Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації

144 0 Новини високих технологій

У 2016 році всесвітньо відома компанія LG запустила серію телевізорів OLED B6 які дуже швидко стали сенсацією. У 2017 році виробник вирішив продовжити випуск, але вже вдосконаленої моделі. В результаті з'явилася лінія В7. Один з телевізорів цієї лінії - LG OLED55B7V. Відгуки про нього, в основному, позитивні. У статті ми докладно розглянемо характеристики цієї новинки, її особливості. Також пропонуємо вашій увазі коментарі власників даного телевізора, в яких вони повідомляють про переваги й про недоліки моделі.

Дизайн

Цей телевізор можна описати однією простою фразою – досконалість у простоті. У ньому немає абсолютно нічого зайвого. Але зате є стильна рамка чорного кольору (товщина зменшилася, якщо порівнювати з попередньою моделлю) і зручна срібляста підставка. Фотографії телевізора, представлені в статті, що говорять про його візуальних особливості. Але на ділі ця модель набагато цікавіше. Власники LG OLED55B7V у відгуках повідомляють, якщо дивитися на нього збоку, то самій панелі можна не побачити, настільки вона приголомшливо тонка!


Єдине, що кидається в очі – нижня половинка екрану. Її було вирішено розширити для установки динаміків. Верхня частина екрану облямована найтоншої рамкою, товщина якої досягає всього кілька міліметрів. Багато користувачів навіть порівнюють товщину телевізора зі своїми смартфонами. Більшість покупців шоковані – LG навіть тонше! Така технологія вразить будь-кого.

Про дисплеї

Цій темі присвячено більшість відгуків про телевізор LG OLED55B7V. Дисплей у нього справді вражаючий – 55-дюймовий (139 см), а роздільна здатність екрану - 3840x2160 (UHD). Але набагато більше уваги привертає тип матриці, який вказано в назві самої моделі.
Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
OLED – абревіатура, що позначає органічний світлодіод. Технологія унікальна. Щоб створити такі світлодіоди, потрібно використовувати багатошарові тонкоплівкові структури, які складаються з декількох шарів полімерів.


Ця технологія наділяє дисплей дивовижними характеристиками. І обов'язково потрібно перерахувати, виконуючи огляд LG OLED55B7V. Серед них:
 • Максимальна яскравість дисплея перевищує 100000 кд/м2. Так як термін служби залежить саме від того, яку потужність власник телевізора виставляє, рекомендується тримати її на позначці 1000 кд/м2. Це стандартний рівень яскравості.
 • Контрастність дисплея нескінченна. Показник становить понад 1000000:1.
 • Енергоспоживання економічне, але воно також залежить від яскравості.
 • У такого телевізора дуже великий діапазон робочих температур. Він становить від -40 до +70 °C.
 • Кути огляду величезний, що дозволяє насолоджуватися високоякісним зображенням з будь-якої точки (під будь-яким кутом).
 • Відгукується телевізор з OLED-дисплеєм миттєво. Інертність відсутня повністю.
 • Чи є недоліки у LG OLED55B7V? Огляд об'єктивний, тому потрібно відзначити і мінуси. Якщо не говорити про високу ціну (технологія не відпрацьована, тому створення таких телевізорів є витратним процесом), то треба згадати про високу чутливість дисплея до впливу вологи.
  Також не всі знають, що «зелений» та «червоний» OLED працюють набагато довше, ніж «синій». З-за цього зображення може через роки експлуатації трохи спотворитися. Даний нюанс – «бич» всіх телевізорів з OLED-технологією. Якщо вірити заявам виробників LG, то цей недолік у розглянутій моделі їм вдалося усунути. Розробникам вдалося довести «синій» OLED до високих показників.

