Новини високих технологій
» » Пральна машина "Ретона": відгуки власників

Пральна машина "Ретона": відгуки власників

10-01-2018, 17:46
808
Прання – процес, без якого не можна обійтися. Звичайно, можна постійно здавати речі в хімчистку, однак це не кожному підходить. Здавна люди прали білизну тільки руками. Пізніше була випущена пральна машина, яка значно полегшувала цей процес. Зараз ці пристрої максимально вдосконалили, завдяки чому людині потрібно тільки завантажити речі в люк, закрити дверцята і натиснути на кнопку. Інше машина зробить сама. Технології не стоять на місці. Тепер для прання стали використовувати ще і ультразвук, хоча раніше він застосовувався тільки у військовій промисловості. Очищення тканини відбувається під впливом акустичних хвиль, які проникають між волокнами. Ефективна така технологія? Відповісти на це питання допоможуть відгуки. «Ретона» – ультразвукова пральна машина, яка працює за описаним принципом. Багато людей вважають даний апарат ідеальною альтернативою ручного прання. Але є і така аудиторія, яка налаштована вкрай негативно. Давайте розберемося, що собою являє пральна машина «Ретона». Які вона має переваги і недоліки? Також розглянемо рекомендації, які допоможуть зробити прання ультразвуковою машиною максимально ефективною.Опис

Пральна машина «Ретона», відгуки про яку будуть представлені нижче, відрізняється невеликими розмірами. Вона оснащена випромінювачем і адаптером живлення, які з'єднуються між собою дротом. Сам прилад легкий, важким є тільки блок, який підключається до електромережі. Корпус випромінювача виготовлений з пластику. Всередині знаходиться генератор (п'єзокерамічні елемент). Саме ця деталь при проходженні електричного струму починає випромінювати ультразвук. Людське вухо не чує, тому робота не може спровокувати відчуття дискомфорту. Як запевняє виробник «Ретоны», у включеному стані прилад виробляє акустичні хвилі, які просто вибивають накопичилася бруд з тканини.


Ультразвук вже давно застосовується в промисловості. З його допомогою будь-які очищають поверхні. Найбільш затребуваний цей спосіб для важкодоступних місць, наприклад усередині металевих труб. Його ефективність залежатиме від потужності. В пральних машинах вона не перевищує 100 кГц. У промисловості використовується ультразвук в десятки разів вище, тому і результативність набагато краще. Якщо врахувати, що при пранні наливається багато води, то і потужність машинки помітно знижується.

Переваги

Якщо вірити відгукам, то машинка «Ретона» має незаперечні переваги. До них власники зараховують: Економію електроенергії. У порівнянні зі стандартними машинами-автоматами, «Ретона» під час роботи споживає значно менше електрики. Видалення запахів. Оновлення кольору тканини. Під час прання прилад дезінфікує речі. Безшумність. Маленькі розміри і легка вага. Прийнятна ціна (до 4000 рублів). Дбайливий процес прання. Речі не деформуються. До мінімуму зведені ризики короткого замикання. Всі покупці згодні з наведеним списком достоїнств? Є споживачі, які скептично ставляться до того, що прилад «Ретона» може ефективно відіпрати речі від забруднень. Важливо розуміти, що результат буде залежати від деяких факторів. До них відносять ступінь забруднення і використовується порошок.

Недоліки

Розповівши про переваги, варто озвучити і недоліки «Ретоны». У відгуках власників йдеться про те, що ця модель не підходить в якості основної машинки. Повністю замінити стаціонарний прилад ультразвуковим не вийде. Також не варто забувати, що «Ретона» не звільняє від ручного полоскання і віджимання. Виробник рекомендує не залишати апарат включеним без нагляду. Для більшої ефективності випромінювач треба пересувати на різні місця, а також перевертати білизна. Найвагомішим недоліком даної моделі є те, що вона не зможе відіпрати речі з сильними забрудненнями.

Короткі характеристики

Перед тим як дізнатися, які отримала відгуки «Ретона», давайте ознайомимося з її характеристиками. Для роботи прилад необхідно підключати до мережі 220 В. Може використовуватися у воді, температура якої не перевищує 80° і не опускається нижче + 40°. Маса пристрою – 300 гр. Потужність акустичних хвиль – 100 кГц. Включати машинку можна, коли випромінювач занурений у воду.

