Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?

376 0 Новини високих технологій

Розробники Sony Xperia взяли на себе сміливість додати більше оновлень безпеки за допомогою новітніх прошивок Android, включаючи захист вашого девайса на різних рівнях. Крім того, власникам цих гаджетів представлено вбудований додаток, що пропонує захист блокування екрану паролем, графічним ключем або пін-кодом. Велика проблема може виникнути, коли ви забули пароль свого власного смартфона «Соні» і не можете відновити доступ до нього. Як розблокувати Sony Xperia?

Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?

Які способи можна використовувати?

Така блокування телефону може бути дійсно дратує, тому фахівці передбачили способи вирішення цієї проблеми. Нижче представлено кілька варіантів, як розблокувати Sony Xperia, якщо ви забули пароль. Вони включають в себе наступні способи:
 • З допомогою заводських налаштувань.
 • Обхід пароль блокування екрану "Соні" за допомогою профілю Google.
 • Розблокування екрану шляхом видалення пароля "Андроїд".
 • За допомогою опції «Знайти мій пристрій».
 • За допомогою сервісу ADB.
 • Використовуючи безпечний режим.
 • Спровокувавши збій інтерфейсу введення пароля.
 • Рішення 1. Розблокуйте пароль Sony Xperia за допомогою заводського скидання

  Як розблокувати телефон Sony Xperia? Якщо ви виберете скидання девайса до заводських налаштувань, то напевно пароль або ключ можна зняти з екрана, але в той же час всі дані будуть повністю знищені на вашому пристрої. Тому використовуйте цей метод, ретельно продумавши його наслідки.

  Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  Це робиться наступним чином:
 • Вимкніть Sony Xperia і перезавантажте його, натиснувши кнопки Home + «Живлення» + «Гучність», і режим відновлення повинен бути активований.
 • Використовуйте кнопки регулювання гучності як стрілки і виберіть Factory Reset/Wipe Data опцій.
 • Натисніть кнопку Home, щоб вибрати свій варіант, і почекайте, поки телефон не буде успішно переустановлений.
 • Тепер ви отримаєте доступ до девайсу Sony без будь-якого ключа або блокування екрану.
 • Як можна побачити, розблокувати екран Sony Xperia досить просто. Однак цей метод володіє наступними мінусами:
 • Цей спосіб повністю знищить всі документи, файли і налаштування конфіденційності з вашого телефону.
 • Він не рекомендується, якщо на вашому смартфоні є важлива інформація, яку ви не можете собі дозволити видалити.
 • Рішення 2. Обхід пароль блокування екрану Sony з аккаунта "Гугл"

  Як розблокувати пароль Sony Xperia, якщо ви не хочете втратити збережені дані на пристрої? Кожен додаток для блокування екрану надає вам можливість видалити пароль, ввівши свої облікові дані для авторизації в Gmail. Яким чином активувати цю опцію на телефоні, який був заблокований? Це робиться наступним чином:

 • Продовжуйте вводити неправильний пароль, поки не побачите посилання «Забули пароль?», яка з'явиться на головному екрані.
 • Натисніть один раз на неї, і програма попросить вас ввести дані свого облікового запису Gmail.
 • Введіть логін і пароль і успішно увійдіть у свій профіль.
 • Сервіс надішле вам новий пароль або ключ на вашу електронну пошту. Готово! Тепер використовуйте отримані настройки для доступу до смартфону.
 • Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  Цей метод має такі недоліки:
 • Необхідно стабільне мережеве підключення.
 • Цей спосіб не буде корисний вам, якщо у вас не був налаштований обліковий запис Gmail в якості одного з варіантів відновлення.
 • Рішення 3. Розблокування девайса Sony за допомогою видалення пароля "Андроїд"

