Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань

264 0 Новини високих технологій

Придбання мобільного апарату компанії Apple є важливим заходом для будь-якого користувача. Купуючи смартфон в невеликому магазині, ви ризикуєте тим, що продавець реалізує фейк або відновлений телефон. У зв'язку з цим, багатьох людей цікавить питання про те, де краще купувати "Айфон" без обману.

Офіційний представник

Існує безліч інтернет-магазинів "Айфонів", які реалізують мобільні апарати на самих вигідних умовах. При такому достатку великий ризик зробити неправильний вибір щодо смартфона. Тому важливо знати про переваги і недоліки різних форм торгівлі і про умови, які пропонуються тим чи іншим продавцем. Компанія ТОВ "Еппл" займається офіційними постачаннями мобільних апаратів та іншої техніки на територію Росії. З цією компанією співпрацюють найбільші мережеві магазини.


Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
Крім цього, існують офіційні дистриб'ютори, які здійснюють закупівлі у компанії Apple і розподіляють її між рітейлерами. Офіційними продавцями "Айфонів" є наступні організації:
 • "Розетка".
 • "Комфі".
 • "НОУ-ХАУ".
 • "Алло".
 • "Німфа".
 • Київстар.
 • DNS.
 • Фокстрот.
 • Flash Computers.
 • "Нотик".
 • "МОЙО".
 • "Водафон".
 • "Ельдорадо".
 • Представлений перелік включає магазини, де купують "Айфони" практично всі люди. Потенційні клієнти можуть скористатися спеціальним сервісом компанії Apple, який допоможе знайти у найближчій доступності авторизований магазин техніки. Крім цього, на ринку існує велика кількість індивідуальних підприємців і організацій, які займаються реалізацією сертифікованих пристроїв Apple. Однак слід пам'ятати про те, що вони закуповуються у дистриб'юторів, а не безпосередньо у виробника.


  Офіційна майданчик

  Люди, які роблять покупки в офіційному інтернет-магазині "Айфонів", отримують безліч переваг. Компанія здійснює безкоштовну доставку мобільного апарату прямо до будинку. Клієнти можуть бути повністю впевнені в тому, що йому доставлять оригінальне пристрій. В офіційному інтернет-магазині можна замовити подарункову упаковку, аксесуари і унікальну лазерне гравіювання. Клієнти можуть розраховувати на отримання розстрочки протягом одного року без початкового внеску. Співробітники компанії є справжніми професіоналами, тому покупці можуть отримати консультацію з будь-якого питання.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Поряд з перерахованими достоїнствами, покупка в інтернет-магазині "Айфонів" має і певні недоліки. У каталогах представлений невеликий асортимент, який включає тільки сучасні моделі мобільних апаратів. Для багатьох російських покупців першорядне значення має вартість гаджета. Тому більшість клієнтів знаходяться в очікуванні оновлення асортименту, що дозволить придбати застаріле пристрій за зниженою ціною.

  Реселери компанії Apple

  У авторизованих реселерів існує безліч переваг, щодо інших компаній, де можна купити "Айфон". Такі організації є діловими партнерами компанії Apple, які відбираються за певними критеріями. Авторизовані торгові представники можуть здійснювати замовлення техніки з необхідними конфігураціями для клієнтів.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Великою популярністю користується онлайн-майданчик Cstore. Ця мережа магазинів відрізняється широким асортиментом, демократичними цінами на всі девайси. Реселлер продає тільки сертифіковані пристрої, які обслуговуються по гарантії. Доставка здійснюється більш ніж в 80 регіонів Росії.

  Роздрібні мережі

  Самим очевидним варіантом для багатьох людей є покупка Айфона" в одній із точок продажу "Мегафон", "МТС", "М. Відео" і т. д. Відповідаючи на питання про те, де краще купувати "Айфон, необхідно з обережністю купувати смартфони в роздрібних мережах. У багатьох салонах дорогі смартфони зберігаються в єдиному екземплярі. Такий гаджет може бути повністю справний, однак виглядати не кращим чином.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Не всі продавці можуть грамотно проконсультувати клієнтів. Крім цього, в роздрібних мережах нав'язують додаткові платні послуги. Важливо пам'ятати про те, що працівники не зацікавлені в тому, щоб покупці здійснювали повернення. Тому, якщо смартфон має заводський брак, то повернути свої гроші буде дуже складно. Проте роздрібні мережі пропонують вигідні умови купівлі, а також встановлюють низькі ціни.

  Інші варіанти

  Існують і інші варіанти, де можна купити хороший "Айфон" . Найбільші китайські торговельні майданчики дозволяють придбати гаджет зі значною знижкою. Слід враховувати, що практично 90% "Айфонів" є вживаними. Також існує ризик отримання гаджета, який запрограмований під роботу з закордонним оператором.
  Однак китайські майданчики є найбільш популярними торговими платформами, де можна купувати "Айфон" за найдемократичнішими цінами. Разом з витратами на доставку і пересилку може набігти суттєва сума.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Не рекомендується купувати "Айфони" через дошки оголошень, оскільки невідомо, чи законним шляхом придбали смартфон власником гаджета. Якщо угода відбулася, необхідно перевірити справність і коректну роботу пристрою. Багато люди набувають відновлені "Айфони", які практично не відрізняються від оригінальних смартфонів. Високий попит на такі телефони пояснити низькою вартістю. Відновлені гаджети неможливо реалізувати на звичайному ринку, тому їх продають на "чорному" за зниженою ціною. Ця інформація дозволить майбутнім власникам відповісти на питання про те, де можна купити хороший "Айфон", і не бути обдуреними недобросовісними продавцями.

