Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради

207 0 Новини високих технологій

Добра половина споживачів купують планшети саме для перегляду медіафайлів: роликів, фільмів, кліпів і іншого відеоконтенту. Цей мобільний гаджет скрашує час по дорозі на роботу, в подорожах, так і перед сном іноді хочеться подивитися улюблений серіал в тиші, не залучаючи до цього масивний телевізор. Відеоконтента в Мережі просто навалом, але багато хто не знає, як закачувати фільми на планшет. З десктопними пристроями проблем, як правило, не виникає, але от з мобільними гаджетами, і зокрема з платформами Android і iOS, у деяких з'являються труднощі. Отже, спробуємо з'ясувати, як закачувати фільми на планшет, причому робити це максимально безболісно як для самого пристрою, так і для його власника. Розглянемо основні способи завантаження контенту з якимись відмінними рисами кожного методу.

Браузер

Це один з самих поширених способів закачувати фільми на планшет. Для цього нам знадобитися будь-який браузер. Підійде навіть штатний варіант від «Гугл». На просторах інтернету є дуже багато сайтів, які дозволяють завантажувати контент прямо з свого інтерфейсу.
Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради
Щоб завантажити фільм на планшет, досить натиснути на відповідну кнопку. Остання знаходиться, як правило, десь під плеєром. Для завантаження контенту краще всього використовувати спеціалізовані ресурси, призначені саме для мобільних гаджетів.

Таким чином можна закачати фільми як на планшет Apple, так і на пристрій під управлінням платформи Android. Єдине - варто уточнити, що треба буде взяти в розрахунок максимально розрішення вашого екрану. Це дозволить істотно заощадити місце на внутрішньому накопичувачі, і витрачений час на завантаження.

Особливості скачування через браузер

Якщо, приміром, ваш гаджет може відтворювати відео з максимальною розверсткою 720 р, то зовсім не обов'язково завантажувати ємні файли, розраховані на 4К-дозвіл. Від цього вони краше не стануть. Вся ця інформація повинна бути указу в плеєрі, і дізнатися її можна по кліку на «шестерні»: 360 р, 480 р, 720 р, 1080 р і т. д.
Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради
Також незайвим буде дізнатися, які формати може програвати штатний плеєр. Буде прикро, якщо ви будете завантажувати фільм на планшет в форматі МР4 а програвач працює тільки з AVI. Таке хоч і рідко, але все ж трапляється.

Торрент

Даний спосіб завантаження контенту вкрай популярний не тільки на персональних комп'ютерах, але і на мобільних пристроях. З допомогою торрент-клієнта також можна абсолютно безкоштовно закачати фільми на планшет.
Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради
Для завантаження відеоконтенту знадобиться спеціальний софт. На тому ж «Плей Маркеті» можна знайти кілька різновидів торрент-клієнтів. Утиліта завантажується і встановлюється, як звичайна програма. Тут ніяких проблем виникнути не повинно.

Далі необхідно знайти в Мережі торент-посилання. Ресурсів, де можна це зробити, в інтернеті предостатньо: «Рутор», «Рутрекер» і т. п. Після того як ви завантажите торрент-посилання, є два способи почати завантаження фільмів. Перший - через диспетчер файлів. Досить знайти скачаний торрент і клікнути по ньому. Клієнт повинен запуститися автоматично і почати завантаження. Вам залишається тільки вказати місце на внутрішньому диску, куди буде закачуватися файл.

Особливості клієнта

Можна завантажити відео і через сам торрент-клієнт. В меню має бути гілка «Файл», де необхідно клікнути на підпункті «Відкрити». Вибравши завантажену раніше торент-посилання, ви запустити процес завантаження відео. Також варто зауважити, що торрент-ресурси, де розміщується відео та інший контент, в більшості своїй заборонені до використання на території РФ. Тому вам може знадобиться віртуальний VPN для доступу до таких сайтів. Подібний софт в великому асортименті мешкає на тому ж «Гугл Плее» і встановлюється, як звичайна програма.

Комп'ютер

Можна закачати фільм на планшет з комп'ютера. У деяких випадках інтернет може не працювати, а специфічні додатки відмовляється запускатися. Така ситуація дуже часто спостерігається на старих пристроях: на платформах минулих поколінь і зі скромним в плані потужностей набором чіпсетів.
Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради
Тоді підійде один з найбільш перевірених методів – за допомогою комп'ютера і USB-кабелю. Для цього знадобиться підключити шлейф до інтерфейсів з обох сторін і включити на планшеті режим відладки по USB. Останній варіант підійде тим, у кого пристрій не читається на комп'ютері як зовнішній накопичувач.
Також може знадобитися установка фірмових драйверів або клієнта. Приміром, гаджети від «Самсунг» дуже вибагливі до прямого підключення і коректно працюють тільки в парі з оригінальним додатком для синхронізації. Для завантаження відеоконтенту на планшет необхідно відкрити на комп'ютері провідник. Планшет має визначитися як зовнішній накопичувач. Якщо на мобільному гаджеті встановлена карта пам'яті, дисків повинно бути два. Визначтеся, на який саме накопичувач ви будете завантажувати фільми, і відкрийте вікно провідника, клікнувши на іконці диска. Потім відкрийте друге вікно, де розташовується приготований раніше контент. За допомогою миші перетягніть файл у вікно накопичувача. Деякі клієнти мають вбудований функціонал по копіюванню різних типів файлів на мобільний гаджет. Програма проводить сканування пристрою і знаходить заздалегідь позначений формат медіаконтенту. Після чого пропонує визначиться з конкретними файлів і копіює їх на планшет.

Карта пам'яті

Цей спосіб можна назвати спрощеним варіантом попереднього методу. Якщо ваш мобільний гаджет підтримує роботу з зовнішніми картами пам'яті, то процедура скачування помітно спрощується. Для перенесення файлів необхідно отримати зовнішній носій з планшета і підключити його до комп'ютера. Замість ПК з однаковим успіхом можна використовувати і інший мобільний пристрій.
Як закачувати фільми на планшеті: способи, інструкції, корисні поради
Процедура копіювання на персональному комп'ютері описана вище. У випадку з планшетами процес трохи інший. Для роботи з файлами нам знадобиться диспетчер. Якщо штатного немає, то можна завантажити будь-який інший на тому ж «Гугл Плее», тільки щоб він міг копіювати і переносити інформацію, а не тільки читати її. Вибравши потрібні відео в диспетчері файлів, необхідно викликати контекстне меню і клацнути на пункті «Копіювати». Потім перейти на карту пам'яті в цьому ж вікні диспетчера і таким же чином натиснути «Вставити». Залишилося тільки витягти карту пам'яті і помістити її в потрібний планшет.

Популярі новини
Загрузка...