Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців

185 0 Новини високих технологій

Справжньою помічницею в будинку стане машина Beko WKB 51031 PTMA. Відгуки людей про неї стверджують, що побутовий прилад багатофункціональний і оснащений усіма необхідними режимами прання. Має компактні розміри і прийнятний за ціною. Ощадливо витрачає електроенергію. Оснащений зручним електронним дисплеєм. Простий у догляді і експлуатації.

Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: опис

Побутовий прилад має цифровий дисплей, який знаходиться на фронтальній панелі. Саме на ньому відображається вибраний режим прання. Вказується період закінчення робочого процесу. Тут же присутній таймер, що дозволяє встановити часовий період початку тієї чи іншої операції. При огляді пральної машини Beko WKB 51031 PTMA не можна не відзначити 11 програм, призначених для прання білизни. Вони дозволяють підібрати найкращі умови для того чи іншого типу тканини. З їх допомогою можна відрегулювати бажану температуру води, вибрати потрібну тривалість прання та додаткові функції. Елемент нагрівання Hi-Tech має високу ступінь захисту від утворення накипу і корозії. В прилад вбудовано система електронного контролю, що дозволяє відслідковувати якість прання, етап робочого процесу та його тривалість. Технологія AquaFusion допомагає заощадити пральний порошок. Вона запобігає його втрату на 10 %. Попереджає попадання в зливну систему нерастворившихся частинок порошку. З цією системою миючі засоби використовуються економічніші. Найбільша швидкість обертання барабана при сушінні білизни дорівнює 1000 об/хв. Агрегат ощадливо витрачає електроенергію - близько 017 кВт·год/кг Прилад дбайливо піклується про речі. Ретельно очищає їх від забруднення і шерсті тварин. Машинка містка, що дозволяє завантажити в неї близько 5 кг білизни.

В апарат вбудована захист, оберігає від випадкового натискання кнопки. Це дуже важливо, особливо якщо в будинку є діти. Корпус пральної машини захищений від протікання води. Оснащений знімною кришкою.

Технічні параметри

Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA характеристики має чудові. Дана модель машини відноситься до автоматів. Виробляється в білому кольорі. Саме він є основним. Додатковим кольором, яким оброблені лише кілька елементів приладу, є сріблястий.
Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
Прилад оснащений фронтальним типом завантаження. Не має активатора. Бак для білизни досить великий і вміщує в себе, як ми вже говорили, до 5 кг. Вибір режиму здійснюється поворотним механізмом на панелі управління. Присутня можливість зміни температури води при пранні білизни. Температура може бути встановлена в діапазоні від 0 до 90 °C. За одне прання апарат витрачає 47 л води. У правому верхньому куті знаходиться дисплей, що відображає всі параметри прання. Рівень шуму, вироблюваний машинкою при пранні білизни, становить 55 дБ. Дана модель оснащена прямим приводом. Побутовий прилад оснащений 11 програмами для прання білизни. Серед них є режим віджимання, полоскання і зливу. Існують опції для прання бавовни, вовни і синтетики. Є спеціальна функція для дитячої білизни. Серед опцій існує «Попереднє замочування» і такий зручний режим «Швидке прання».

У пральній машині присутній індикація:
 • швидкісного режиму віджиму;
 • циклу прання;
 • відкладеного старту;
 • температурного режиму;
 • закінчення робочого процесу.
 • Вбудована відстрочка запуску пральної машини. Максимальний термін відстрочки дорівнює 19 ч. Побутовий прилад не оснащений звуковим сигналом оповіщення. У ньому відсутня бак для води. Швидкість віджиму на максимумі становить 1000 об/хв. Є можливість змінити цей параметр. Можна зменшити швидкість або зовсім відмовитися від функції віджимання. Шум, видаваний при віджиманні, дорівнює 73 дБ. Машинка Beko захищена від протікання, має функцію блокування від дітей. Клас прання побутового приладу - А, віджимання, енергоспоживання – А. Пральна машина компактна. Має ширину 60 см, у висоту – 84 см, глибину прилад займає 35 див. Її вага дорівнює 51 кг.

  Комплектація

  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA (фото якої знаходиться нижче) продається в наступній комплектації:
 • сам побутовий прилад;
 • інструкція по застосуванню;
 • шланги для зливання та набору води;
 • гарантійний талон.
 • Гарантія на побутовий прилад поширюється на два роки.
  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців

  Установка побутової техніки

  Пральну машинку Beko WKB 51031 PTMA відгуки називають зручною і практичною. Зі слів користувачів, вона має всі необхідні режими прання, а при правильній установці працює зовсім безшумно.
  Перед запуском в роботу приладу машинку потрібно встановити. Буде краще, якщо монтаж агрегату буде проводити досвідчений фахівець. Перед установкою слід переконатися, що злив і подача води в будинку функціонують нормально. Перед монтажем пральна машинка оглядається на наявність дефектів. При їх виявленні необхідно звернутися в сервісний центр і не встановлювати прилад. Не можна, щоб при переміщенні пральної машини на місце установки шнур електроживлення перегибался, розривався або защемлялся. Це стосується і шлангів для води. Пральну машину встановлюють тільки на твердій поверхні. Її не можна розташовувати на килимі або на м'якій поверхні. Не варто ставити апарат на шнур живлення і в тих місцях, де температура може опускатися нижче 0 °С. Зазор між приладом і іншими меблями в приміщенні має бути не менше 1 див.
  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
  Перед запуском в роботу приладу потрібно видалити пакувальні кріплення. Для цього машину нахиляють назад, після чого тягнуть за пакувальну стрічку. Транспортувальні болти знімають тільки після видалення пакувальних кріплень. Експлуатація пральної машини при наявності транспортувальних болтів суворо заборонено. Їх демонтаж здійснюється в наступній послідовності:
 • Гайковим ключем послаблюють болти так, щоб вони вільно бовталися.
 • Після ослаблення транспортувальних болтів їх обережно повертають і знімають.
 • Пластиковими заглушками прикривають утворили отвори.
 • Пральна машина стабільно функціонує при водному натиску 1-10 бар. При такому тиску витрата води становить 10-80 літрів в хвилину. При більш високому тиску у водопровідній мережі встановлюють редукційний клапан. Шланги, що входять в комплект, підключають до водоприймальним патрубкам пральної машини. Червоний підключають шланг зліва туди, де знаходиться патрубок для гарячої води. Він витримує температуру до 90 °С. Блакитний підключається праворуч, до патрубка холодної води. Він витримує температуру до 25 °С. Після приєднання шлангів всі гайки підтягують вручну, без застосування гайкового ключа. Після того як всі шланги будуть підключені, слід включити воду і перевірити їх підключення на предмет протікання. Якщо витік має місце, відкручують гайку, перевіряють наявність прокладки і закручують ще раз, більш щільно. Кінець шланга, призначеного для зливу, підключають до каналізації або опускають в раковину. Шланг кріпиться до каналізації на висоті 40-100 див. При більш низькому положенні злив води буде проводитися з утрудненням, а білизна залишиться в баку сирим. Кінець шланга не повинен занурюватися в зливний отвір більш ніж на 15 див. При більшому зануренні брудна вода потраплятиме назад у глиб машини. При необхідності короткий шланг можна наростити. При нарощуванні слід використовувати хомут. Не повинна перевищувати 32 м загальна протяжність зливного шланга.

  Для тихої роботи пральної машини, без сильних вібрацій, слід відрегулювати положення побутового приладу. Для цього послаблюють контргайки на ніжках і регулюють висоту ніжок за рівнем, так, щоб прилад не хитався. Після правильної установки машини всі гайки затягують вручну. Машинка повинна працювати тільки від розеток із заземленням, оснащених запобіжником.

  Підготовка до прання

  Пральну машину Beko WKB 51031 PTMA відгуки вважають багатофункціональною. Кажуть, що вона містить всі необхідні функції. Добре відпирає речі. Працює тихо і без зайвого шуму.
  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
  Перед запуском пральної машини в роботу потрібно перевірити правильність всіх підключень. Уважно вивчити правила безпеки. Перед першим пранням потрібно запустити функцію «Самоочищення барабана» або програму «Бавовна 90 °С». Одночасно з цим підключити опцію «Додаткове полоскання» або функцію «Додати води». Перед запуском програм, відділення для миючих засобів номер 2 кладуть засіб від накипу. Якщо засіб в порошку, то його потрібно близько 100 м, якщо в таблетках, то одну таблетку. По завершенні робочого процесу гумову манжету відгинають та сухою ганчіркою прибирають воду. Після проведених маніпуляцій приступають до основної пранні білизни.

  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: інструкція з експлуатації

  Перед тим як приступити до прання, білизну потрібно розсортувати. Речі поділяють за типом тканини, ступеня забрудненості, за кольором і по температурі прання, яка допустима для того або іншого матеріалу. Білизна з металевими елементами перуть у спеціальному мішку, наволочці. З кишень витягують всі зайві предмети. Не варто забувати, що на максимальний обсяг завантаження впливає тип білизни, забрудненість і вибраний режим прання. Прання у пральній машині Beko WKB 51031 PTMA включає в себе кілька послідовних етапів. Для їх виконання потрібно:
 • Відкрити двері люка і завантажити білизну в бак, не утрамбовуючи речі.
 • Закрити дверцята бака до клацання. При цьому потрібно стежити, щоб білизна не защемило дверцятами.
 • У відповідний відсік засипати миючий засіб. У 1-й відсік поміщають засіб для попереднього прання, у 2-й - засіб для основного прання, 3-е відділення кладуть кондиціонер.
 • Перевірити надійність підключення шлангів та включити машинку в розетку.
 • Вибрати режим і швидкість віджиму. При необхідність задіяти додаткові опції.
 • Відкрити кран з водою.
 • Натиснути кнопку «Пуск» і запустити прилад в роботу.
 • Дочекатися закінчення прання і дістати білизна з бака.
 • Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
  Після 4-5 прань потрібно очищати розподільник миючих засобів. У машині після прання часто накопичується бруд і залишаються залишки миючих засобів в манжеті. Їх потрібно прибирати сухий ганчіркою, інакше можуть виникнути неприємні запахи в квартирі. Кожні два місяці машинку слід запускати без білизни, використовуючи при цьому функцію «Самоочищення барабана» з застосуванням засобів від накипу. М'якою вологою ганчіркою слід протирати корпус і панель управління. Час від часу слід чистити фільтри і впускні патрубки.