Пральна машина «Ретона», відгуки власників

Покупці, які вже придбали і випробували даний прилад, залишили коментарі. Про що в них йдеться? Насамперед, якщо речі сильно забруднені, то використовувати ультразвукову машину марно. В такій ситуації вона малоефективна. З приводу виведення плям думки власників розділилися. Одні стверджують, що, наприклад, вино можна легко відіпрати «Ретоной», інші з цим не згодні. Вони кажуть, що плями повністю не виводяться, якщо не використовувати спеціальні миючі речовини. Ідеальною ця машинка стане для чищення ковдр, штор, подушок, пледів. Речі виходять свіжими, не мають неприємних запахів.

Корисні рекомендації

У відгуках про апараті «Ретона» можна прочитати рекомендації, які допоможуть з легкістю досягти потрібного ефекту при пранні. Споживачі радять: Використовувати будь-яку ємність. Матеріал не має значення. Прати «Ретоной» можна навіть в скляній тарі. Наливати гарячу воду, але не окріп, температура якого вище 80°. Додавати кількість порошку, вказаний на упаковці миючого засобу. Білизна розподіляти рівномірно. Поміщати випромінювач в центрі ємності. При підключенні приладу до мережі повинен загорітися індикатор на корпусі. Під час прання кілька разів перемішати білизна. Перед цим обов'язково відключати машину від харчування. Цикл прання не повинен бути менше однієї години. При необхідності можна збільшити. Обмежень немає. Коли прання закінчиться, спочатку потрібно вимкнути апарат, а потім починати виймати з ємності білизна. Після цього потрібно прополоскати і віджати. У відгуках про «Ретоне» йдеться про те, що після прання необхідно обов'язково промити прилад від залишків миючого засобу. Також знадобиться його насухо витерти. Складати апарат треба обережно, щоб випадково не перегнути провід. Після цього його потрібно помістити в коробку.

Що забороняється робити

В інструкції до приладу є ряд застережень, прислухатися до яких необхідно, щоб не виникло проблем при користуванні машинкою «Ретона». Відгуки власників підтверджують важливість даної інформації. Виробник забороняє використовувати прилад, якщо на корпусі є механічні пошкодження. Також ні в якому разі не можна вмикати/вимикати апарат мокрими руками. Під час кип'ятіння білизни використовувати «Ретону» суворо забороняється, так як температура води перевищує 90°, що може привести до деформації пластикового корпусу. Не можна ремонтувати прилад самостійно, так як це може повністю вивести його з ладу. Необхідно берегти машину від ударів, механічного здавлювання та інших заходів, які можуть завдати шкоди корпусу або всім апарату.

Кому потрібна така пральна машинка

Наостанок розглянемо відгуки про «Ретоне», в яких йдеться про те, кому ця машинка може стати в нагоді. Часто подорожуючим людям. Студентам, які проживають у гуртожитку. Для прання в літній період на дачі. Людям, які мають багато одягу з делікатних тканин або зі стразами. Алергікам і страждаючим шкірними захворюваннями.
Цікаво по темі
Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA
Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA
Для тих, хто не хоче витрачати велику суму на покупку побутової техніки, рекомендується звернути увагу на торгову марку BEKO. Продукція цього
Пральна машина AEG L 56126 TL: відгуки та опис
Пральна машина AEG L 56126 TL: відгуки та опис
Техніка німецького виробника відноситься до преміум-класу, тому є доступною не кожному вітчизняному покупцю. Але ті, хто все-таки придбали модель AEG
AEG (пральна машина): відгуки покупців
AEG (пральна машина): відгуки покупців
Які відгуки пральна машина AEG отримує від покупців? Зауважимо, що дана торгова марка має хорошу репутацію. Вітчизняні споживачі вже не раз мали
Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики
Ультразвукова пральна машинка - відгуки. УСМ - ціни, характеристики
Як прати речі? Опитування багатьох людей звів можливості до двох варіантів: руками і пральною машинкою. Коли мова йде про такому апараті, всі