Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор

109 0 Новини високих технологій

Ігор для ОС Anroid створено безліч, але в безодні одноманітних продуктів магазину Google рідко можна знайти дійсно якісний продукт. У даній статті наведено огляд десяти кращих відеоігор.

Тамагочі для мобільної ОС

Здавалося б, вік тамагочі пройшов, але подібні ігри все ще залишаються популярними, але, треба сказати, вони еволюціонували в порівнянні зі своїм предком і схожі на нього мінімально. Гра "Мій говорить Те" є одним з найбільш якісних представників жанру. На початку гри геймер повинен буде відкрити коробку. У ній він виявить кошеня. Улюбленець не зможе прожити без піклування геймера і потребує пильної уваги. Щоб у грі міг розібратися навіть дитина, передбачений докладний туторіал. Будинок кота включає в себе кілька кімнат. Кожна з них підходить для різних цілей. Наприклад, коли вихованець зголодніє, погодувати його у вітальні не вийде, потрібно буде перейти в їдальню. Забавно, що пухнастий друг уплітає за обидві щоки не тільки молочні та м'ясні продукти, але і фрукти з овочами.

Кошеня емоційний. Якщо погладити його, він голосно замурликает від задоволення, але спробуйте тільки зачепити кота за хвіст - невдоволення не буде межі! Найцікавішою особливістю гри "Мій говорить Те" є повторення котом фраз, вимовлених у мікрофон. Крім догляду за вихованцем, геймер може заробляти монети в міні-іграх. Ігрова валюта необхідна для зміни кольорів житла, придбання предметів інтер'єру і аксесуарів для звірка. Також користувачеві доступна функція редагування зовнішності кошеня. Можливостей зробити вихованця та його квартиру унікальною сотні. Гра сподобається і дорослим, і дітям.

Real Racing 3

Оглядаючи кращі ігри на Андроїд", не можна обійти стороною продукт компанії EA Це самий відомий розробник аркадних гонок, але якщо на комп'ютерах найпопулярнішою серією є NfS, то на мобільний пристроях - Real Racing. Про високу якість Real Racing 3 говорить той факт, що гра була встановлена більше ста мільйонів разів, а її середня оцінка становить 44 бала.

Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
Особливий наголос в описі продукту розробником зроблено на слові "справжній" (real). Справжні траси, справжні машини, боротьба за лідерство з реальними гравцями зі всього світу. Треба сказати, що фізична модель в Real Racing є кращою серед подібних ігор для Android. За установку саме цього гоночного симулятора можна навести кілька аргументів:
 • безоплатність;
 • низький поріг входження;
 • висока якість продукту;
 • можливість гри з відключеним інтернетом.
 • Вердикт: ознайомитися з Real Racing 3 настійно рекомендується фанатів гоночних симуляторів і любителям високоякісних відеоігор.

  Minecraft

  Описуючи кращі ігри на Андроїд", не можна не сказати про найвідомішою "пісочниці", яка здобула визнання у багатьох геймерів на ПК. Зупинятися на досягнутому розробники мають намір не були, саме тому Minecraft перекочував і на мобільну ОС. Формула гри проста: користувач може робити що завгодно. Minecraft не розважає геймера, а дає йому інструменти для того, щоб він зайняв сам себе.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Світ гри складається з кубічних блоків. Збираючи, переробляючи і поєднуючи їх, геймер може будувати нові будівлі, споруди та механізми. На перший погляд, гра здається простою і нехитрою, але під непоказною обгорткою ховається шедевр, від якого неможливо відірватися. Побудуйте середньовічний замок або готичний хмарочос. Створіть ферму з автоматичним збором врожаю. Викуйте обладунки та зброю для війни проти монстрів. Зачаровивайте предмети, як в кращих RPG. Готуйте їжу. Здобувайте припаси. Плавайте під водою. Розвідувати місцевість. Створюйте прилади на основі напівпровідникових елементів. Організуйте залізничне сполучення. Перелічити всі можливості Minecraft: Pocket Edition в рамках одного огляду неможливо. Єдиний недолік гри - високий поріг входження. Жодних туториалов і підказок не передбачено. Складна ігрова механіка потребує вивчення десятків гайдів для осягнення всього потенціалу Minecraft. Якщо ви думаєте, що інтерактивне розвага без просунутої графіки, сюжету, видеовставок, діалогів не може бути цікавим, спробуйте Minecraft.