  Процесор

  Це серце телевізора. У залишених про моделі LG OLED55B7V відгуках багато розповідається про якість переданої на екран картинки. Процесор грає тут роль не менш важливу, ніж дисплей.
  Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Виробники класифікують його словом «розумний». Процесор ?9 володіє наступними характеристиками:
 • 4-ступінчасте придушення шуму. На відображуваної картинки зернистість практично відсутня. Те ж саме можна сказати про смугах.
 • Поліпшення різкості на краях об'єктів. Зображення стає деталізованим, а текстура – чіткіше. Картинка виглядає реалістичніше, глибше.
 • Поліпшення глибини різкості. Завдяки цій особливості, основний об'єкт чітко відділяється від фонових. Процесор аналізує його краю і текстуру, обробляє їх. Об'єкт стає чіткіше, а краї – різкіше. В цілому, це дає істотне збільшення різкості зображення. Глядач розрізняє навіть дрібні, непомітні деталі.
 • True Color Accuracy Pro. Палітра, яка використовується інтелектуальним процесором, містить у 73 рази більше відтінків (якщо порівнювати зі звичайними телевізорами). Тому кольори виглядають природно, натурально, відображаються без будь-яких спотворень.
 • Технологія HFR. Завдяки її наявності процесор відтворює навіть той контент, частота якого перевищує 120 кадрів в 1 секунду. Тому навіть різкі рухи виглядають на дисплеї дуже плавними.
 • Судячи з того, які отримує телевізор LG OLED55B7V відгуки, всі перераховані технології дійсно працюють. Втім, сумніватися в цьому не доводиться. Адже LG використовує технології майбутнього здавна, щорічно розширюючи функціональні можливості випускається техніки. Телевізор цієї моделі – ще одне тому доказ.

  Особливості телевізора

  Про них теж потрібно в обов'язковому порядку розповісти, перш ніж перейти до залишеним про моделі LG OLED55B7V відгуками. До основним особливостям даного телевізора можна віднести наступні опції:
 • Диспетчер безпеки в webOS3.5. Він забезпечує високий рівень конфіденційності. Недарма цю модель телевізора, відзначили престижними сертифікатами міжнародних стандартів, які підтверджують його відповідність критеріям безпеки. Менеджер не допускає несанкціонованих установок різних програм, витоку даних, а також спроб злому.
 • Об'ємний звук. Ще одна важлива особливість нового телевізора LG (55 дюймів). OLED55B7V оснащений сучасною технологією Dolby Atmos, яка і відповідає за максимально точне аудіосупровід. Як вона працює? Система буквально «прив'язує» звук до певних просторових точках. Це формує багате, насичене звукове поле.
 • Пульт Magic Remote. Здавалося б, що може бути особливого в такої простої речі? Але розробники змогли проявити себе і тут. Пульт від LG 55 (OLED55B7) – це еталон простоти, гармонійно поєднується із зручністю. З нього можна управляти телевізором, префіксом, а також іншими пристроями, підключеними по HDMI. Біля пульта саме цієї моделі є додаткові кнопки. Їх три: Magic Zoom, перемотування, а також доступ до онлайн-кінотеатру.
 • Додаток IVI. Це той самий онлайн-кінотеатр, для якого створена окрема кнопка. З додатком глядачеві стає доступна фільмотека з безліччю художніх і документальних фільмів, мультфільмів та серіалів. В асортименті є все, від останніх новинок до безсмертної класики.
 • Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Як бачимо, прогнози багатьох любителів і фахівців про те, що моделі 2017 року мало чим будуть відрізнятися від попередньої лінійки, не виправдалася. Телевізор LG OLED55B7V з OLED-технологією вийшов більш сучасним і досконалим. Його характеристики - яскраве тому підтвердження.

