Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців

156 0 Новини високих технологій

Надійним помічником у кожному домі стане пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter. Відгуки більшості користувачів відзначають, що прилад відмінно прибирає пил, багатофункціональний, ідеальний для людей, які страждають алергією. Апарат може виконувати як сухе прибирання в будинку, так і вологе. Він надійний і безпечний. Мобільний. Здатний прослужити довгі роки. Не вимагає особливого догляду, але повинен використовуватися з розумом, строго по інструкції. Зроблено в Німеччині.

Опис побутового приладу

Щоб будинок завжди був чистим, доглянутим і затишним, потрібно обзавестися пилососом Thomas TWIN T1 Aquafilter. Відгуки покупців відзначають, що побутовий прилад не розганяє пил по всьому будинку, як подібні пристрої для сухого прибирання, а змочує її, залишаючи в контейнері. У підсумку від пилу очищається не тільки поверхню, але й навколишній повітря.


Пилосос зроблено в Німеччині відомою компанією Thomas. Вона є світовим лідером з виготовлення миючих пилососів. Цей прилад компанія розробила спеціально для поліпшення екології будинку. У нього вбудована спеціальна запатентована система водяної фільтрації, яка чудово очищає навколишній повітря. Апарат підходить як для сухого прибирання, так і для вологого. Багатофункціональний. Може чистити не тільки підлогову поверхню, але і м'які меблі. Прибирає пил навіть в самих важкодоступних місцях. Виріб якісно та безпечно. Пилосос, незважаючи на свої габарити, мобільний, вільно переміщається по квартирі з кімнати в кімнату. Має довгий шланг (6 м), що дозволяє прибрати двокімнатну квартиру без зміни точки підключення. Має ударостійкий корпус, захищений спеціальним м'яким бампером, який захищає апарат від бризок і механічного пошкодження. Пристрій можна паркувати горизонтально і вертикально. Апарат оснащений сталевий телескопічною трубкою для всмоктування.


Вбудований в апарат аквафільтр затримує частинки пилу, в результаті чого вона не розлітається по дому, а осідає у спеціальному контейнері. З кожної прибиранням кількість пилу в квартирі зменшується, а повітря очищається. Після кожного прибирання необхідно очищати аквасистем пилососа, що для деяких людей може здатися складним. Після промивання аквафильтра в резервуар наливають очищену воду і проганяють пристрій на холостому ходу. Інструкція до пилососу Thomas TWIN T1 Aquafilter у всіх подробицях описує всі нюанси використання апарату. Гарантія на побутовий прилад — два роки з моменту його покупки. Варто апарат у межах 125 тисячі рублів.

Технічні характеристики

Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
Інструкція з експлуатації до пилососу Thomas TWIN T1 Aquafilter зазначає, що апарат призначений для сухого та вологого прибирання. Має основний синій колір. Деякі деталі апарату виконані в чорних і білих відтінках. Споживана потужність пристрою – 1600 Вт. Тип пилозбірника представлений аквафільтром. В прилад вбудовано і фільтр тонкого очищення. Об'єм ємності для пилу – 24 л. Потужність всмоктування регулюється на рукоятці. Радіус дії побутового агрегату становить десять метрів. Труба для всмоктування пилу – телескопічна. Потужність, з якою йде процес всмоктування, – 280 Вт.
Пилосос оснащений системою автоматичного змотування електрошнура. Є можливість вертикальної паркування, присутній індикатор, який показує, наскільки заповнений пилозбірник. На приладі існує ножний вимикач. Рівень шуму апарату – 69 дБ. Пилосос оснащений захистом від перегріву. Ємність для рідини має об'єм 24 л. Електричний шнур пилососа – 6 м. Пилосос важить близько 84 кг. Його ширина – 320 мм, висота – 350 мм, глибина пристрою – 480 мм

Комплектація пилососа

Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
Прилад продається майже в кожному магазині побутової техніки. У його комплектацію входять:
 • насадка, призначена для прибирання м'яких меблів;
 • насадка для чищення підлоги та килима;
 • спеціальна насадка з розпилювачем, яка застосовується для вологого прибирання кімнат;
 • насадка, оснащена розпилювачем, для прибирання м'яких меблів;
 • щілинна насадка;
 • особливий адаптер, призначений для догляду за гладкою поверхнею;
 • спеціальний концентрат для чищення килимів та м'яких меблів;
 • система аквафільтр;
 • інструкція по застосуванню;
 • гарантійний талон.
 • Thomas TWIN T1 Aquafilter (відгуки відзначають, що прилад працює безшумно і, незважаючи на свої габарити, що легко пересувається по приміщенню) упакований в картонну коробку, яка з різних сторін має фотодрук з параметрами пристрою. Всередині апарат зафіксований спеціальним штампуванням, яка зроблена з пресованого паперу. На дні коробки укладений бокс, де знаходяться комплектуючі, інструкція по використанню і гарантійний талон.
  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців

  Можливості застосування приладу

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter 788550 відгуки має самі найкращі. Ніхто з користувачів не розчарувався його покупкою. Люди кажуть, що апарат відмінно справляється зі своїм призначенням і виконує всі заявлені функції. Побутовий прилад має три режими прибирання, це:
 • Сухе прибирання. Тут мається на увазі прибирання підлоги і килимів, м'яких меблів та салону машини. На цьому режимі очищаються від пилу всі важкодоступні місця.
 • Вологе прибирання. На цьому режимі проводиться глибока чистка килимів та м'яких меблів. Видалення брудних плям з м'яких поверхонь. Проводиться чищення підлог, що мають тверде покриття. За допомогою цього режиму можна мити вікна.
 • Всмоктування рідин. Прибирання розлитих рідин, які мають водну основу. Це може бути сік, чай, кава, вода та інші подібні напої. За допомогою режиму проводиться прибирання рідини з килима і статі.
 • Режими прибирання працюють злагоджено і професійно. Забезпечать максимальну чистоту в будинку. Очистять повітря. Поліпшать екологічну атмосферу приміщення.

  Сухе прибирання

  Майже кожен користувальницький відгук про Thomas TWIN T1 Aquafilter позитивний. Люди відзначають високу якість побутового приладу. Гарні миючі якості. Завдяки яким килимові поверхні оживають, стають чистішими з кожної прибиранням. Перед експлуатацією слід уважно ознайомитися з інструкцією до приладу та вивчити заходи безпеки. Перед початком сухого прибирання слід правильно встановити аквафільтр і перевірити, чи правильно зібраний прилад. Інакше прибирання буде виконана неефективно. При сухому прибиранні слід уникати всмоктування рідин. Не слід поглинати відразу велика кількість дрібного пилу. Наприклад, будівельні матеріали, борошно або какао-порошок. Під час прибирання необхідно порівнювати обсяг всасываемой пилу і вміст води в аквафильтре. Аквафільтр припинить свою роботу, якщо пил і інше сміття придбають консистенцію сметани.

  Новий пилосос вже готовий до сухе прибирання, та додаткових заходів щодо його складання проводити не потрібно. Перед початком роботи в резервуар, призначений для брудної води, слід залити літр чистої. Потім прилад слід включити в розетку. Натиснути кнопку «Вкл./Викл.» і виставити регулятор потужності на max. Після цього можна починати сухе прибирання приміщення. Щоб перевірити систему роботи аквафильтра, треба включити прилад без під'єднання шланга всмоктування і встановити максимальну потужність всмоктування. Після чого, якщо дивитися зверху на прилад, буде видно, як з роз'ємів аквафильтра в повітря відбувається активне впорскування води. Якщо цього не відбувається, значить, аквафільтр вийшов з ладу. Кожні 40-60 хвилин безперервної роботи апарату слід промивати аквафільтр. Так як на внутрішній стороні кришки накопичується багато води і сухого пилу. Разом з аквафільтром промивати потрібно:
 • пористий фільтр;
 • фільтр у формі кубика;
 • резервуар, призначений для збору брудної води;
 • «мокрий» фільтр.
 • У ємність для брудної води потрібно залити чисту воду. При великій кількості прибирається пилу промити фільтри необхідно раніше.
  Кожен раз після сухого прибирання приміщення слід промивати і просушувати систему аквафильтра, інакше в пилососі будуть розмножуватися бактерії або всілякі грибки.

  Волога обробка поверхонь

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
  Перед вологим прибиранням приміщення слід вивчити інструкцію. Відгуки про пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter 788550 від деяких осіб зазначають, що після двох років експлуатації корпус приладу почав протікати і знизився тиск при миючому режимі, вода почала текти маленької тонкою цівкою. Тому прилад слід використовувати у відповідності з правилами експлуатації. Вологе прибирання застосовується тоді, коли сухе прибирання з аквафільтром не змогла очистити поверхню. Перед тим як приступити до дії, слід очистити поверхню від сміття (пилу, ниток, попелу тощо) сухим режимом. Пилосос не можна включати при порожньої ємності, призначеної для чистої води і миючих засобів. Для вологого очищення поверхні замість системи аквафильтра слід встановити особливу вставку, яка буде захищати від розплескування рідина, що надходить у ємність для брудної води. Разом з аквафільтром слід на час вологого прибирання прибрати фільтр-кубик, аквараспылитель, фільтр НЕРА. Замість перелічених вище деталей в прилад потрібно встановити «мокрий» фільтр і призначений для захисту мотора від забруднень. Перед наведенням порядку в резервуар для чистої води потрібно налити рідину. При цьому в ємність для брудної води, на відміну від сухого прибирання, нічого наливати не потрібно. Вона повинна залишатися порожній. Далі слід приєднати усмоктувальну трубку. Якщо є необхідність, можна вставити телескопічну трубку. В кронштейні, який розташований на трубі, закріплюється запірний клапан. На шлангу або на трубі слід встановити спеціальну широку миючу насадку для килимів, яка йде в комплекті з розпилювальний шлангом. Швидкороз'ємне кріплення на розпилювальних шлангу слід під'єднати до запірного клапана, після чого все необхідно зафіксувати поворотом і двома затискачами. Після цього прилад можна підключити до мережі. Натиснути кнопку «Вкл./Викл». І зробити вологе прибирання приміщення. Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter 788550 за відгуками, вважається справжнім помічником в будинку. Він без проблем чистить ламінат, килимові покриття, м'які меблі. Добре очищає повітря в приміщенні, що важливо для людей, страждаючих алергією.

