Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

335 0 Новини високих технологій

Вже давно китайський ринок гаджетів став поповнюватися новими моделями телефонів, планшетів і ноутбуків. Причому з'являються вони з небувалою швидкістю. Зараз в лідери вибився безліч китайських виробників. Найчастіше вітчизняні споживачі звертають увагу на дану продукцію з-за доступної ціни і цілком адекватного якості. Причому варто зауважити, що деякі телефони і планшети здатні конкурувати з такими відомими брендами, як «Самсунг», Apple. Тим більше практично всі виробники, де б не знаходилася штаб-квартира, створюють свої творіння саме у Піднебесній.


У даній статті буде представлений топ китайських брендів смартфонів і не тільки. Про все читайте нижче.

Популярні виробники Піднебесної

Буквально всі точки продажів гаджетів зараз мають в своєму асортименті безліч продукції азійського виробника. Якісь з них вже давно на слуху, інші ж зовсім недавно вирвалися на світовий ринок. Розглянемо, які ж не тільки вважаються кращими в Китаї, але і заслужили повагу вітчизняного споживача.
 • Huawei.
 • Xiaomi.
 • Lenovo.
 • Meizu.
 • ZTE.
 • Coolpad.
 • Doogee.
 • Elephone.
 • Vivo.
 • Gionee.
 • LeTv.
 • Oppo.
 • Після опису всіх брендів буде представлений рейтинг кращих китайських смартфонів.

  12 місце: Oppo

  За кордоном, на жаль, ця компанія поки що придбала малий успіх, проте даний факт - вже показник якості. Її гаджети сміливо можуть конкурувати з продукцією від «яблука». Поки що придбати в Росії смартфони від Oppo можна, лише замовивши на закордонних сайтах. Компанія робить наголос на ринки Таїланду, Індонезії, Філіппін і Південно-Східної Азії.

  Відгуки споживачів говорять про те, що даний бренд китайських смартфонів «підкорює» якісними пристроями, які віддалено можуть нагадати популярні телефони від «яблука». Вони працюють за допомогою сильного процесора, а технічні характеристики, що описують смартфон, насправді досить потужні.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  11 місце: LeTV

  Ця компанія зовсім недавно з'явилася на ринку. За невеликий проміжок часу вона змогла підкорити споживачів якісними і недорогими смартфонами. На території Китаю вона займає лідируючі місця на внутрішньому ринку. З певних причин цей бренд китайських смартфонів не здатний винести свої продажі на зарубіжні торгові точки. Можливо, в силу молодого віку або ж поки недостатньою прибутку.


  Історія компанії почалася з того, що її працівники почали знімати відео в інтернеті. Саме після того, як вони здобули успіх у корінних жителів Китаю, була зареєстрована компанія. Попередні замовлення на модель LeMax могли гарантувати успіх виробника в майбутньому. Чим відзначився смартфон? Прекрасним зовнішнім виглядом. Він не має бічних рамок, тому для вітчизняного споживача здасться незвичним і досить симпатичним. Екран отримав діагональ в 5.5 дюймів. Смартфон працює на процесорі з 8 ядрами. Основна камера – 13 Мп.

  Багато споживачі відзначають, що є ймовірність розвитку подій, в якому LeTV зрушить такі популярні китайські бренди смартфонів Huawei і Xiaomi.

  10 місце: Gionee

  Даний виробник враховує бажання споживача мати тонкий і досить потужний телефон. Саме таку продукцію в результаті розробок надає Gionee. У приклад можна описати модель Elife E8. Вона оснащена акумулятором трохи більше 3500 мАч. Камера робить прекрасні знімки. Хіба можна іншого чекати від 24 Мп? Споживачі відзначають хорошу роботу автофокусу. Екран має діагональ 6 дюймів. Ціна повністю поєднується з якістю. У Російській Федерації вона досягає 35 тис. рублів.
  Хоч Gionee і не входить в список, який можна було б озаглавити як «Відомі китайські бренди смартфонів», все ж її продукція здатна конкурувати з світовими американськими та іншими компаніями. Це справа лише часу.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  9 місце: Vivo

  Ця компанія заснована в 2009 році, що одразу дає зрозуміти – вона новачок. При цьому, її моделі смартфонів вже відомі деяким споживачам як з Піднебесної, Азії, так і Федерації. Вони відзначилися надто хорошим звуком. Але при цьому, як і інші нові китайські бренди смартфонів, Vivo намагається виділити ще безліч переваг своєї продукції.