  Серія Angry Birds

  Часом проста, часом складна, але завжди смішна і весела гра Angry Birds заслуговує уваги кожного. Без неї, складаючи топ 10 ігор на "Андроїд", не обійтися.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Сюжет в Angry Birds відсутня. Передісторія така: жили-були пташки, які захищали свої яйця від будь-якої небезпеки, але від підступних свиней вберегти потомство не змогли. Війна між птахами і свинями оголошена, але спосіб перемоги в ній нетривіальний. Геймеру доведеться обстрілювати зміцнення ворога пернатими з рогатки. Просуваючись по рівнях, гравцеві будуть надаватися нові знаряддя: вибухають Антильські снігурі, бронебійні канарки, туканети-бумеранги і т. п. Зміцнення свиней у міру проходження будуть ставати складніше, і тому пройти всі рівні з першого разу не вийде. Для успішного руйнування деяких барикад доведеться підключити логічне мислення.

  Pokemon GO

  Pokemon GO, мабуть, найпопулярніша гра для ОС Android. Такого інформаційного потоку в ЗМІ не могли б викликати навіть GTA5 і Mnahunt, якби вони потрапили на прилавки в один день.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Pokemon GO гідний потрапити в топ 10 ігор на Android завдяки незвичайному геймплею. Після першого користувача попросять зареєструватися в системі, а потім на екрані з'являється карта місцевості. Тут ви можете ловити покемонів, добувати предмети з покестопов, битися з іншими гравцями.
  Основна особливість Pokemon GO в тому, що для переміщення по карті потрібно пересуватися в реальному світі. Таким чином, гра змушує частіше виходити на прогулянку і вивчати місцевість. Покемони розкидані по карті випадковим чином, а от "покестопи" і місця битв прив'язані до пам'яток. Цікаво, що покемони розташовуються у своїй стихії. Земляні водяться в траві, а водяні - на пляжі. Pokemon GO - гра з інноваційної механікою. Ознайомитися з цим продуктом як мінімум цікаво, а прогулянки на свіжому повітрі корисні.

  Серія Lifeline

  Деякі гри на Android без інтернету вельми незвичайні. У Lifeline немає складних систем крафта, реалістичною фізики і високоякісної графіки. Залишається тільки сюжет. Підноситься він нетривіально - через діалоги. З геймером зв'язується чоловік, який розповідає свою історію. Він потрапив в халепу, і йому потрібна допомога. У співрозмовника не виходить зв'язатися з іншими людьми, тому допомогти йому вижити може тільки гравець. Кожна серія діалогів постійно завершується необхідністю вибору. Питання іноді зажадають мислити логічно або шукати інформацію у Вікіпедії. "Чи Не вб'є мене 150 радий радіації?" - запитує співрозмовник у гравця в одному з діалогів. Щоб створити ілюзію реальності того, що відбувається, після кожного вибору доведеться чекати. Ваш співрозмовник ліг спати? Зачекайте кілька годин до моменту пробудження. Під час повторного проходження час можна перемотувати. А починати спочатку доведеться часто - кожен вибір може призвести до смерті співрозмовника.

  Crimsonland

  Crimsonland - єдиний шутер, який потрапив в даний топ 10 ігор на "Андроїд". У ньому немає сюжету, пересуватися можна тільки в двох площинах, але геймплей максимально динамічний. Після запуску на екрані з'являється головний герой якого з усіх боків нападають монстри. Число ворогів постійно збільшується, а пейзаж стає невиразний за тисячами трупів і гигалитрами крові.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  У грі є декілька режимів:
 • Quest - кількість монстрів обмежена, перемога присуджується після знищення всіх ворогів.
 • Rush - кількість монстрів постійно збільшується, а в таблицю рекордів заноситься час від старту до смерті.
 • Survival - те ж, що і Rush, але мета - знищити максимальну кількість ворогів.
 • На початку гри головний герой тримає в руках малопотужний пістолет. Час від часу на місці убитих монстрів будуть з'являтися бонусні нагороди і зброю з унікальними характеристиками. Крім цього, за знищення ворогів нараховується досвід і підвищується рівень головного героя. Кожен зароблений рівень дозволить вибрати спеціальні уміння. На перший погляд, ігровий процес простий і нудний, але він затягує не гірше просунутої RPG. З часом Crimsonland розкриває свій потенціал. Стає зрозуміло, що всі дії потрібно продумувати, використовувати будь-яку можливість для тактичної переваги, ретельно підбирати перки.