  Особливості придбання в офіційному інтернет-магазині

  Клієнтам важливо знати про те, що онлайн-магазин розробив строгу цінову політику. Вона не передбачає застосування системи знижок. Тому ціна на гаджети може підвищуватися або знижуватися тільки в залежності від курсу іноземної валюти до рубля.

  Як заощадити на придбанні

  В той момент, коли вартість "Айфонів" наблизилася до 100 тис. рублів, ринок переповнився відновленими і підробленими гаджетами. Багато з них розташовані в низькій ціновій категорії, однак якість таких апаратів слід піддати великому сумніву.

  Якщо клієнт не готовий до великих витрат, можна придбати оновлений смартфон з супровідною документацією і справним функціоналом. Деякі продавці набувають "Айфони" за кордоном і реалізують їх на території Росії. Такі гаджети продаються набагато дешевше, ніж на офіційних інтернет-майданчиках, оскільки відносяться до категорії "сірих" мобільних пристроїв. Це пов'язано з тим, що за такі телефони не потрібно платити мита, податки і декларувати їх на митниці.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Покупка б/у смартфона являє собою найбільш небезпечний спосіб вчинення правочину. На різних онлайн-дошках є маса пропозицій про реалізацію смартфонів за низькими цінами. У деяких випадках продавці навмисно дурять людей та продають підробку. Інші люди займаються продажем якісних пристроїв в силу певних життєвих обставин. Багато хто віддає перевагу відновленим гаджетів, які виглядають "як нові". Подібні пристрої повністю ідентичні звичайної моделі, при цьому коштують досить дешево. Однак не всі моделі "Айфонів" існують у відновлених варіантах.

  Самостійне оформлення замовлення

  Клієнт може самостійно оформити доставку смартфону безпосередньо від виробника, що виключає націнку. Однак оформити доставку з Америки неможливо без додаткових посередників, які беруть комісію за послуги. Таким чином, відбувається нівелювання вигоди від покупки. Слід враховувати і витрати часу, оскільки посилки поштою йдуть досить довго.

  Відгуки клієнтів

  Люди, які цікавляться питанням про те, де придбати "Айфон", можуть вивчити реальні відгуки клієнтів, які готові поділитися своїм досвідом. Деякі відгуки повідомляють про те, що існує безліч магазинів, що торгують китайськими підробками.
  Де краще купувати "Айфон": поради та рекомендації. Інтернет-магазин "Айфонів". Де можна купувати "Айфон" без побоювань
  Інші розповідають про те, що смартфон з хорошою знижкою можна придбати в будь-якому салоні стільникового зв'язку. Задаючись питанням про те, де краще купувати "Айфон", багато рекомендують здійснювати покупки в офіційному інтернет-магазині apple.com. Користувачі рекомендують купувати смартфони тільки на перевірених інтернет-майданчиках, оскільки це виключає безліч ризиків. Багато клієнтів хвалять інтернет-магазин, де можна купити "Айфон" без націнок і оформити доставку на будинок. Відгуки клієнтів містять інформацію про те, що будь-який "Айфон" можна перевірити на спеціальному ресурсі. Тому перед покупкою необхідно дізнатися точний номер моделі, а потім ввести отримані дані на сайті Apple. Якщо номер включений до реєстру, значить, компанія підтримує гарантію на модель. Також можна здійснити перевірку за серійним номером і подивитися інформацію про минулі активациях пристрою. Покупка Айфона з рук є самим небезпечним заходом, оскільки клієнт ніколи не дізнається, вскрывался гаджет чи ні. Також багато продавці реалізують під виглядом оригіналу відновлені смартфони.

  Висновок

  Кілька років поспіль лінійка смартфонів компанії Apple є еталоном комфорту і зручності для користувачів. Між тим, придбати гаджет може не кожна людина, оскільки вартість мобільного апарата знаходиться у високому ціновому сегменті. Існує безліч варіантів, де можна купити хороший "Айфон" за демократичною ціною. Однак більша частина з них пов'язана з певною часткою ризику. Якщо клієнт має намір знайти майданчик, де можна купувати "Айфони" без побоювань, слід звернути увагу на офіційний інтернет-магазин Apple. Також смартфон можна придбати в невеликих російських інтернет-магазинах. При цьому відсутня гарантія того, що смартфон був випущений із заводу. Багато людей хочуть заощадити на придбанні смартфона. Купуючи мобільний апарат з рук, можна покладатися тільки на совість продавця. Якщо людина ставить пріоритет економічну вигоду, можна знайти смартфон на AliExpress. Важливо пам'ятати про те, що посилка може прийти через два місяці, тому необхідно запастися терпінням. Найнадійнішим варіантом того, де краще купувати "Айфон", є офіційний рітейлер. Якщо потенційного клієнта влаштовує ринкова ціна на пристрій, то можна звертатися до преміального партнеру виробника. Перед покупкою смартфона, дуже важливо ознайомитися з думкою інших користувачів і вивчити реальні відгуки. Де купувати "Айфон" - кожен зможе відповісти для себе на це питання і сформувати об'єктивну думку про плюси і мінуси різних варіантів придбання.

  Популярі новини
  Загрузка...