Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки

963 0 Новини високих технологій

У даній статті представлені описи різних моделей лінійки Sony Xperia. Всі вони працюють на одній і тієї ж операційної системи. Мова йде про відому «Андроїд». Різні в смартфонах лише версії. Для того щоб визначитися з вибором, пропонуємо прочитати короткі огляди на найбільш популярні телефони цього виробника. Лінійка Sony Xperia, всі моделі якої славляться ефектним дизайном і сучасною начинкою, - поєднання цікавого зовнішнього вигляду і якісних матеріалів, зручного забезпечення і новітніх технологій. Смартфонів досить багато, тому кожна людина зможе підшукати варіант на свій смак.


Смартфон моделі ZR

Роздільна здатність екрану – 1280 х 720. Чотириядерний процесор, частота – 15 ГГц. Оперативна пам'ять складає 2 Гб, флеш дорівнює 8 Гб. Працює на комплексі програм, який називається «Android 4.1». Акумулятор знімного типу, має потужність 2300 мАч. Основна камера отримала дозвіл в 13 Мп, в той час як фронтальна всього 0.3 Мп. Важить не більше 140 р. По виду апарат Sony Xperia ZR видався досить скромним, що відзначає більшість споживачів. Він увібрав у себе багато рис від попередніх моделей, це помітно навіть неозброєним оком. Вишукувань у зовнішньому вигляді немає. Апарат важкий, нудний і нецікавий. Весь корпус зроблений з пластику, металу немає. Телефон захищений від попадання рідини (або звичайною вологи і пилу. Якщо всі заглушки закриті, то він зможе пролежати у воді близько 30 хвилин на глибині (не більше 15 метрів) або викупатися в несильним струменем води.


Динаміки модель отримала жахливі, це підтверджують всі покупці в своїх відгуках. Звук дійсно неприємний, чутні шуми.
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки

Смартфон Sony Xperia XZ

Як і інші представники лінійки Sony Xperia, всі моделі якої користуються підвищеним попитом, наступна – XZ – працює на «Андроїд». Версія «зеленого чоловічка» - 6.0 всім відома «зефір». Дисплей телефону має 5.2 дюйма. Його роздільна здатність – 1920 х 1080. Встановлений чотирьохядерний процесор. Його тактова частота склала 2.2 ГГц. Оперативна пам'ять становить 3 Гб, в той час як флеш отримала розмірність в 32 або 64 Гб (залежно від модифікації телефону). Смартфон працює з однією або двома сім-картами типу «нано». Основна камера дорівнює 23 Мп, фронтальна – 18 Мп. Акумулятор незнімного типу, його потужність – 2900 маг. Зовнішній вигляд смартфона, як і у самої лінійки Sony Xperia, всі моделі якої відразу впізнанні, був створений на базі старих розробок. Є опуклі межі і стандартна прямокутна кнопка з правого боку. Кути телефон отримав гострі, торці ж плоскі (мова йде про верхньому і нижньому), що відразу ж помітно споживачам. Судячи з відгуків, дизайн хоч і простуватий, але подобається людям. За стандартом, модель є водонепроникною, максимально захищена від проникнення пилу.
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки

Смартфон моделі C5 Ultra Dual

Телефон C5 – пристрій з лінійки Sony Xperia, Dual – індекс, що свідчить про роботу з двома сім-картами. Дана приставка говорить про дещо розширеному функціонал смартфона. Екран приладу отримав розмір 6 дюймів. Бічні межі телефону настільки малі, що споживачі не можуть дати одноголосного рішення, подобається їм це. Але потрібно сказати, що прилад тримати в руці зручно і він не вислизає. Основна і фронтальна камери отримали дозвіл в 13 Мп. Восьмиядерний процесор, частота якого склала 1.7 ГГц. Оперативна пам'ять дорівнює 2 Гб. Внутрішньої всього 16 Гб. Акумулятор має потужність в 2930 маг.
Фронтальна камера отримала спалах і невеликі функції, які раніше не були реалізовані. Вони дозволяють робити селфи ще якісніше. Обидві камери працюють з автофокусом. Як і інші пристрої лінійки Sony Xperia (всі моделі займають високі рейтинги в інтернет-магазинах побутової техніки), описуваний апарат подобається споживачам. Він працює стабільно, збоїв не трапляється, рідко коли гальмує система.
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки

Смартфон моделі XA Ultra

Реліз даного телефону відбувся без гучних презентацій і виступів. Пристрій характеризується досить потужною фронтальною камерою, масою функціональних можливостей, непоганий на вигляд дизайном. Також потрібно відзначити якісну збірку. Фронтальна камера має дозвіл 16 Мп. Вона отримала автофокус і стабілізацію. Потрібно відзначити, що лінійка Sony Xperia не вся оснащена другою функцією в «Налаштуваннях». Вона реалізована в телефоні, що знаходиться в середній ціновій категорії. Дизайн вражає. Він зроблений з мінімалістичними нотками і радує погляд будь-якого споживача. Смартфон і виглядає стильно, і має відповідну «начинку», що не може не радувати покупців. У своїх відгуках вони лише хвалять даний апарат

Смартфон Sony Xperia C4

Ця модель телефону працює одночасно з двома сім-картами. Новинка 2015 року відразу ж вразила всіх споживачів. Важить апарат зовсім небагато – не більше 150 р. Дозвіл екрану складає 1920 х 1080. Процесор працює з тактовою частотою 1.7 ГГц, він шестиядерний. Його цілком вистачає для того, щоб забезпечити кожному споживачу приємне проведення часу за улюбленою грою. Внутрішня пам'ять дорівнює 18 Гб, оперативна – всього 2 Гб.
Опис лінійки Sony Xperia: всі моделі, які заслужили повагу, характеристики і відгуки
Телефон Sony Xperia C4 виглядає самодостатньо, хоча і увібрав у себе багато рис вже існуючих і давно знайомих пристроїв. При хорошому освітленні виходять приголомшливі знімки, які мають відмінну якість. Фронтальна камера працює на «ура», це відзначають споживачі. Проблем з вбудованими функціями немає.

Популярі новини
Загрузка...