  HDR

  Про цієї опції необхідно розповісти більш докладно. HDR можна з упевненістю назвати кроком розвитку ТБ-технологій, наступним за Ultra HD, який, здавалося б, усіх підкорив зовсім нещодавно. Це абсолютно новий формат відеосигналу. Він містить як надвисока роздільна здатність, так і максимум інформації про колір і яскравість. Важливо відзначити. що такі функції працюють не для загальної картинки, а для кожного пікселя окремо. Завдяки даній технології, застосованої також і в OLED55B7V, вийшло передати на екран куди більш реалістичне зображення, оскільки HDR – це те, що знімає багато обмежень, які є в інших телевізорів. Деякі не розуміють, навіщо потрібна дана технологія. Говорячи простою мовою, з версії культових фільмів більше не будуть програвати в якості. Воно залишиться на студійному рівні, на якому і було спочатку.
  Можливості телевізора OLED55B7V, здобуті з допомогою HDR, вражають:
 • На дисплеї відображаються складні сцени, де об'єкти набагато яскравіше, ніж на звичайних екранах.
 • Чим ширша палітра, тим вище деталізація. Дрібниці стають помітними навіть в самих світлих і темних куточках зображення.
 • Кольори виглядають у рази більш насиченими. Це не дивно, адже в HDR використовується особливе колірний простір, відоме як Rec. 2020. Воно помітно перевершує стандартну панель по глибині відтінків.
 • Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Модель OLED55B7V може похвалитися наявністю Dolby Vision. А адже це просунутий варіант HDR! Саме його використовують такі світові кіностудії, як XXI Century Fox, Warner Brothers, Walt Disney Studios, Universal і т. д. Телевізор коректно підтримує Dolby Vision, оскільки він оснащений особливим апаратним чіпом. Сучасний контент створюється саме в цьому форматі. Так і онлайн-кінотеатри вже адаптувалися до нього, тому додаткові дані передаються на телевізор без найменших затримок. Навіть звичайне порівняння зображень, що демонструються різними телевізорами (без HDR і з ним), дозволяє зрозуміти очевидну різницю. Ті люди, які одного разу подивилися що-небудь на OLED55B7V, вже не хочуть звертати увагу на інші телевізори. Компанія LG створила той продукт, який дійсно хочеться купити.

  Додаткові опції

  Вищеперелічені функції – це лише частина технічних характеристик, якими володіє розглянута нами новинка. Ще безліч особливостей є біля телевізора OLED LG 55". Телевізор OLED55B7V може також похвалитися наступними опціями:
 • Управління за допомогою смартфона. Для цього слід встановити функціональне додаток LG TV Plus.
 • Зв'язок телевізора з телефоном. Опція називається «Mobile Connection». Вона дозволяє використовувати смартфон замість пульта.
 • Опція WiDi. Дозволяє передавати інформацію з телефону, планшета, ноутбука або іншого пристрою на великий екран телевізора.
 • Функція Miracast. Дозволяє передавати зображення з будь-якого підключеного пристрою на екран телевізора. Якщо, наприклад, приєднати телефон, і почати з нього фотографувати, то на дисплеї LG все буде відображатися.
 • Опція SIMPLINK. Значно спрощує роботу з цілим комплексом пристроїв. SIMPLINK допомагає одночасно включити, наприклад, домашній кінотеатр і телевізор, а потім вимкнути їх лише натисканням на одну кнопку.
 • Батьківський контроль. Опція, яка допомагає дорослим «заборонити» будь-які канали, закодований їх, поставити таймер, обмежує час перегляду телевізора дитиною і т. д.
 • Потужна лінгвістична підтримка. У «словнику» телевізора – 35 мов.
 • Прийом супутникового, кабельного та наземного ТБ.
 • Опція підтримки HbbTV.
 • Субтитри.
 • Електронна ТБ-програма.
 • Роз'єми для підключення зовнішніх пристроїв: 4 HDMI, 3 USB, вхід для RF і SAF антен, а також кабелів (LAN та оптичного), Bluetooth, окремий вихід для навушників, слот CI, а також RS-232C і Wi-Fi.
 • Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Виходячи з такого багатого переліку опцій можна зробити висновок, що OLED-телевізор LG OLED55B7V є одним з найбільш багатофункціональних і сучасних пристроїв. Ця модель ідеально підходить для отримання максимального задоволення від перегляду фільмів, серіалів, матчів, мультфільмів, передач і т. д.

