Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися

120 0 Новини високих технологій

Був час, коли хмарне сховище являло собою лише високотехнологічний термін, використовуваний інсайдерами галузі. Зараз все інакше, і кожен користувач може звертатися до таких служб. Вони покликані полегшити ваше життя, значно розширивши розмір пам'яті вашого пристрою за допомогою цифрових засобів. Де в айфоні знаходиться хмара та як ним користуватися?

Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися

Що таке хмарне сховище?

Назва «хмарне сховище» викликає асоціації з інформацією, що плаває в повітрі, але це на практиці не так. Коли ви зберігаєте що в «хмарі», ці дані знаходяться на віддаленому сервері. Це суперечить збереженню безпосередньо на вашому пристрої. Потім ці сервери можуть бути віддалено доступні користувачам. Як правило, такі сервери належать хостингової компанії, яка їх підтримує, і керуються нею.


Так чому ж це називається «хмара»? Витоки цієї фрази простежуються з перших днів Інтернету. Тоді малюнки у вигляді хмари використовувалися для зображення телефонної компанії, які надають доступ в Інтернет. Цей термін недавно був перенесено в сучасну епоху. Де в айфоні знаходиться в хмару і для чого воно потрібно?

Чому корисно використовувати хмарне сховище?

Існує кілька вагомих причин використовувати хмарне сховище. Наприклад, Apple любить стягувати додаткову оплату за збільшення пам'яті пристроїв. Проблема в тому, що сучасні девайси продовжують споживати все більше і більше простору для зберігання. Незважаючи на це, Apple не збирається знижувати вартість моделей iPhone на 256 ГБ, тому потрібна альтернатива.


Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися
Такою є хмара-сховище. Віддалені сервери можуть зберігати тонну фотографій, відео та інших даних за розумною ціною. Крім цього, вам рідко доводиться робити додаткові кроки для доступу до них. Хмарне сховище також дозволяє легко переносити дані між кількома пристроями. Уявіть собі простий процес копіювання фотографій з вашого телефону на ПК без хмари. Вам доведеться мати справу з проводами або громіздким процесом відправлення файлів по електронній пошті. Синхронізація айфона з хмарою дозволяє уникнути цього. Проте одне з найбільш часто забуваємих переваг хмарного сховища - це варіанти резервного копіювання, які воно пропонує. В ідеалі варто робити копію кожного важливого файлу, який у вас є на сервері. Це дозволить не хвилюватися про ризики втратити інформацію. Однак найкраща причина використання хмари-сховища відносно проста: це майбутнє. Люди можуть якось жити в епоху, коли хмара стане домінуючим методом зберігання даних. Тому краще всього ознайомитися з цим зараз.

Наскільки складно використовувати хмарне сховище?

Завдяки правильному сервісу, хмарне сховище неймовірно просто у використанні. Більшість сучасних пристроїв дають вам можливість відразу ж зберігати в хмару. Звідти доступ до ваших даних відбувається так само просто, як і через вбудований носій.
Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися
Основною перешкодою при роботі з хмарним сховищем є управління даними. Увійти в хмару з айфона можливо, але для цього потрібно використовувати сторонній браузер. Крім того, складності викликає звичка мати інформацію в кількох місцях. На щастя, більшість хмарних сервісів спрощують автоматичне резервне копіювання даних і керування вашими файлами.

Як багато хмарного сховища вам потрібно?

Це сильно залежить від ваших потреб. Якщо ви власник бізнесу, вам потрібно стільки, скільки ви можете отримати, оскільки хмара для вас краще всього підійде для створення копій. Виходячи з ваших потреб, це може означати підписку на послугу, яка дозволяє зберігати терабайти. Оскільки увійти в хмару з айфона можна завжди, на платній основі ви отримуєте здатність резервувати будь-яку інформацію. Тим не менше таке простір для зберігання може не знадобитися для всіх. Якщо ви є мобільним користувачем, який просто хоче створити резервну копію деяких фотографій і відео, подумайте про службу, яка дозволяє зберігати близько половини простору, наявного на мобільному пристрої.
Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися
Крім того, подивіться, скільки місця займають ваші фотографії і відео, і отримаєте послугу, яка практично вам потрібна. Просто майте на увазі, що ваші потреби можуть зростати.

Що таке iCloud?

iCloud Drive - це рішення Apple для управління документами і файлами iOS і Mac. Якщо у вас є обліковий запис «Айклауд», ви можете використовувати це сховище. Ціна передплати варіюється від безкоштовної до 1999 доларів США в місяць, в залежності від ваших потреб в обсязі. У першу чергу, вам знадобиться виконати процес налаштування і почати роботу з iCloud Drive.