  8 місце: Elephone

  Компанія і більшість китайських виробників є зовсім молодий. Однак зачепити серця споживачів їй вдалося набагато пізніше після дебюту. У 2015 році вийшла цікава модель, яка змогла стати популярною на внутрішньому ринку. Що в ній особливого? Даний бренд китайських смартфонів встановив камеру на 20 Мп і досить потужний акумулятор. Крім цього, процесор працює на 8 ядрах, а оперативна пам'ять становить 4 Гб. Споживачі Російської Федерації зможуть придбати телефон за високою ціною, чого не можна сказати про тих покупців, чия рідна валюта – долар. Середня вартість смартфона становить $300.

  7 місце: Doogee

  Огляд китайських брендів смартфонів продовжує наступний виробник, чия назва для російського вуха досить незвичайне – Doogee. Компанія була відкрита лише в 2013 році, але вже зараз її продукція користується попитом. З чим це пов'язано? З відмінним співвідношенням ціна/якість. Прекрасна збірка, непогані матеріали, швидкі гаджети і прості в експлуатації – все це надається за досить низькою вартістю.

  6 місце: Coolpad

  Ця компанія не очолює список «Кращі китайські бренди смартфонів», однак і займає не останнє місце. Вона справедливо розташувалася на шостій позиції. Найвідоміший її флагман - Dazen X7. Багато вітчизняні покупці навіть не чули про цю компанію, однак факт є факт: у світі з продажу вона посіла 8 місце. Вказаний телефон відзначився якістю і низькою вартістю. В Росії його можна придбати всього за 11 тис. грн. Що в підсумку отримує покупець? 13 Мп камеру, оперативну пам'ять 3 Гб, процесор з частотою 2.1 ГГц, а також корпус, обрамлений металевим кантом. По продажам в своїй рідній країні – Китаї – компанія посіла третє місце.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  5 місце: ZTE

  Продовжуємо розглядати китайські бренди смартфонів. Рейтинг вже більш суворий: п'ятірка лідерів давно розташувалася на прилавках російських магазинів. Відгуки про телефони виробника ZTE цілком пристойні. Вони допомагають судити про те, як саме бренд домігся популярності. Це пов'язано з тим, що він, так само, як і деякі інші конкуренти, відмовився від використання загнутих кутів смартфонів і повністю відійшов від застосування рамок.

  Прикладом може послужити телефон Nubia Z9. Телефон підкорив не тільки своїм незвичайним виглядом, але і тим, що його легко використовувати і зручно експлуатувати в різних умовах. З продажу на території США компанія посіла 5 місце, як і у нас у списку. Притому, слід зауважити, що відкрилася вона лише в 2012 році.

  4 місце: Meizu

  Про виробника Meizu мало хто не чув. Саме його продукція, нарівні з іншими лідируючими компаніями, вже давно заповнює російські прилавки. Отже, що ж змусило розташувати бренд китайських смартфонів на четвертому місці в рейтингу? Завдяки якісній збірці і технологічності виробник вибився в лідери на азіатському ринку. Зовні гаджети нагадують продукцію Apple, що більшості споживачів подобається. Однак це не відрізняє компанію від її прямих конкурентів. Адже велика частина китайських брендів використовує такий «трюк», створюючи чи не копію. І хоч до рівня американського «яблука» цей виробник не доріс, проте споживачі прогнозують йому успішне майбутнє. Останні моделі вриваються на іноземні ринки, стаючи лідерами по продажах.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  3 місце: Lenovo

  Продовжуючи обговорювати китайські бренди смартфонів, список яких представлений на самому початку статті, звичайно ж, потрібно сказати про «Леново». Ця компанія стала широко відомою завдяки тому, що довгий час займається випуском ноутбуків. В торгових точках в даному сегменті вона вже давно закріпилася і зайняла масштабну частку ринку. Завдяки тому, що асортимент цього виробника смартфонів досить широкий і займає різні цінові категорії, кожен споживач зможе вибрати собі підходящу модель. Компанія змогла домогтися не тільки визнання на китайському ринку, але і світовому. У своїй рідній стороні вона зайняла друге місце по продажах. Якість та значна відмінність між своїми гаджетами – ось чим заслужила любов «Леново». Говорячи про одного з флагманів під назвою Vibe Shot, потрібно відзначити, що камера робить приголомшливі знімки (16 Мп). Крім цього, телефон підтримує роботу з 2 сім-картами. Причому це не основні переваги, якими може похвалитися виробник.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  2 місце: Xiaomi

