Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації

164 0 Новини високих технологій

Блокування екрану - це спосіб захисту мобільних пристроїв від сторонніх осіб. Практично в кожному смартфоні встановлений даний інструмент, тому будь-власник мобільного апарата може його застосувати. Якщо зникла потреба в графічному або цифровому ключі, користувачі цікавляться, як відключити блокування екрану на телефоні. У цій статті розглянемо основні способи деактивації з різною операційною системою. Приступимо!

Шифрування пам'яті

Вбудовані алгоритми забезпечують надійний захист персональних файлів від можливого злому. Відключити блокування екрану на "Андроїд" не складе праці. Для початку слід відкрити меню "Опції" і вибрати пункт "Безпека". Потім потрібно знайти розділ "Шифрування" і натиснути на кнопку "Розшифрувати". На фінішному етапі потрібно відкрити вкладку "Екран блокування та тапнути на іконку "Ні".

Чому на Samsung не знімається ключ?

У звичайному режимі функціонування мобільного пристрою користувачеві досить зайти в меню "Мої налаштування", вкладка "Екран блокування". У вікні потрібно натиснути на кнопку "Ні" навпроти представлених способів захисту (малюнок, фейс-контроль, PIN). Однак є деякі фактори, які можуть перешкодити відключити блокування екрану. Перелічимо основні з них:
 • встановлення сторонніх сертифікатів;
 • використання мережі VPN;
 • збій в роботі програмного забезпечення;
 • відкриття на гаджеті адміністративних прав;
 • шифрування вбудовуваної або внутрішньої пам'яті;
 • Далі розглянемо, як відключити блокування екрану на "Самсунг" у кожному з перерахованих випадків.

  Видалення сторонніх сертифікатів

  В процесі завантаження деяких програм з Play Market та інших ресурсів система видає запит на установку пароля. PIN-код буде неможливо відключити, поки сертифікати будуть працювати. Тому їх необхідно видалити перед тим, як вимкнути блокування екрану на "Андроїд". Для цього слід зайти у розділ "Безпека" і відкрити вкладку "Інші параметри".
  Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації
  Потім потрібно тапнути по пункту "Видалити облікові дані" та підтвердити процес очищення. Іноді така рядок знаходиться в неактивному стані, що свідчить про те, що на смартфоні відсутні подібні сертифікати. В такому випадку необхідно робити інші дії, які дозволять відключити блокування екрану.

  Зняття захисного VPN

  Користувачам буде цікаво дізнатися, що Virtual Private Network являє собою особливу мережа, яка призначена для забезпечення безпечного доступу до мережі Інтернет. Активація цієї функції дозволяє сховати інформацію від сторонніх зазіхань. Користувачеві потрібно поставити графічний або цифровий ключ на вхідний екран для того, щоб включити VPN. Стандартними способами неможливо прибрати такий пароль, тому потрібно спочатку видалити дану мережу. Розглянемо, як відключити блокування екрану на "Андроїд" в цьому випадку. Для цього необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • зайти в розділ "Підключення";
 • відкрити пункт "Інші налаштування" і вибрати VPN;
 • клікнути по використовуваної віртуальної мережі;
 • зайти в розділ властивості і натиснути на кнопку "Видалити".
 • Успішна деактивація функції дозволить розблокувати пристрій. В результаті смартфон буде працювати в звичайному режимі.

  Збої в роботі операційної системи

  Якщо перелічені методи не дали позитивного результату, значить, на мобільному пристрої стався системний збій. Користувачеві потрібно буде скинути налаштування смартфона до заводських. Таку процедуру можна виконати за допомогою розділу "Архівація і скидання". Слід враховувати, що дана маніпуляція призведе до видалення всіх налаштувань і даних на пристрої. Рекомендується заздалегідь зберегти важливу інформацію на картці пам'яті або ПК.

  Відключення адміністративних прав

  Для визначених додатків необхідні права адміністратора. Власнику гаджета потрібно зайти в розділ "Екран блокування" і натиснути на пункт "Інші параметри". Потім слід натиснути на рядок "Адміністратори пристроїв". Система відкриє вікно, в якому відображаються використовувані програми з системними привілеями.
  Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації
  Далі потрібно відключити розширені права поруч з кожним пунктом. Для цього достатньо перетягнути повзунок у положення Off. Буває так, що на деякі утиліти неможливо зняти права адміністратора. У таких ситуаціях рекомендується перевірити мобільний апарат на наявність вірусів, а потім повторити спробу видалення.

  Скидання через ITunes

  Тепер розглянемо, як відключити блокування екрану на айфоні за допомогою двох програм. Якщо користувач не може прибрати екран блокування, слід скористатися ПК. Для початку потрібно натиснути комбінацію клавіш "Вимикання" і "Додому". Потім потрібно відпустити кнопку "Вимикання", але при цьому утримувати Home. Розпізнати даний режим може тільки ITunes, тому зовні стан телефону не зміниться.
  Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації
  Після цього можна підключити смартфон до ПК і запустити програму "Айтюнс". На клавіатурі, натисніть на клавішу Shift і натисніть на пункт "Відновити" в програмі. Далі відбудеться завантаження оновленої версії операційної системи, а пароль буде автоматично скинутий. Важливо знати, що всі файли при цьому будуть видалені. Рекомендується здійснити резервне копіювання перед здійсненням даної операції.

  Скидання через ICloud

  Для цього буде потрібно підключення до мережі Інтернет через Wi-Fi. Потім слід взяти інший мобільний пристрій і зайти на ньому на сайт ICloud. Далі потрібно пройти процедуру авторизації і відкрити розділ "Мої пристрої". Варто переконатися в тому, що в контекстному меню навпроти значка "Айфон" встановлено режим "Онлайн".
  Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації
  Потім потрібно клацнути по назві девайса і натиснути на "Стерти айфон". Система зажадає ввести пароль Apple ID. Пристрій почне процес відновлення і перезавантажиться. Важливо знати про те, що після скидання пароля буде відключена функція "Загублений iPhone".

  Автоблокування на айфоні

  Екран є головним энергопотребителем в смартфоні. Вибираючи максимальну яскравість, користувач повинен знати, що заряду батареї вистачить максимум на 6 годин. Дану проблему може вирішити автоматичне блокування дисплея. На кожному айфоні є дана функція, яка відповідає за цей процес. Користувачу потрібно відкрити "Налаштування" і натиснути на пункт "Екран і яскравість". Потім потрібно тапнути по кнопці "Автоблокування".
  Як відключити блокування екрану на телефоні: способи та рекомендації
  Система запропонує кілька часових інтервалів, по закінченні яких екран буде вимикатися. Користувачеві слід вибрати пункт "Ніколи". В результаті екран телефону не буде самостійно згасати - тільки при натисканні на кнопку "Заблокувати".

  Короткий висновок

  На мобільних пристроях з операційною системою Android блокування екрану встановлена за замовчуванням. Іншими словами, при виведенні смартфона з сплячого режиму користувачу потрібно здійснити додаткову дію. Блокування екрану відключити досить просто, тому будь-який користувач може впоратися з цим завданням. У даній статті ми розглянули кілька простих методів, які дозволять деактивувати дану функцію.

  Популярі новини
  Загрузка...