  Як розблокувати смартфон Sony Xperia без втрати даних або без входу в обліковий запис електронної пошти? В цьому випадку допоможе iSeePassword Android Lock Screen Removal. Даний варіант являє собою програмне забезпечення. Вам потрібно завантажити та запустити. Це дивовижний сервіс для скидання блокування екрана для Android, який здатний декодувати всі чотири види захисту, включаючи текстові паролі, pin-код, відбитки пальців і графічний ключ. Розробники гарантують, що жоден файл не вийде з вашого смартфона. Проте пароль буде повністю стертий з вашого пристрою, щоб ви могли без проблем відновити доступ до нього.
  Ви можете використовувати додаток на платформах Windows і Mac. Дотримуйтесь нижчезазначених інструкції, щоб розблокувати Sonly Xperia протягом декількох хвилин. Завантажте програмне забезпечення на свій комп'ютер, потім встановіть його. Цей крок досить простий і очевидний. Просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, і сервіс буде встановлений. Спочатку підключіть Sony Xperia до ПК за допомогою USB-кабель для синхронізації даних. Запустіть програму після її успішної установки і натисніть «Видалення екрану блокування», щоб почати процес розблокування.
  Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  Перезавантажте Sony Xperia, натиснувши одночасно кнопки Home, зменшення гучності і харчування, і, коли телефон увімкнеться, відпустіть всі клавіші, окрім Home. Він повинен включитися в режим завантаження, і почне в автоматичному режимі завантажувати пакет даних для відновлення.

  Чому цей спосіб зручний?

  Цей спосіб нічого не видалить з вашого смартфона. Програма буде завантажувати тільки файли, необхідні для розблокування девайса. Переконайтеся, що ваш телефон підключений весь час, поки цей процес триває. Програмне забезпечення тепер неминуче буде намагатися видалити пароль з смартфона, і, коли це буде зроблено, ви повинні побачити повідомлення про це на екрані.
  Тепер ви можете перезавантажити ваш пристрій і отримати до нього звичайний доступ, не вводячи ключ або пароль. Це відмінний спосіб, як розблокувати Sony Xperia Z3 і подібні моделі.

  Рішення 4. Використовувати сайт Google і опцію «Знайти мій пристрій»

  Для більшості телефонів і планшетів на базі Android найкраще підійде вбудована служба пошуку смартфона. Після того як ви ввійшли в профілі Google, ви здатні використовувати будь-який комп'ютер або інший пристрій для доступу до служби, доступною кожному користувачеві «Андроїд». Як повідомляють численні відгуки, цей метод не функціонує на Android 8.0 або вище. Але якщо ваш телефон «Соні» управляється Android 711 Nougat або нижче, він повинен впоратися з цим завданням. Це відмінний спосіб розблокувати pin-код Sony Xperia. Як би нелогічно це не звучало, почніть з дотику до кнопки «Блокування», як тільки функція «Знайти мій пристрій» відобразить його місцезнаходження. Якщо у сервісу виникають проблеми з пошуком вашого девайса, натисніть кнопку оновлення поруч з ім'ям смартфона кілька разів, і він повинен встановити з'єднання протягом 5 спроб (якщо ваш телефон сумісний з цією опцією).
  Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  Після натискання опції «Блокування» сервіс запропонує записати новий пароль для заміни забутого ключа, PIN-коду або коду доступу. Введіть нове значення двічі для підтвердження свого вибору, після чого натисніть «Блокування». Потім вам може знадобитися до 5 хвилин для зміни пароля, але коли це буде виконано, у вас вийде ввести нові дані, щоб розблокувати ваш пристрій.

  Рішення 5. Використання ADB для знищення файлу паролів

  Як розблокувати Sony Xperia, якщо інші способи не допомагають? Опція ADB може в цьому допомогти. Вона функціональна, тільки якщо ви раніше активували налагодження USB на вашому телефоні і одночасно дозволили комп'ютера, який ви використовуєте, підключатися через ADB. Але якщо ваші параметри відповідають даним вимогам, це прекрасний спосіб розблокувати гаджет. Однак зверніть увагу, що моделі з включеним за замовчуванням шифруванням можуть бути несумісні з цим обхідним рішенням. Щоб почати цей процес, підключити смартфон до комп'ютера за допомогою кабелю USB для синхронізації даних, після чого розгорніть вікно командного рядка, розташованої в каталозі інсталяції ADB. У неї введіть наступну команду: adb shell rm /data/system/gesture.key. Після її ведення натисніть на "Enter". Потім виконайте перезавантаження телефону, і екран блокування повинен бути скинутий, що надасть вам доступ до пристрою. Але це спрацює тільки тимчасово, тому не забудьте встановити новий ключ, PIN-код або пароль перед перезавантаженням.