  Думки покупців про якість

  Тепер можна звернути увагу на залишені про телевізор LG OLED55B7V Ultra HD відгуки. Ось лише деякі захоплені коментарі користувачів:
 • Картинка настільки реалістична, що погляд від телевізора відірвати неможливо. Деякі навіть жартують, що в цьому LG все виглядає гарніше, ніж в реальному житті.
 • У телевізорі є дійсно все. Абсолютно нові технології, які можна придумати. У наш час мало не кожен місяць виходить якась електронна новинка. Проте цей телевізор 2017 року актуальний і в 2018-м.
 • Футбол на такому екрані буде дивитися навіть той чоловік, який їм ніколи не захоплювався, так як у глядача створюється враження, що він сидить перед телевізором, а у VIP-ложі на стадіоні. Завдяки всім перерахованим вище якостям і технологій, вдається простежити всі емоції футболістів, найменші мімічні прояви. Це вражає.
 • Фільми дивитися на телевізорі LG 55" OLED55B7V – суцільне задоволення. Його власники не ходять в кінотеатр. Навіщо їм куди йти, якщо вдома є краща альтернатива?
 • При перегляді вмісту в повній темряві з співвідношенням сторін 21:9 глядачі бачать лише одну картинку. Найтоншої панелі не помітно взагалі.
 • Контент як 4К і з підтримкою HDR здатний перенести глядача в іншу реальність. У наш час таких відео багато. Можна дивитися і насолоджуватися всім технічним потенціалом телевізора.
 • Також LG OLED55B7V з OLED-технологією є ідеальним вибором для геймерів. Любителі пограти в X-Box або Play Station в захопленні. Вони пишуть у своїх відгуках, що складається таке враження, ніби граєш на якомусь потужному комп'ютері, та ще й з виставленими на максимум налаштуваннями графіки.
 • Звук дійсно хороший. Настільки, що більшість користувачів включають його на 30-40%, не більше.
 • SMART-опції працюють досить швидко. Особливо зручно ними користуватися з допомогою пульта. Процес експлуатації чимось нагадує користування комп'ютерною мишкою. Потрібно просто водити пультом перед дисплеєм, а курсор буде повторювати рухи. Багато говорять, що це саме зручне рішення управління опціями, з якими вони коли-небудь стикалися.
 • Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Ціна телевізора LG OLED55B7V перевищує 100000 рублів. Незважаючи на це, абсолютно всі люди, його купили, запевняють, що він того дійсно варто.

  Об'єктивні плюси

  Коли перші емоції від такого шикарного придбання трохи проходять, люди здатні тверезо міркувати про достоїнства і недоліки їх гаджета. Вивчивши залишені про OLED-телевізор LG OLED55B7V відгуки, можна зрозуміти, що користувачі до основних його плюсів відносять:
 • Набагато менш помітний ABL (якщо порівнювати з попередньою моделлю B6V). Це сприяє високій контрастності.
 • Вражаюча якість масштабування.
 • Відтворення контенту в 4К без зависань і запізнювань.
 • Функціональність. Щоб вивчати простори інтернету, вже не потрібно мати ноутбук. Дивитися відео, читати новини, навіть сидіти в соціальних мережах тепер можливо за допомогою телевізора.
 • Відмінний звук. В даній моделі присутня бас і навіть саундбар. Необхідність в підключення зовнішніх колонок відпадає.
 • Двоточкові регулятори в режимі HDR.
 • Покращене відображення HDR-тону з найменшим відсіканням яскравих деталей.
 • Більш якісний антивідбивний фільтр, не страждає від пурпурного відтінку з-за попадання світла.
 • Гарантійне обслуговування. Це дійсно вагомий плюс. Якщо виникають проблеми, то фахівці LG приїжджають до клієнта додому, швидко усувають виниклі дефекти. Це дуже радує багатьох користувачів, так як зазвичай практично всі магазини вимагають доставляти в разі поломки придбану у них техніку до них.
 • Робота з зовнішніми носіями бездоганна.
 • Матриця. Вона вище всяких похвал. За рахунок відмінної контрастності всі сцени у фільмах сприймаються на зовсім іншому рівні. При перегляді вже знайомих фільмів створюється враження, що відкриваєш для себе заново.
 • Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Не може не радувати той факт, що всі характеристики, заявлені виробником, відзначають і користувачі. Важливо, що покупці не розчаровуються своїм придбанням, а отримують обіцяне.

