Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA

402 0 Новини високих технологій

Для тих, хто не хоче витрачати велику суму на покупку побутової техніки, рекомендується звернути увагу на торгову марку BEKO. Продукція цього виробника відрізняється оптимальним співвідношенням якості та вартості. В категорії до 15 тис. рублів покупцеві пропонується звернути увагу на відмінну пральну машину BEKO WKB 61021 PTMA. Виробник реалізував в ній все необхідне. Відгуки про даної моделі звучать різні, однак позитивних все ж більше. Що саме сподобалося власникам, а які моменти викликали нарікання, розповімо трохи пізніше. А зараз почнемо з опису пральної машини з Туреччини.

Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMAОпис

Дана модель представлена в класичному стилі. Корпус пофарбований у білий колір. На передній панелі є дверцята люка і кнопки управління. На звичайному місці розташовується ящик для миючих засобів. Поруч з ним знаходиться поворотний регулятор, за допомогою якого можна вибирати певну програму прання. Дисплей відсутній. Оповіщення про включених режимах здійснюється за допомогою світлодіодних індикаторів. Деякі власники виявилися невдоволеними відсутністю дисплея, однак під час експлуатації звикнути до такої панелі управління виявилося досить легко. BEKO WKB 61021 PTMA – пральна машина, яка має невеликі габарити. При стандартних ширині і висоті (85 x 60 см) глибина складає всього 45 див. Такі розміри дозволяють вбудувати прилад в кухонний гарнітур або розмістити в невеликій ванній кімнаті. Максимальне завантаження – 6 кг Відмінно підходить для сім'ї з 4-5 осіб. Діаметр люка-30 см цілком достатньо для завантаження великих речей. Барабан, встановлений в приладі, виготовлений з нержавіючої сталі. На його внутрішній поверхні є спеціальні ребра, які допомагають обертати білизна. Для бака розробники вибрали якісний матеріал, до складу якого входять полімерні сплави. Завдяки такому рішенню вийшло зменшити вагу, але при цьому підвищити звукоізоляцію. Бак вийшов міцний і надійний, якому зовсім не страшні впливу гарячої води і миючих засобів.
Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMAКласи ефективності

Практично всі покупці пред'являють високі вимоги до грілок за критерієм ефективності. Для того щоб мати можливість економити електроенергію, необхідно вибирати техніку класом не нижче А. В цьому питанні BEKO WKB 61021 PTMA задовольнить вимоги, так як під час роботи споживає всього 017 кВт*год/кг Даний показник відповідає класу А+. Маючи цю модель, власники також можуть економити і воду. Споживання даного ресурсу становить 49 л на один цикл прання. Що ж стосується основного призначення, то навіть при низьких температурах речі з сильними забрудненнями відмінно відпираються. І це зовсім не дивно, так як клас ефективності – А.
Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA

Режим віджиму

Описуючи характеристики BEKO WKB 61021 PTMA, не можна промовчати про віджиманні. Тим більше власники дуже схвально відгукуються про цього критерії. Раніше доводилося обмежуватися максимальною швидкістю в 800 обертів. Цього не завжди вистачало для якісного віджимання, особливо якщо мова йшла про джинсовому одязі. У цій моделі виробник збільшив швидкість обертання барабана до отместки в 1000 обертів. Завдяки цьому на виході речі виходять практично сухими.
Також у відгуках власники говорять про те, що при необхідності можна регулювати швидкість віджиму. Це вкрай важливо при прання делікатних тканин, які легко можна пошкодити.
Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA

Поговоримо про захист

BEKO WKB 61021 PTMA – прилад з інтелектуальним керуванням. Іншими словами, його можна назвати «розумним» пристроєм. Виробники реалізували кілька способів захисту. За допомогою спеціального датчика апарат самостійно контролює рівень піни. Також пральна машина запрограмована стежити за балансом барабана. Якщо вага білизни нерівномірний з одного боку, то прилад намагається самостійно розподілити вміст. Також розробниками передбачена захист від протікання. При необхідності апарат можна заблокувати для того, щоб обмежити доступ дітей або недієздатним людям.

Можливості пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA

Інструкція, яка є в комплекті, докладно описує всі автоматичні програми. І тому в статті ми поговоримо тільки про основні. В арсеналі пральної машини всього 11 режимів прання. Які з них користувачі вважають найважливішими? Звичайно ж, ті, які не перуть тільки забруднення, але і дбайливо ставляться до речей. До них зараховують наступні:
 • для вовни;
 • делікатних тканин;
 • дитячого одягу.
 • Також, що важливо, власники виділили і додаткові функції. Мова йде про економічною, швидкої (експрес) та попереднього прання, а також суперполоскании. Останній режим ідеально підходить для тих людей, які страждають алергією. Також його можна використовувати при пранні пуховиків, ковдр. Перевага цього режиму в тому, що полоскання здійснюється не холодною, а теплою водою, за рахунок чого порошок зовсім не залишається на речі.
  Характеристики і опис пральної машини BEKO WKB 61021 PTMA

  Висновок

  У статті були розглянуті не тільки характеристики і можливості пральної машини, але й відгуки про BEKO WKB 61021 PTMA. Цей прилад підійде тим людям, які не мають коштів для придбання більш дорогих примірників. Звичайно, їм доведеться пожертвувати деякими функціями, однак у цілому апарат відмінно відтворює основними завданнями. Варто зауважити, що користувачі рідко описують мінуси цієї моделі, вважаючи, що всі недоліки повністю виправдовуються низькою вартістю. Але про один недолік все ж треба розповісти. Багатьох власників не влаштовує рівень шуму. Вони помітили, що забір та скид води відбуваються дуже голосно. Для тих, у кого в будинку немає міжкімнатних перегородок, такий нюанс може стати справжньою проблемою.

  Популярі новини
  Загрузка...