  Monument Valley

  Monument Valley - проста головоломка, але вона перевершує багато ігри на Андроїд російською завдяки прекрасному дизайну рівнів. Весь світ гри підпорядковується просторовій перспективі. Головний герой не може пройти по стіні? Просто змініть точку зору - поверніть об'єкт відносно джерела світла. Після цього персонаж пройде по прямовисній поверхні, ніби гравітації не існує.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Monument Valley грає з мозком геймера, як Дали грав з канонів живопису. Те, що здається обманом зору в реальному житті, і сприймається людиною, як парадокс, служить механіці гри. Рухаючи елементи рівнів і повертаючи їх, геймер веде головного героя до виходу. Поступово з цим зростає і складність, але ні одна головоломка не здатна поставити в глухий кут. Monument Valley робить все, щоб гравець розслабився: м'які колірні тони, саундтрек у стилі ембієнт, ненав'язливі поради. Monument Valley - це оксюморон у світі відеоігор. Розслаблююча головоломка. Логічний геометричний абсурд.

  Sphere: gravity puzzle

  Складаючи топ 10 ігор на "Андроїд", не можна обійти увагою Sphere. На відміну від Monument Valley "Сфера" намагається тримати гравця в напрузі весь час. Ця головоломка в першу чергу спрямована на розвиток просторового мислення. Розробники називають свій продукт ремейком Kula World - популярної гри для консолі PS1. Сучасних аналогів Sphere немає.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Геймер управляє м'ячиком. Мета гри - зібрати всі ключі і зірки, розкидані по рівню і дістатися до виходу. Щоб виграти, потрібно представляти тривимірну схему рівня з різних сторін. Укластися в заданий час не вийде, якщо не прорахувати маршрут заздалегідь. Любите хардконие головоломки? Sphere вас не розчарує. 54 рівня різної складності, пройти які з першого разу вийде далеко не у кожного. Потрібно відзначити можливість запуску гри на Android без інтернету.

  Valiant Hearts: The Great War

  Дія Valiant Hearts відбувається в часи Першої світової війни. Але гра оповідає не про протистояння країн, а про долі кількох простих людей. Зять і текст виявляються по різні сторони барикад, а друзі розкидані по різних точках Європи.
  Топ-10 ігор на "Андроїд". Рейтинг найпопулярніших ігор
  Хоча геймплей і візуальна складова Valiant Hearts прекрасні, ця гра западає в душу завдяки подачі сюжету і атмосфери. Головоломки, боротьба з босами, стрільба, історичні довідки - все це служить фоном для розповіді трагічною і сумної історії "маленьких" людей. Такі гри на Android російською, як Valiant Hearts, хочеться називати предметами мистецтва, а не інтерактивними розвагами. У них немає змагальної складової, але вони хвилюють серця.

  Старі консольні ігри

  Хоча емулятор консолі PS1 не можна називати іграми, вони гідні слів в свою адресу. Завдяки таким програмам старі шедеври переживають другу молодість і можуть на рівних конкурувати з нативними відеоіграми. За допомогою емулятора кожна установка Tekken 3 на "Андроїд", Kula World або Dino Crisis на мобільний пристрій не складе великої проблеми. Якісні ігри для Android виходять регулярно, але їх відсоток на загальному тлі все одно дуже малий. Емулятори PS1 можна порекомендувати будь-якого геймеру. Ігор для цієї консолі безліч, тому кожен знайде продукт за смаком. Єдиний мінус емуляторів - високі вимоги до обчислювальної потужності смартфона.