  Прибирання рідин

  Побутовий прилад Thomas TWIN T1 Aquafilter 788550 (відгуки покупців відзначають, що за апаратом легко доглядати, всі деталі миються та збираються без всяких проблем) може не тільки прибирати поверхні, але і збирати рідина. Режим збирання рідин застосовується у випадках, коли необхідно прибрати розлиті напої. Приладом можна збирати бензин, рідке паливо і розчинник. Ці речовини, вступаючи в реакцію з повітрям, здатні викликати вибух в приміщенні. Апарат не використовують для розчинників, кислот та ацетону. Ці речовини здатні пошкодити деталі пилососа. Прилад не призначений для всмоктування великої кількості рідини. Не можна задіяти цей режим без установки резервуара для брудної води. Для збору рідини слід приєднати до пилососа всмоктуючий шланг. Якщо є необхідність, можна встановити телескопічну трубку. Остання фіксується на трубі запірним клапаном. Після цього на шланг надівається потрібна насадка. Апарат підключається до розетки. Включається кнопка «Вкл./Вимк.». Виставляється бажана потужність всмоктування. Після цього можна приступати до збору рідини.

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: плюси і мінуси

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
  Відгуки людей стверджують, що побутовий прилад працює безшумно. Відмінно миє підлоги. Дістає пил навіть із самих важкодоступних місць. Зі слів користувачів, він працює на 100 % краще, ніж звичайний пилосос без аквафильтра. В результаті експлуатації описуваного приладу користувачі виділили плюси та мінуси апарату, які допомагають краще оцінити. Так, до позитивних сторін використання пилососа слід віднести:
 • безшумність;
 • хорошу роботу функції розбризкування води;
 • потужність всмоктування, з-за чого на прибирається поверхні не залишається пилу, ниток, волосся та іншого сміття;
 • довгий шнур;
 • насадку для вологого прибирання, яка здатна нижньою стороною помсти, а верхній мити поверхню водою;
 • зручну телескопічну ручку;
 • асортимент насадок, що йдуть в комплекті;
 • стильний і сучасний дизайн;
 • надійність;
 • якість деталей і збірки.
 • Деякі користувачі відзначили і мінуси пилососа Thomas TWIN T1 Aquafilter. Відгуки цих осіб відзначають високу вартість приладу, великі габарити, що робить його неповоротким. Вони стверджують, що він досить важкий, але при цьому без проблем пересувається на коліщатках. В цілому недоліків у приладу набагато менше, ніж переваг. Цим він і відрізняється від інших подібних агрегатів.

  Миючий пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: позитивні відгуки

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
  Дуже багато людей залишилися задоволені покупкою описуваного пилососа. З їх слів, він бездоганно очищає килимові поверхні, ламінат. Не дає пилу розлітатися на всі боки. Зі слів користувачів, ковролін після цього пилососа оживає. Ворс килима стає пишним. Після такого прибирання в приміщенні дихається набагато легше, очищується повітря. За відгуками, після першого застосування вода в резервуарі для брудної рідини стає чорною і в'язкою. Але з кожним разом килимові покриття очищаються, і рідина вже не так забруднюється. Багатьох радує, що можна одночасно очистити поверхню від сміття і помити підлоги. Користувачі кажуть, що це кращий пилосос у своєму класі. Відзначають потужність і силу всмоктування. Кажуть, що їм легко управляти і що він не потребує ретельного догляду. Штатний засіб для пилососа теж не викликало жодних нарікань. Зі слів користувачів, воно добре очищає поверхню, не піниться. Ароматизує приміщення. Добре відмиває бруд з поверхні. Якість прибирання з цим засобом просто ідеальне. Відгуки пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter синій вважають найкращим. Покупці кажуть, що він краще інших пилососів, а його висока вартість повністю виправдовується його якістю.

  Негативне думку

  Пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter: відгуки покупців
  Thomas TWIN T1 Aquafilter 788550 відгуки має не тільки позитивні, але і негативні. Деякі люди стверджують, що пилосос громіздкий, і тому потрібно шукати додаткове місце в квартирі на його зберігання. В апараті відсутня функція захисту від дітей. Люди зазначають, що в приладі немає індикатора витрати миючого засобу. Тому за станом резервуара потрібно постійно стежити. У деяких користувачів після декількох років використання приладу потік корпус, став промокати гепа-фільтр. Апарат став пропускати воду крізь ущільнювач, який знаходиться на кришці. Є ті люди, у яких після тривалого використання пилососа впав тиск води при запуску миючого режиму. Вона почала текти тонкою цівкою. В цілому про пилосос Thomas TWIN T1 Aquafilter відгуків більше позитивних, ніж негативних. Для дуже багатьох людей цей апарат став справжнім помічником в будинку.

  Популярі новини
  Загрузка...