Секрети ОС, або Як в Windows 7 змінити користувача

105 0 Новини високих технологій

У разі коли на персональному комп'ютері працює декілька користувачів, ОС Windows дозволяє створювати кілька облікових записів. Це дуже зручно і практично. Однак це може доставити і деякі клопоти. Справа в тому, що адміністратори, встановлюючи ОС, наперед не знають імен майбутніх користувачів, і останнім для налаштування свого робочого місця необхідно розуміти, як змінити обліковий запис, як встановити або змінити особистий код доступу до свого користувача та ще деякі тонкощі налаштування операційної системи.

Як у Windows 7 змінити користувача

Мабуть, це одна з самих простих завдань, з якою впорається більшість досвідчених користувачів. Проте навіть вона має кілька способів вирішення. Отже, давайте розглянемо всі можливі варіанти, як в Windows 7 змінити користувача.

Секрети ОС, або Як в Windows 7 змінити користувача
Перший і найпоширеніший спосіб - зайти в меню "Пуск" і, навівши мишку на стрілочку біля пункту "Завершення роботи", у випадаючому меню вибрати "Змінити користувача". Другий варіант - поєднання гарячих клавіш. Для швидкої зміни користувача достатньо на клавіатурі одночасно натиснути CTRL+ALT+DEL або WIN+L. У першому випадку з'явиться екран зі списком можливих завдань, а от у другому - прямий перехід на екран зміни користувача. Третій і самий рідкісний спосіб, як в Windows 7 змінити користувача, - ярлик на робочому столі. Трохи відхиляючись від теми, хочеться сказати, що за все, що відбувається в ОС, відповідають різноманітні виконавчі файли або так звані утиліти. Так ось, за перехід на екран зміни користувача "Віндовс" відповідає файл tsdiscon.exe, який розташований за адресою C:WindowsSystem32. Тепер залишається тільки створити на робочому столі ярлик, назвати його, як зручно користувачу, а в налаштуваннях вказати шлях до вищевказаної утиліті.

Як змінити ім'я користувача в Windows 7

Ще одна задача, з якою може зіткнутися ледь не кожен користувач. Вона допомагає змінити стандартне назву облікового запису типу USER на щось більше милозвучне і персональне. І добре, якщо користувач досвідчений. А що робити тому, хто зовсім недавно сів за ПК і не до кінця знайомий з ОС? Існує два діючих способу, як змінити ім'я користувача в Windows 7.

Секрети ОС, або Як в Windows 7 змінити користувача
Отже, спосіб перший. Для внесення змін в ім'я користувача потрібно виконати наступні операції:
 • зайдіть в меню "Пуск";
 • перейдіть в розділ "Панель управління";
 • далі потрібно вибрати пункт "Облікові записи користувачів".
 • Тепер скористайтеся інструментом "Зміна імені свого облікового запису", внесіть необхідні зміни і зберегти їх. Другий спосіб більш трудомісткий, однак позбавляє від деяких проблем, які можуть виникнути при встановленні англомовних програм або реєстрації комп'ютера в мережі. Для його здійснення поєднанням CTRL+R викликається рядок "Виконати". В неї слід вписати і підтвердити команду control userpasswords2 яка відкриє вікно з обліковими записами. Далі слід вибрати потрібний запис і натиснути на кнопку "Властивості". Тепер можна внести зміни і натиснути на кнопку "Застосувати". Залишається тільки перезавантажити ПК, щоб зміни вступили в силу.

  Безпека облікового запису

  Безпека даних - один з важливих факторів. Для її забезпечення потрібно встановити пароль доступу до облікового запису. Якщо говорити по честі, то спочатку системні адміністратори або створюють обліковий запис зовсім без пароля, або ж вводять банальне "123456". Що робити в таких випадках і як змінити пароль користувача в Windows 7? Відповідь на це питання проста.
  Секрети ОС, або Як в Windows 7 змінити користувача
  Для встановлення або зміни поточного пароля необхідно повторити пункти 1-3 які описано в першому способі зміни імені користувача. Якщо пароль не встановлено, то система запропонує створити його, як кажуть, з нуля, про що буде свідчити пункт "Створити пароль облікового запису". У випадку з вже встановленим паролем ОС запропонує його змінити (тут треба чітко розуміти, що знадобиться старий код). Далі необхідно просто зберегти внесені зміни.

  Деякі тонкощі налаштування профілю користувача

  При установці деяких програм може виникнути помилка, через використання кирилиці в назві папки користувача, куди повинна буде розміщена частина встановлюваного софту. Єдиним вірним виходом з даної ситуації є зміна назви папки користувача з використанням латиниці. Отже, давайте розберемося, як змінити назву папки користувача в Windows 7. Насамперед слід змінити назву папки користувача, викликавши контекстне меню (натиснути правою кнопкою миші на виділеному об'єкті). Знайти цю папку можна за адресою C:Users.
  Секрети ОС, або Як в Windows 7 змінити користувача
  Наступний етап - внесення змін до реєстру ОС. Для цього поєднанням клавіш WIN+R викличте вікно «Виконати», пропишіть там regedit. Після виконання цієї команди відкриється редактор, де, скориставшись пошуком, потрібно знайти гілку ProfileList. В одній з гілок S-1-5-21 відкрийте файл реєстру ProfileImagePath, в значенні якого вписано старе ім'я папки, відредагуйте цей запис і підтвердіть зміни. Підводячи підсумок, хочеться сказати, що, освоївши описаний вище матеріал і застосувавши його на практиці, навіть початківець користувач знайде відповідь на питання про те, як в Windows 7 змінити користувача, і без проблем налаштує свою обліковий запис під свої потреби.