Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив по 10 раз в день?

5269 0 Новини високих технологій

Практично кожному власникові мобільного телефону знайома проблема з безкінечними дзвінками від настирливих людей або компаній по наданню послуг. Це можуть бути банки, різні магазини або просто люди, з якими не хочеться підтримувати зв'язок. Тоді не залишається нічого іншого, крім блокування номера телефону, адже найчастіше ввічливі прохання не телефонувати вам більше такі люди пропускають повз вуха.

Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив настирливий абонент?

Заблокувати небажаний номер можна і навіть потрібно для збереження власної нервової системи. Зараз багато смартфони з операційними системами Android та iOS дозволяють зробити це швидко і безкоштовно: досить у налаштуваннях вказати той самий номер телефону. Така функція є навіть на деяких простих телефонах. Але якщо ваш мобільний апарат не підтримує таку розкіш, можна скористатися послугами операторів.


Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив по 10 раз в день?

Блокування номера: послуги операторів

Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив небажаний абонент? Всі популярні нині оператори зв'язку можуть назавжди позбавити вас від набридливих дзвінків - достатньо скористатися опцією і набрати необхідну команду. Єдиним мінусом такої розкоші є те, що практично кожен оператор стягує певну суму за послугу.
 • Якщо ви є абонентом Beeline, то занести номер в чорний список не складе праці. Вся принадність у тому, що в цьому списку можуть знаходитися як мобільні номери, так і міські, і навіть міжнародні. Для того щоб скористатися послугою достатньо набрати USSD-команду у вигляді * 110 * 771 решітка і кнопка виклику. Таким чином, у вас з'явиться чорний список. Далі залишається тільки додати туди номери. Варто відзначити, що підключення послуги не буде коштувати вам нічого, але за кожен доданий номер з вашого рахунку знімуть по 3 рубля і по 1 рублю за кожен день користування послугою.
 • Для шанувальників «Мегафона» теж передбачена аналогічна послуга, причому двома способами. Перший — відправити порожнє СМС на короткий номер 5130 а другий — з допомогою USSD * 130 * 4 решітка і клавіша виклику. Підключення та додавання безлімітного кількості номерів — безкоштовно. Ось тільки за кожний день користування будуть знімати по 1 рублю.
 • Мобільний оператор МТС надає цілих 3 способи позбавлення від непотрібних дзвінків: відправити команду * 111* 442# або безкоштовне повідомлення на номер 111 з текстом 442*1. Але саме зручне — скористатися особистим кабінетом. Можна занести в чорний список максимум 300 номерів (цього більш ніж достатньо). За кожен день користування стягується плата у розмірі 15 рубля.
 • «Теле 2» теж не відстає від конкурентів і пропонує своїм клієнтам можливість позбутися від непотрібних дзвінків. У цього оператора чорний список вже є за замовчуванням, достатньо додати туди номери, а робиться це за допомогою команди * 220*1 і номера через вісімку. Далі, ви отримаєте сповіщення, що номер в чорному списку і з вашого рахунку знімуть 15 рубля, а щоденна оплата буде залежати від конкретного регіону.
 • Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив по 10 раз в день?  Як заблокувати вхідний дзвінок на Android і iOS

  Блокування номера за допомогою послуг операторів — це, звичайно, зручно, але трохи накладно. Якщо ви не хочете переплачувати, можна скористатися функціями самого телефону. На щастя зараз практично у всіх сучасних смартфонів на базі Android або iOS вже вбудовані спеціальні функції, тому не доводиться думати, як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив неприємний співрозмовник. Якщо у вас ОС «Андроїд», досить зайти в розділ «Журнал дзвінків», знайти необхідний номер, потім у відомостях про виклик виберіть пункт «Додати в чорний список». Тепер цей абонент не зможе більше вам набридати. А ще на додачу до основних функцій телефону можна завантажити спеціальний додаток на «Плей Маркеті». Про те, як це зробити-знає кожен власник смартфону.
  Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив по 10 раз в день?
  Для любителів айфонів питання, як заблокувати вхідний номер телефону, більше не актуальне. Дуже просто раз і назавжди забути про настирливих дзвінків. Досить вибрати зі списку номерів або навіть з текстових повідомлень той самий, натиснути на іконку I і вибрати «Заблокувати». Тепер цей абонент без вашого дозволу не зможе вас турбувати.
  Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив по 10 раз в день?

  Як заблокувати всі дзвінки та СМС з незнайомих номерів?

  З блокуванням конкретного номера розібралися, але як заблокувати вхідний номер, щоб не дзвонив просто незнайома людина? Тобто, якщо вам захотілося виключити всі дзвінки з невідомих номерів і навіть СМС, то найкраще, що ви можете зробити — встановити спеціальний додаток, що буде автоматично блокувати всі сторонні виклики. А от у питанні, як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонив прихований номер, може допомогти тільки оператор зв'язку і ніякі програми, на жаль, не допоможуть.

  Популярі новини
  Загрузка...