  Рішення 6. Перейдіть в безпечний режим, щоб обійти екран блокування

  Як розблокувати Sony Xperia, якщо екран блокування, який ви намагаєтеся вирішити, являє собою стороннє додаток? Тоді завантаження в безпечному режимі - це найбільш простий спосіб отримати доступ до девайсу.
  Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  У більшості моделей ви можете ввімкнути завантаження в безпечному режимі, натиснувши кнопку живлення і викликавши меню вимикання на екран блокування. Після цього буде потрібно натиснути і утримувати кнопку «Вимкнути». Звідси виберіть OK, коли з'явиться запит, чи бажаєте ви увімкнути девайс в безпечному режимі. Коли цей процес завершиться, ваше стороннє додаток для блокування дисплея буде тимчасово відключено.
  Звідси просто змініть настроювання або видаліть сервіс, потім перезавантажте гаджет «Соні», щоб увійти в звичайному режимі. Коли ви повернетеся до вітального екрану, проблемне додаток, що викликає блокування, має зникнути.

  Рішення 7. Збій інтерфейсу блокування екрану

  Крім того, якщо ваш девайс зашифрований і функціонує на Android 5.0-511 є спосіб відключити екран блокування. Він не буде запускатися тільки в тому випадку, якщо ви забудете пароль.
  Як розблокувати Sony Xperia, якщо забув пароль або ключ?
  Спочатку натисніть «Екстрений виклик» на заблокованому екрані, після чого використовуйте інтерфейс номеронабирача, щоб ввести 10 зірочок. Звідси двічі натисніть на поле, щоб виділити текст, і виберіть «Копіювати», а потім вставте його в поле, щоб істотно подвоїти кількість введених символів. Повторіть той же процес копіювання і вставки, щоб додати більше символів, поки подвійне натискання на полі не перестане виділяти символи. Потім знову увімкніть екран блокування і клацніть по ярлику камери. Звідси потягніть вниз тінь повідомлення, торкніться значка «Налаштування», після чого з'явиться повідомлення про введення пароля. Тривало натисніть на поле введення тексту, і виберіть «Вставити», потім повторіть цей процес ще кілька разів. Зрештою, після того, як ви вставите досить символів в полі, ваш екран блокування вийде з ладу, що дозволить вам здійснити доступ до іншої частини інтерфейсу вашого телефону «Соні».

  Як розблокувати смартфон з розбитим екраном?

  Ви зіткнетеся з неприємностями, якщо ваш телефон випадково впаде або з якихось інших причин екран виявиться пошкоджений. У цьому випадку ви не зможете намалювати ключ або ввести пароль, оскільки сенсорний екран погано реагує або зовсім не працює. При цьому для резервного копіювання даних і файлів з телефону необхідно розблокувати його. Як розблокувати Sony Xperia з розбитим екраном? Це може бути трохи складно, але виконати таке можна. Робиться це наступним чином. Навіть якщо сенсорний екран не реагує на дотики, ви все одно можете ввести ключ з допомогою USB-миші. У разі пошкодження дисплея можна підключити до Sony Xperia напряму, але з допомогою адаптера OTG ви можете встановити з'єднання між Android і мишею USB. Це робиться так:
 • Підключіть USB-миша до OTG-адаптера.
 • Під'єднайте останній до вашого телефону «Соні» і почекайте, поки він його впізнає.
 • Тепер ви можете легко намалювати графічний ключ з допомогою миші і розблокувати телефон.
 • Після того як телефон розблокується, можна підключити його до комп'ютера і зробити резервну копію всіх файлів і папок.
 • Це хороший спосіб, як розблокувати ключ на Sony Xperia. Проте він має ряд недоліків:
 • Ви не зможете з його допомогою прибрати текстові паролі.
 • Старі моделі смартфонів не можуть виявити миша без належного оновлення прошивки.
 • Метод може використовуватися тільки для розблокування телефону.
 • Заключне слово

  Вище наведено безліч рішень, як розблокувати пароль Sony Xperia. Пам'ятайте, що, якщо на вашому телефоні є важливі дані, які ви не можете втратити, використовуйте iSeePassword. Цей метод допоможе вам бездоганно завершити роботу, не видаляючи ніякі дані з пристрою.

  Популярі новини
  Загрузка...