Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки

48 0 Новини високих технологій

Продукція родом з Китаю успішно продається по всьому світу. Вона сприймається як недорога, але різноманітна. І це в даний час можна сказати і про автомобілі. Все частіше на дорогах можна зустріти легковика та вантажівки китайської зборки. До останніх можна віднести самоскид «Хово», технічні характеристики якого дозволяють використовувати його для перевезення вантажів у різних галузях народного господарства. Його використовують для транспортування різноманітних матеріалів, в тому числі і насипом без упаковки.

Що можна сказати про виробника

Самоскид «Хово» випускається китайською компанією Sinotruk. Це визнаний світовий виробник вантажної техніки спеціального призначення. Поряд з самоскидами, компанія виробляє тягачі, бетонозмішувачі, вантажівки, а також запчастини до своїх моделей. Вся продукція компанії випускається під двома марками: «Хово» і «Ханія». Обидва бренди добре відомі на російському ринку.

Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
Для розробки моделі компанія спиралась на досвід світових автовиробників. Це дозволило створити гідний варіант автомобіля, конкурентоспроможного серед представників свого класу. З цією ж метою корпорацією були закуплені і встановлені на своєму виробництві сучасні комп'ютеризовані лінії. Це дозволило організації зайняти одне з лідируючих місць серед виробників великовантажних і комунальних машин в Китаї. Китайський самоскид «Хово» відомий не тільки на території своєї країни. Їх визнають на російському, європейському та американському ринках.

Де використовується автомобіль даної марки

Основне призначення самоскида – перевезення вантажів. Це можуть бути будівельні матеріали (бетон, пісок, асфальт, щебінь), грунт, сільськогосподарські корми та коренебульбоплоди, сміття і так далі. Це і визначає основні сфери, в яких найчастіше застосовується самоскид «Хово»:
 • Будівництво.
 • Сільське господарство.
 • Промисловість.
 • Комунальне господарство і так далі.
 • Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Витрати на придбання техніки даної марки окупаються досить швидко. Це пов'язано з тим, що самоскид Howo за робочий день може робити не один, а кілька рейсів. При підвищеної завантаженості автомобіля технічні характеристики його не погіршуються.

  Особливості автомобілів

  Самоскид Howo проводиться з урахуванням всіх сучасних вимог і стандартів. Одночасно з непоганими технічними даними він володіє підвищеним рівнем комфорту всередині кабіни, створюючи сприятливі умови для роботи водія. Деякі фахівці стверджують, що кабіна самоскида нагадує автомобілі компанії «Вольво». Але ціна китайських і шведських вантажівок істотно відрізняється. Техніка з Китаю значно дешевше в обслуговуванні, ніж її аналоги. Крім того, вона не так «вередлива» і вимагає до себе менше уваги. Адаптовані до роботи в різних кліматичних широтах, самоскиди витримують навіть найважчі умови. При цьому власник витрачає менше коштів, купуючи запчастини.
  Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Самоскид «Хово» відрізняється комфортними умовами для роботи водія. Це досягається за рахунок оснащення, встановленого в техніці.

  Опції автомобіля

  Самоскиди оснащуються такими опціями, як:
 • Кондиціонер.
 • Обігрівач.
 • Вентиляція.
 • Клімат-контроль.
 • Регулювання положення сидінь.
 • Обігрів сидінь.
 • Зміна положення рульової колонки.
 • Радіоприймач.
 • Перекидання кабіни з допомогою електричного приводу.
 • Ці функції дозволяють зручно розташуватися для виконання роботи.

  Технічні показники автомобіля

  Виробник розробляв самоскид «Хово» з метою його впровадження на міжнародний ринок. Це бажання не могло не позначитися на показниках автомобіля. Для виробництва надійних деталей і вузлів використовуються якісні матеріали. Завдяки цьому здатність протистояти зносу і стирання у всіх комплектуючих досить висока.
  Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Автомобіль оснащується дизельним чотиритактним двигуном. Потужність в залежності від модифікації може змінюватися від 336 до 375 кінських сил. Обсяг силового агрегату становить 9726 сантиметрів кубічних.
  Двигун з шістьма циліндрами, розташованими в ряд. Для поліпшення технічних характеристик встановлюються інтеркулер і турбонаддув.