  Програми прання

  Всі програми, які застосовуються в пральній машині Beko WKB 51031 PTMA, діляться на основні, додаткові та спеціальні. До основних відносяться режими для прання бавовни, синтетики і вовни. До додаткових:
 • «Бавовна Еко».
 • «Дитяча».
 • «Міні».
 • «Ручна 20».
 • «Джинси».
 • «Щоденна».
 • «Темні тканини».
 • «Мікс 40».
 • Спеціальні програми включають в себе «Полоскання» і «Злив плюс віджимання».
  Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
  Крім цього в опції пральної машини включені і такі функції, як:
 • «Швидке прання».
 • «Додаткове полоскання».
 • «Без зливу води».
 • «Замочування».
 • «Блокування від дітей».
 • «Видалення шерсті домашніх тварин».
 • «Легке прасування».
 • «Відкладений старт».
 • Пральна машина Beko WKB 51031 PTMA: відгуки покупців
  Машина від Beko багатофункціональна і здатна якісно випрати будь-яку річ. Для її експлуатації не потрібні спеціальні навички, а догляд за приладом легкий і не викликає особливих проблем.

  Вартість приладу

  Пральна машина Beko ("Беко") WKB 51031 PTMA коштує від 135 до 16 тисяч рублів. Придбати її можна у магазині або гіпермаркеті побутової техніки.

  Відгуки позитивні

  Відгуки про пральній машині Beko WKB 51031 PTMA зустрічаються різні. Люди з позитивним думкою про побутовому приладі відзначають прийнятну вартість і його багатофункціональність. З їх слів, машинка оснащена всіма необхідними режимами прання. Особливо сподобалися користувачам програми: Швидке прання», «Джинси», «Темні тканини», «Видалення шерсті тварин». Користувальницькі відгуки про пральній машині Beko WKB 51031 PTMA кажуть, що прилад дбайливо і добре відпирає білизну. Не псує речі. Має компактні розміри. Вміщує достатню кількість білизни. Ці люди зазначають, то апарат при роботі видає мало шуму, не труситься і не скаче при сушінні. Володіє сучасним дизайном. Працює в режимі енергоспоживання класу А і економить електроенергію. Багатьом користувачам подобається електронний дисплей апарата, де зазначається загальний час прання та період закінчення робочого процесу. Користувачі вказали на зручність управління процесом прання, простоту догляду за машинкою, адже лоток для миючих засобів без проблем витягується, а гумка люка легко протирається. Ці люди стверджують, що прилад служить довго, а його робота не викликає суттєвих нарікань.

  Негативне думку

  Відгуки покупців пральна машина Beko WKB 51031 PTMA має і негативні. Ці особи вказують на сильний шум, що виникає при наборі води і під час віджиму. З їх слів, прилад сильно вібрує при сушінні білизни і видає неприємний свист. Деякі особи зазначають, що машинка вміщує в себе не 5 кг брудної білизни, а набагато менше. Є ті, хто стверджує, що побутовий прилад погано простирывает речі, а з барабана через дверцята люка підтікає вода. Негативні відгуки власників про пральній машині Beko WKB 51031 PTMA стверджують, що при покупці даної моделі зустрічалися дефекти, які сервісний центр усував з великими труднощами і перепонами. Ці користувачі скаржаться, що швидко вийшов з ладу ремінь, щітки двигуна і блокування люка. З їх слів, при експлуатації машини пральний порошок вимивається повністю лише при сильному напорі води в трубах, при слабкому він частково залишається в завантажувальному відсіку. Деякі особи зазначають, що якщо в машинку завантажити рекомендовані 5 кг речей, то вона білизна погано простягає. Хорошої якості прання вдається домогтися лише тоді, коли бак заповнений наполовину. В цілому пральну машину Beko WKB 51031 PTMA відгуки людей вважають непоганий. Модель досить добре себе зарекомендувала, вона ретельно відпирає білизну і довго служить. Хоча деякі користувачі і залишилися незадоволені покупкою.

  Популярі новини
  Загрузка...