Всі покоління автомобіля "Ніссан Лаурель"

510 0 Новини високих технологій

Великий автоприозводитель «Ніссан» кілька десятиліть випускав автомобіль бізнес-класу – «Ніссан Лаурель». Презентація його відбулася в далекому 1968 році. І лише в 2002 році керівництво прийняло рішення про зняття цієї моделі з конвеєра. За цей час було випущено вісім поколінь, які відрізнялися своїми характеристиками.

Перше покоління: початок історії

Виробництво автомобіля «Ніссан Лаурель» почалося в 1968 році. Спочатку це був седан з чотирма дверима. Через два роки (1970) почалося виробництво двухдверного купе. Пропонувалося дві комплектації «Люкс» і «Супер Делюкс». Кузов отримав назву «С30». Силові агрегати встановлювалися трьох варіантів:
 • G18 який характеризувався об'ємом 1.8 л і потужністю 105 кінських сил.
 • G20S з показниками 2.0 л і 110 л. с.
 • G20T, найбільш потужний, 120 л. с. і також об'ємом 2.0 л.
 • Всі покоління автомобіля "Ніссан Лаурель"
  Що було дивно для того часу, крім механічної чотириступінчастою коробки передач пропонувалися моделі з триступінчатим автоматом. Всі моделі були задньопривідним. Що стосується зовнішнього вигляду, то на думку спадає лише одне слово: «стильно». Радіаторна решітка оформлена хромом. Подвійні круглі фари попереду. Дзеркала заднього виду надавали оригінальності.
  Завершився перший етап у серпні 1972 року, поступаючись місцем новим моделям.

  Розвиток моделей або друге покоління

  Втричі покоління автомобіля «Ніссан Лаурель» у кузові «С130» почалося ще в квітні 1972 року. Випускався авто також у двох кузовах: седан з 4 дверима і купе-хардтоп з 2 дверима. Зовнішній вигляд злегка змінився. Але більш суттєві зміни торкнулися двигун «Ніссан Лаурель». Варіантів стало більше. Встановлювалися двигуни об'ємом 182026 і 28 літрів. Мотори стали рядними, з чотирма або шістьма циліндрами. Вони були екологічніше своїх попередників.

  Підвіска також мала свої варіанти. Седани комплектувалися заднім мостом і ресорами. Купе дісталася незалежна задня підвіска.

  Ось вона, популярність

  Третє покоління автомобіля «Ніссан Лаурель», яке проводилося в період з 1977 по 1980 рік, користувалася популярністю у автовласників. Моделі даного періоду характеризувалися стильною оновленої зовнішністю з кузовами «С230» і «С231». Круглі фари були замінені квадратними. Лінії кузова стали більш чіткими і ритмічними.
  Всі покоління автомобіля "Ніссан Лаурель"
  Змінився і список доступних силових агрегатів. Він поповнився дизельним двигуном з об'ємом 20 л. Трансмісія вже була представлена в трьох виконаннях: механічна з чотирма або п'ятьма ступенями, автоматична триступінчаста. Випускалася модель до жовтня 1980 року.

  Моделі в кузові «С31»

  Четверте покоління автомобіля «Ніссан Лаурель» (1980-1984) випускалося в кузові «С31». Він завжди мав чотири двері, як у седана, так і у хардтопа. Варіанти двигунів: бензинові з обсягами 182024 л, дизельний 28 л.

  П'яте покоління

  «Лаурель» произодился з індексом «С32» з 1984 по 1989 рік. Вже традиційно випукались автомобілі в двох кузовах: седан і хардтоп. З'явилися незграбні лінії, які надавали автомобілю більше солідності і елегантності. Використовувалися висувні дзеркала заднього виду.

  В цей час з'явився легендарний мотор RB з потужністю 175 кінських сил. Він відрізнявся електронним уприскуванням, наявністю чотирьох клапанів, турбіни і двох розподільних валів. Був у нього і недолік: його витрата становила більше десяти літрів на сто кілометрів шляху. Все було доступно шість варіантів двигунів. З нововведень ще слід відзначити появу активної підвіски.

  «Ніссан Лаурель»: характеристики шостого покоління

  Дане покоління сходило з конвеєра протягом 1989-1993 років. Іменували його «С33». Відрізнялися дані моделі потужними двигунами.
  Всі покоління автомобіля "Ніссан Лаурель"
  Популярністю користувався дволітровий дизельний мотор з турбонаддувом. Його потужність становила 205 кінських сил. Чомусь автолюбителі віддавали перевагу саме цьому варіанту автомобіля «Ніссан Лаурель». Відгуки про нього свідчили на його користь. Але як і раніше залишалися варіанти з потужністю 9194125 155 і 180 кінських сил. Коробка передач встановлювалася трьох видів: механічна з п'ятьма швидкостями, автоматична з 4 або 5 ступенями.

  Сьоме покоління

  Січень 1993 року характеризувався для компанії «Ніссан» появою нового покоління автомобілів «Лаурель». Воно іменувалося індексом «С34». Виробники віддали даної серії багато сил. Завдяки цьому вони змогли скласти конкуренцію добре відомої всім «Тойоті Марк 2». Змінилася зовнішність. Але найбільше зміни торкнулися саме салон. Ергономіка та оснащення були виконані на відмінно. Серед основних функцій, що входять з комплектацію, можна виділити: кондиціонер, систему АБС, подушки безпеки, велюровий салон. Змінилася і технічна сторона. Тепер потужність двигунів була доступна в діапазоні 100-235 кінських сил.

  Останнє покоління

  Випуск останнього, восьмого покоління «С35» розпочався в 1997 році. Продажі поступово скорочувалися. «Лаурель» поступалася лідируюче місце «Тойоті Марк 2». У спробі повернути популярність була збільшена потужність силових агрегатів до 280 кінських сил. Змінилися і технічні характеристики. Покращився список доступного обладнання і функцій.
  Всі покоління автомобіля "Ніссан Лаурель"
  Завершилося виробництво «Ніссана Лаурель» у серпні 2002 року. На зміну йому прийшов «Ніссан Тіна».

  Популярі новини
  Загрузка...