  Компанія Xiaomi постійно змагається з Huawei за світове лідерство. Цей виробник завжди на слуху і давно зарекомендував себе одним із кращих. Його порівнюють з «Еппл», кажучи, що через деякий час він зможе зрушити американське «яблучко» з усіх позицій. Причому, компанія молода – вона була заснована в 2010 році. Покупцеві бренд пропонує кілька схожі з Apple девайсами дизайни. Більша частина телефонів китайського виробника має глянсове покриття, блиск, акуратні форми і металевий корпус. Внутрішній інтерфейс представлений однією з версій відомої операційної системи Android. Однак модифікація, яка використовується в смартфонах, розроблена самостійно описуваної компанією. Що вже говорити про технічні характеристики? Кожен гаджет дійсно потужний, здатний забезпечити будь-яку ресурсномістких програму. Відгуки споживачів це підтверджують на всі 100%. Із-за того що популярність компанії стала підніматися з небувалою швидкістю, виробник підвищив вартість на створені гаджети.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  1 місце: Huawei

  За обсягом проданої продукції компанія Huawei сміливо посіла третю позицію. Вона досить успішна на вітчизняному і не тільки ринках. Все пов'язано з тим, що окупацію іноземних точок продажів вона почала вже досить давно. Причому, головна особливість, яка так сильно відрізняє продукцію компанії від будь-якої іншої китайської, полягає в тому, що техніка не є абсолютною копією флагманів від «Самсунг» чи іншого лідера. Кожен телефон продуманий, в ньому безліч індивідуальних ноток. Вони так і манять споживачів. Компанія пропонує не тільки стильні і красиві дизайни, але і потужну начинку, яка відрізняється прекрасною працездатністю. Прикладом можна назвати цілу лінійку флагманів, що отримала ім'я P8. Дисплей – 1920x1080 рх, процесор працює на 3 ядрах, а оперативна пам'ять становить 3 Гб. Щодо зовнішнього оформлення, то тут можна відзначити корпус з металу. Він повністю захищений від пошкоджень і ударів. Більш того, відгуки споживачів підтверджують, що пошкодити телефон дійсно складно.
  Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки

  Який бренд віддати перевагу?

  Який китайський бренд смартфонів краще, однозначно відповісти неможливо. Кожна людина вирішує сама за себе, вибираючи за смаком оформлення, оболонку і функціональність. Компанії відрізняються один від одного несуттєвими нюансами. У когось широкий асортимент, а у кого-то всього кілька продуктів, однак вони якісні, але і розташовані у відповідній ціновій категорії.

  Рейтинг смартфонів

  Незважаючи на популярність брендів, у 2016 році флагмани були упорядковані в список – який же з них став кращим? Нижче можна ознайомитися з рейтингом і короткими технічними характеристиками кожного з варіантів.
 • Meizu M3s 16Gb. 13 Мп Камера, але фронтальна, на жаль, всього 5 Мп. Є можливість встановлювати дві sim-карти. Процесор працює на 8 ядрах. Акумулятор має потужність 3020 маг.
 • Xiaomi Mi Max 32 Gb. Радує 6 дюймовий дисплей гаджета. Основна камера має 16 Мп. Батарея потужністю 4850 маг. Встановлена функція захисту відбитком пальця.
 • LeTV One 32 Gb. Важить зовсім небагато – 168 р. Основна камера склала 13 Мп. Оперативної пам'яті 3 Гб. Мається один істотний мінус – не можна використовувати флеш-накопичувач.
 • Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32Gb. Дисплей 5 дюймів, акумулятор досить ємнісний – 4050 маг. Вага зовсім невеликий – трішки менше 165 р. Основна камера відзначилася 16 мегапікселями. Є ІЧ-порт і сканер відбитків.
 • OnePlus OnePlus364Gb. Відмінне скло, яке не піддається легким механічним впливам. Подряпини – велика рідкість. Камера має 16 Мп, фронтальна – 8 Мп. Об'єм оперативної пам'яті заслуговує на повагу, він становить 6 Гб.
 • Судячи з відгуків, покупцям все ж більше припав до душі другий флагман. Він і цікавіше оформлений, і найкраще показав себе в роботі. Однак кількість продажів відсунули його на друге місце, змусивши відступити конкуренту.