеку відповідають ремені, дві подушки безпеки антиблокувальна система.

  Модифікації

  Автомобіль проводився в кількох версіях. Наприклад, модифікація Mitsubishi RVR Sports Gear поєднує в собі елементи позашляховика і спорткара. Вона укомплектована дволітровим дизельним двигуном з турбонаддувом. Коробка передач автоматична. Сидіння володіють розширеними регулюваннями. Висока посадка, великий «кенгурятник» попереду, підніжки біля дверей, запаска закріплена на п'ятій двері – все це нагадує позашляховик.
  Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації
  Для їзди по місту випускався автомобіль у версії GDI RVR. Оснащений 18-об'ємним двигуном, який відрізнявся невеликою витратою палива і малим количесвом викидаються шкідливих речовин. Ще одна модифікація - Open Gear. Вона відрізняється від Mitsubishi RVR Sport зсувним дахом. Крім того, елементи від позашляховика прибрали.

  Моделі першого покоління

  Mitsubishi RVR першого покоління проводилися в період з 1991 по 1997 р. Це були чотирьох - або п'ятидверні моделі. У першому випадку з одного боку була зсувні двері. Більшість варіантів мали повний привід. Але були і передньопривідні версії. В якості силового агрегату встановлювалися дизельні або бензинові двигуни з об'ємом 18 або 20 літра. Їх потужність змінювалася в діапазоні від 88 до 250 кінських сил. На окремих версіях встановлювали турбіну. Причому незалежно від типу палива. Середня витрата палива при русі по місту становить 96 літрів на сто кілометрів. По трасі «Мітсубісі-РВР» їсть 53 літра на сотню. Середнє значення при змішаному режимі їзди - 62-67 літрів на сто кілометрів шляху.


  Автомобіль здатний розвивати швидкість до 185 кілометрів на годину.

  Моделі другого покоління

  Друге покоління автомобілів Mitsubishi RVR з'явилося в 1997 році. І випускалися вони аж до 2002 року.
  Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації
  Моделі цього періоду мали більш сучасний зовнішній вигляд. Зміни торкнулися і силові агрегати. Дволітровий турбодизель зняли з виробництва. Замість нього з'явився бензиновий двигун об'ємом 24 літра і потужністю 165 кінських сил. Саме в цей час відбувся поділ автомобілів на модифікації.

  Третє покоління

  Через кілька років після призупинення випуску другого покоління з конвеєра зійшли нові моделі «Мітсубісі-РВР». Сталося це в 2010 році. Під рідним назвою він продавався тільки в Японії і Канаді. Інші країни отримали його під ім'ям «Мітсубісі-АСХ».
  Mitsubishi RVR: опис, характеристики, модифікації
  Це версії з п'ятьма дверима. Ширина кузова більше на 35 сантиметрів. За рахунок цього п'ять осіб можуть вільно розміститися всередині. На даху встановлено люк з понорамним склом. Сидіння заднього ряду не рухаються, але вони розташовані трохи вище, ніж передні. Це відкриває огляд для пасажирів. Двигун встановлювали з об'ємом 18 літра і потужністю 139 кінських сил. Привід за вибором передній або повний. «Мітсубісі-РВР» - автомобіль, який привертає до себе увагу своєю індивідуальністю і неповторним стилем.