  Особливості налаштування

  Найкращий варіант – доплатити фахівцям при покупці, щоб вони привезли телевізор і відразу його налаштували. Але багато хто цього не роблять. Деякі покупці намагаються самостійно розібратися у всіх нюансах. Проте, зіткнувшись з меню, практично все вирішують запросити фахівця. Деякі пробують ознайомитися з настроювальним відео. Тільки на ньому все не так, як на більш звичних моделях. У відгуках це відзначають багато. Крім того, потрібно розібратися з десятками параметрів, серед яких рівень чорного, баланс білого, динамічний контраст, OLED, супер-дозвіл, шумозаглушення, ТМ, розширення країв, IRE і т. д. Не всі розуміють, яка опція за що відповідає, не кожному вдається знайти в меню деякі пункти. Тому краще скористатися послугами професіоналів, якщо не хочеться псувати собі настрій після приємної покупки. Це головний рада з експлуатації.

  Бувають проблеми

  На жаль, вони трапляються з усією технікою. Не є винятком і OLED-телевізор 51-55" LG OLED55B7V. Відгуки, залишені людьми після певного експлуатаційного періоду, є прямим доказом.
  Телевізор LG OLED55B7V: відгуки, рекомендації, технічні характеристики та особливості експлуатації
  Звичайно, не можна стверджувати, що всі неприємності, з якими зіткнулися одні користувачі, обов'язково чекають і інших. Але вони трапляються, тому про них потрібно згадати. Ось проблеми, які виникають у деяких власників OLED-телевізора LG OLED55B7V (55 дюймів):
 • Якість прийому сигналу Wi-Fi страждає. Він постійно пропадає після вимикання телевізора. Доводиться заново вводити пароль. Багато обурені, що в телевізорі, який коштує понад 100000 рублів, такий жахливий адаптер. Сумно, що в 2018 році не вийшло жодного оновлення, яке сприяло б поліпшенню його роботи.
 • Занадто складне меню. Це подобається далеко не всім. Розібратися інтуїтивно не виходить, доводиться вивчати всі з інструкцією.
 • Система згладжування руху не завжди працює так, як хотілося б. Або камера плавна, але краї об'єктів розпливаються, або вона смикається, зате картинка чітка. Багато з-за цієї особливості відключають дану функцію.
 • Глибокий чорний теж не завжди хороший. Бо деталізація темних об'єктів пропадає. Дивиться, наприклад, людина сцену, в якій герой стоїть у позбавленій світла кімнаті, в чорному костюмі. Телевізор не прорисует ні кишень, ні ґудзиків, ні швів, ні чого-небудь іншого. Буде просто чорнота.
 • Багато хто скаржиться, що екран бликует. При цьому світло відбивається криво. Доводиться або пристосовуватися, або робити перестановку (телевізора або освітлення).
 • З відгуків про LG OLED55B7V можна зрозуміти, що більше всього вони незадоволені тим, що пристрій, який коштує понад 100000 рублів (а багато його брали, коли ціна становила понад 130 тисяч), взагалі має недоліки. На думку покупців, їх взагалі бути не повинно. Враховуючи той факт, що основна частина коментарів носить позитивний характер, цей телевізор продовжують набувати досить активно. Навіть Harmonic, який є офіційним партнером по UHD-телеканалу NASA, використовував його для своєї презентації. Його представники заявляли, що відчуття від перегляду наближені до тих, які людина переживає під час свого реального перебування в космічному просторі.

  Популярі новини
  Загрузка...