  Модифікації техніки

  Для російського ринку автовиробник пропонує наступні модифікації вантажівок «Хово»:
 • 4-вісний самоскид ZZ 3257 М 3647 W з потужністю двигуна 336 кінських сил. Вантажопідйомність моделі становить двадцять п'ять тонн. Коробка передач з дев'ятьма положеннями.
 • ZZ 3327 N 3647 С. Вантажопідйомність даної модифікації - двадцять тонн. Потужність 375 кінських сил. Колісна формула 6х4.
 • ZZ 3327 N 3857 ІЗ відрізняється від попередньої моделі меншою потужністю (336 кінських сил) і колісною формулою 6х6).
 • ZZ 3407 S 3267 З оснащений двигуном з потужністю 375 кінських сил. Колісна формула вже 8х4. Здатний самоскид «Хово» даної модифікації піднімати вантажі загальною вагою тридцять одна тонна.
 • Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Це найбільш популярні на російському ринку моделі китайських самоскидів.

  Модифікація ZZ 3327 N 3847 C

  Популярність даної моделі постійно зростає. Про це свідчать рівні продажів, які збільшуються з кожним місяцем. Тому про неї варто поговорити окремо. Колісні диски виконані зі сталі. Шини камерні. Формула їх 6х4х. Все це покликане збільшувати запас міцності, який не буде зайвим при великої вантажопідйомності.
  Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Попереду встановлена жорстка маточина з подвійною балкою, що має форму літери «Т». Задня підвіска представлена редукторами мостів з невеликим розміром. Зчеплення має один диск діаметром 042 метра. Модель укомплектована девятиступенчатой коробкою передач.


  Такі характеристики дозволяють автомобілю розвивати швидкість дев'яносто кілометрів на годину. Витрата палива тридцять літрів на сто кілометрів шляху. Обсяг бака триста літрів. Гальмівна система пневматична. Має два контури. Оснащена антиблокувальною системою. Є моторне гальмо-сповільнювач і стоянкове гальмо. Кабіна виготовляється в двох варіантах: укорочена і подовжена. Вона цельностальная з можливістю перекидання зі зсувом на сімдесят відсотків. Лобове скло двошарове. Кабіна дозволяє розміститися двом людям. Для сну передбачено лише одне місце. Оснащена такими функціями, як:
 • Склоочисники з трьома режимами.
 • Опалення.
 • Вентиляція.
 • Клімат-контроль.
 • Регульована рульова колонка.
 • В якості додаткових опцій встановлюються електростеклопдъемник, радіо, електропідігрів сидінь та інші. Крім того, в обов'язковому порядку є датчики тиску повітря в пневматичній системі, вимірювання температури масла і води, згоряння палива і обсяг його споживання. Габарити автомобіля наступні:
 • Довжина 68 м.
 • Ширина 23 м
 • Висота 14 м.
 • Споряджена маса автомобіля самоскида «Хово» становить п'ятнадцять тонн. А його вантажопідйомність досягає сорока тонн.

  Самоскид «Хово»: відгуки

  Автомобіля з ідеальними у всіх відносинах характеристиками не існує. Цю думку повторюють і власники самоскида «Хово». Зовні автомобіль привертає увагу. Кабіна зручна для роботи. Сидіти за кермом комфортно. Гарна оглядовість. Усі потрібні важелі знаходяться під рукою, тягнутися до них не потрібно. Шумоізоляція непогана. У холодну пору року система опалення справляється зі своїм завданням.
  Самоскид «Хово» (Howo): технічні характеристики, виробник, відгуки
  Конструкція кузова полегшує процес завантаження і розвантаження сипучих матеріалів. Перекидання кузова дозволяє висипати вантаж повністю. Всередині нічого не залишається. Це прискорює роботу. Виробничий шлюб зустрічається рідко. Зазвичай самоскиди служать справно. Автомобіль не найекономічніший. Але витрата палива краще, ніж у моделей вітчизняної збірки. Відзначається досить непогане співвідношення ціни і якості. Нову модель можна купити за 36 мільйона рублів. Вартість вживаних самоскидів в середньому становить 12 мільйона рублів. За такі ціни купується досить надійний автомобіль, добре збалансований і з непоганою ергономікою.