Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради

94 0 Новини високих технологій

Як заблокувати номер, щоб не дзвонили? Абоненти часто задаються таким питанням за різних ситуацій. Є докучливі люди, шахраї і просто неприємні особи. Вони постійно дзвонять і набридають, псують настрій і заважають спокійно жити. Щоб позбутися від них, потрібно скористатися додатковими послугами мобільного оператора. Ми постаралися розглянути кожен доступний варіант і тепер готові поділитися з вами корисною інформацією. Але для початку нам би хотілося дізнатися про можливість використання і вартості цієї послуги.

Можна заблокувати номер?

Як заблокувати номер, щоб не дзвонили? Перед тим як розібратися в цьому питанні, слід зрозуміти, а чи можна взагалі це зробити? Насправді така можливість існує, і мобільні оператори пропонують спеціальні послуги для неї. Залишається тільки вивчити все це і постаратися скористатися пропозиціями.


Якщо ви розглядаєте аналогічний варіант, то треба сказати, що деякі мобільні пристрої містять у собі подібну функцію. Але щоб нею скористатися, потрібно уважно прочитати інструкцію, яка додається до телефону.
Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради

Скільки коштує така послуга?

Ми вже розібралися, як заблокувати номер, щоб не дзвонили. Залишилося тільки вивчити інструкції і рекомендації, але це ми зробимо трохи пізніше. Спочатку необхідно зазначити, що у кожного мобільного оператора послуга «Чорний список» платна і має різну вартість. Крім абонентської плати, доведеться оплачувати кожен доданий номер окремо. Щоб не заплутатися у всьому цьому, необхідно спочатку отримати інформацію про цю послугу, а вже потім починати нею користуватися. Тому ми плавно переходимо до інструкцій, які вам знадобляться.


Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради

Як скористатися «Чорним списком»?

Щоб всі змогли скористатися порадами, ми розповімо про кожному мобільному операторі і надамо всі необхідні рекомендації. Насамперед розберемося з тим, як заблокувати номер телефону МТС. Інструкція виглядає наступним чином:
 • Наберіть команду *442#, натисніть кнопку виклику.
 • З'явиться меню з окремими пунктами.
 • Використовуйте розділ «Чорний список» і вкажіть номер абонента, якому ви хочете обмежити мобільний зв'язок.
 • Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради
  Якщо ви виконайте всі дії, користувач не зможе до вас телефонувати. Далі розберемо, як заблокувати номер на Tele2. Інструкція виглядає наступним чином:
 • Перейдіть у розділ для набору номера телефону.
 • Наберіть команду *220*0*номер абонента#, натисніть кнопку виклику.
 • Очікуйте СМС-повідомлення з інформацією про блокування користувача.
 • Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради
  Від вас не буде потрібно багато дій, зате ви швидко досягнете бажаного результату. Тепер розглянемо, як заблокувати номер, щоб не дзвонили на «Білайн». Інструкція включає такі дії:
 • Наберіть команду *110*771* номер абонента#, натисніть кнопку виклику.
 • Очікуйте СМС-повідомлення про те, що користувач заблокований.
 • Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради
  Досить уважно ввести команду, і ви отримаєте бажаний результат. Всі інструкції практично ідентичні між собою, але відрізняються USSD-команди. Залишилося тільки розібратися з тим, як заблокувати номер, щоб не дзвонили на «Мегафон». Інструкція виглядає наступним чином:
 • Наберіть команду *130*номер абонента#, натисніть кнопку виклику.
 • Очікуйте СМС-повідомлення з підтвердженням того, що користувач заблокований.
 • Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради
  Як бачите, інструкції цілком прості і зрозумілі. Досить уважно виконувати всі дії і не допускати помилок. Ми розглянули варіанти блокування за допомогою USSD-команд. Цей спосіб найбільш ефективний і зручний серед всіх інших варіантів. Можете активно користуватися ним і додавати небажаних користувачів в «Чорний список».

  Винятковий випадок

  Підводячи підсумок, нам хотілося б розповісти про одне виключення, яке пов'язане з банківськими структурами і колекторами. Абоненти часто звертаються в службу підтримки з питаннями про те, що їм телефонують невідомі особи і вимагають повернути борг. Хоча вони нічого не займали і взагалі є іншими громадянами. У такому випадку єдиним вірним рішенням буде звернення в державні правоохоронні органи (поліція) з заявою про те, що проти вас ведуться неправомірні дії. Справа в тому, що колектори і фінансові організації завжди змінюють номери, і послуга «Чорний список» не допоможе вам позбавитися від них.
  Як заблокувати номер, щоб не дзвонили: інструкція та поради
  Тепер ви володієте всією необхідною інформацією про блокування абонентів. Ми розглянули всі питання, включаючи виняток, надали корисні інструкції. Можете сміливо користуватися своїми новими знаннями.

  Популярі новини
  Загрузка...