Приставка DVB – т2. Як підключити?

310 0 Новини високих технологій

Як підключити т2? Таким питанням спантеличені мільйони росіян в минулому році. Багатьох хвилює і донині. Що ж таке т2? Для непосвячених варто пояснити, що так коротко називають стандарт цифрового телебачення другого покоління, який в даний час застосовується в Росії для трансляції двадцяти безкоштовних каналів. Повна його назва звучить наступним чином: dvb-т2 і розшифровується як «цифрова відео трансляція другого покоління».

Приставка DVB – т2. Як підключити?

Суть проблеми

Чому питання про те, як підключити т2 так хвилює тисячі наших співгромадян? Тому що в 2019 році відбудеться повне відключення аналогового мовлення. Виключення робиться тільки для регіональних телевізійних каналів, і то, лише на один рік. Після закінчення цього терміну всі телекомпанії місцевого значення повинні будуть перейти на «цифру».


Сучасні телевізори

Питанням про те, як підключити т2 можуть не перейматися лише власники плазмових і рідкокристалічних ТВ-приймачів найсучасніших моделей. У них передбачена функція перегляду цифрового телебачення у форматі dvb – t2 через вбудований тюнер. Тому всім любителям проводити вільний час біля блакитного екрана слід уважно прочитати інструкцію від своїх ТВ-приймачів. Якщо телевізор оснащений названої вище функцією, то залишається тільки за допомогою пульта дистанційного керування зайти в налаштування і запустити пошук каналів dvb-т2 мовлення. Зазвичай вони легко знаходяться. Техніка без участі людини чудово справляється з даним завданням. Якщо автоматичний пошук не увінчався успіхом, то потрібно використовувати ручний варіант. В даному випадку потрібно буде заздалегідь дізнатися, на якій частоті транслюється цифрове телебачення у вашій галузі і вписати цей параметр. Відразу ж після такого налаштування всі двадцять каналів будуть доступні для перегляду.


ТВ приставки

Один з найбільш затребуваних товарів, представлених на прилавках магазинів електротехніки нині – це цифрові телевізійні тюнери. Їх також називають ресиверами або приставками для цифрового ТБ. Якщо ваш телевізор не оснащений вбудованою моделлю такого пристрою, то відповідь на питання про те, як підключити т2 буде звучати приблизно так: придбати в магазині тюнер, підключити та налаштувати його. Ресивери, крім перегляду цифрового ефіру, як правило, мають ще деякими додатковими функціями. Однією з найбільш корисних можливостей таких апаратів є запис телевізійних передач. Якщо ви з якихось причин не зможете подивитися улюблене ТВ шоу, можна зберегти його на флешку, яка зазвичай поєднується з приставкою за допомогою порту USB. Запис може відбуватися і в режимі time shift. У цьому випадку перегляд передачі буде нагадувати використання DVD, blu-ray або медіапрогравача: у будь-який момент можна зробити паузу. У цьому випадку оглядати програму ви будете вже в запису. При відмінній якості відео, яке забезпечує така функція, відмінність запису від ефірної трансляції найчастіше непомітно. Якщо ж вам не потрібно, щоб прилад виконував ніяких інших функцій, крім прийому телевізійних хвиль, то можна вибрати найпростішу, бюджетну модель. Головне, щоб вона забезпечувала стабільне прийняття сигналу.

Як підключити приставку т2?

Коли даний прилад вже вибраний і придбаний, то перед його власником постає питання, позначений у заголовку розділу. Отже, як підключити тюнер т2? Зробити це можна за допомогою з'єднувального кабелю зі штекерами HDMI або «тюльпан», в залежності від того, які присутні роз'єми на задній панелі телевізора і ресивера.
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Якщо тип «гнізд» однаковий, то вам невимовно пощастило, особливо, якщо в комплект від придбаного ресивера входить з'єднувальний кабель з відповідними штекерами. Що робити, якщо порти телевізійного тюнера і ТБ приймача відрізняються один від одного? І в цій ситуації не варто засмучуватися. Вихід з такого становища досить простий. Потрібно придбати спеціальний перехідник. Такі пристрої можуть називатися по-різному (модулятор, наприклад).

Старий кінь кермо не зіпсує

А як підключити т2 до старого телевізора, у якого на задній панелі є тільки роз'єм для антени? Фахівці кажуть, що цифровий ресивер можна підключити практично до будь-якої моделі ТБ-приймача. Отже, якщо ваш телевізор оснащений одним єдиним «гніздом», тим, що призначається для антени, потрібно буде придбати пристрій, який перетворює сигнал від приставки в такий, який може бути переданий через антенний роз'єм. Цей прилад називається ВЧ модулятором. Саме він допомагає підключити т2 до старого телевізора.

Аудіосигнал

Якщо ви звикли дивитися фільми тільки зі звуком високої якості, то, крім телевізора, до ТВ тюнера слід підключити ще і стереосистему. Зробити це можна за допомогою двох компонентів роз'єму «тюльпан», що відповідають за правий і лівий канали аудіо.
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Також у багатьох ресиверів є «гнізда» для з'єднання з багатоканальними системами. Якісний звук знадобиться не тільки для перегляду телеефіру, але і якщо ви плануєте відтворювати на приставці будь-які мультимедійні файли (аудіо чи відео). Відомо, що більшість тюнерів здатне виконувати таку функцію.

Налаштування

Не забудьте підключити до тюнера дециметровому антену (кімнатну або зовнішню). Цифровий ефір так само, як і аналоговий, можна дивитися тільки за наявності цього пристосування.
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Питання про те, як підключити т2 до телевізора, вже майже вирішено. Залишилося тільки налаштувати прийом каналів. Тут найчастіше на допомогу людині приходить техніка, яка виконує цю задачу в автоматичному режимі. Якщо ж така настройка не вдалася, то, як вже було сказано в одній з перших глав, частоту, на якій ведеться мовлення, доведеться вказати самостійно, з допомогою пульта зайшовши в потрібний пункт налаштування.
Приставка DVB – т2. Як підключити?
Розгляд питання про те, як підключити т2 до телевізора, можна вважати закінченим. Тепер ви можете насолоджуватися відмінною якістю зображення і звуку, що забезпечує таке мовлення.

Популярі новини
Загрузка...