Як включити iCloud Drive вручну на iPhone

Що таке iCloud на практиці і як його підключити? Коли ви оновлюєте iOS зі старої версії, вам потрібно буде вказати, чи ви хочете оновити iCloud Drive. Якщо ви відповіли «так», вам більше не потрібно нічого робити. Але якщо ви вибрали «ні», то можете включити iCloud Drive всього декількома натисканнями, виконавши наступні кроки:
 • Запустіть програму «Налаштування» на вашому iPhone під управлінням iOS 8 або вище.
 • Натисніть на iCloud.
 • Натисніть на iCloud Drive.
 • Увімкніть опцію для хмарного сховища.
 • Ви можете отримати спливаюче попередження, якщо у вас є інші пристрої на iOS і OS X, які в даний час не використовують iCloud Drive. Пам'ятайте, що всі вони повинні бути оновлені для сумісності між ними. Тому просто повторіть цей процес на кожному з них.
  Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися

  Як вибрати абонентський план iCloud Drive

  За замовчуванням iCloud Drive поставляється з 5 ГБ вільного місця. Це той обсяг, який ви раніше отримали для резервних копій. Де в айфоні знаходиться хмара? У нових версіях доступ до нього відбувається через додаток «Файли». Якщо ви відчуваєте, що цього недостатньо, можете підписатися на більшу кількість Гб. Або, якщо ви вже платите за підписку iCloud, ви можете змінити її, щоб вона відповідала поточним потребам.

  Цей процес виконується так:
 • Запустіть програму «Налаштування» на вашому iPhone.
 • Натисніть на iCloud.
 • Далі натискаємо «Зберігання».
 • Натисніть «Змінити план зберігання».
 • Виберіть тариф, який найкращим чином відповідає вашим потребам.
 • Натисніть «Купити» у правому верхньому куті.
 • Увійдіть у свій обліковий запис iCloud, щоб завершити покупку.
 • От і все. Ваше сховище негайно зміниться, і ви побачите обрану підписку.

  Як використовувати iCloud Drive на вашому iPhone

  Саме чудове в iCloud Drive для iOS - це те, що він завжди працює. Вам не потрібно нічого робити або налаштовувати. Як тільки ви ввійдете в свою обліковий запис iCloud Drive, будь-які додатки, що підтримують хмарне сховище, нададуть вам варіанти відкриття та збереження документів.
  Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися
  Одна з кращих функцій iCloud Drive - це те, як вона працює в поєднанні з Mac і Windows. Збереження в хмарі будь-яких документів робить їх миттєво доступними для будь-якого сервісу, який підтримує його в iOS, і навпаки. Де в айфоні знаходиться хмара? Ви можете знайти всі файли, документи і папки в додатку для iCloud Drive. Для того щоб зайти на повну версію сайту "Айклауд", вам потрібно буде використовувати будь-який браузер, крім "Сафарі". Мобільної версії цього ресурсу не існує, але процес роботи зі сховищем онлайн дуже простий. Так ви зможете обробляти дані з кількох облікових записів одночасно.
  Де в айфоні знаходиться хмара? Що таке iCloud і як ним користуватися

  Як переміщати файли в хмарі на iPhone

  iCloud Drive тепер зберігається в додатку Files для iOS 11. Воно відкриває безліч можливостей для зберігання і організації файлів на пристрої. Вам більше не потрібно дотримуватися папок, заснованих на додатках, для організації контенту - ви можете обробляти всі в «Файли», наприклад, Dropbox або Box. Як же працювати в ньому? Як знайти фото в хмарі в айфоні і скопіювати його?
 • Запустити програму Файли
 • Натисніть кнопку «перегляд» в нижній частині екрана.
 • Натисніть «Диспетчер iCloud» в розділі «Місцезнаходження».
 • Натисніть на папку, щоб відкрити її.
 • Потім - «Вибрати» у правому верхньому куті екрану.
 • Натисніть на файли, які хочете перемістити.
 • Натисніть кнопку «Перемістити» у нижній частині екрана.
 • Натисніть папку, щоб вибрати пункт призначення для файлів.
 • Виберіть «Перемістити» у правому верхньому куті екрану.
 • Як видалити файли в хмарі на iPhone?

  Якщо ви виявите, що вам не вистачає місця або просто накопичилося багато непотрібної інформації, ви можете легко видалити зайві файли. Виконати це так само просто, як і зберігати в хмару на айфоні. Це робиться наступним чином.
 • Запустіть програму Файли
 • Натисніть кнопку «перегляд» в нижній частині екрана.
 • Виберіть «Диспетчер iCloud» в розділі «Місцезнаходження».
 • Натисніть на папку, щоб відкрити її.
 • Потім - «Вибрати» у правому верхньому куті екрану.
 • Виберіть файли, які ви хочете видалити.
 • Натисніть «Видалити» в нижньому правому куті.
 • Варто відзначити, що при видаленні немає підтвердження операції. Видалення файлів тільки позначає їх заздалегідь. Вони можуть бути відновлені в додатку «Файли».

  Як увімкнути або вимкнути стільникові дані для синхронізації файлів?

  Якщо ви накопичили велику кількість документів в хмарі, а у вас обмежений тариф на зберігання інформації, ви можете заборонити програмі використовувати мобільну передачу даних. Для цього навіть не треба виконувати кроки, щоб увійти в хмару iCloud з айфона. Як це робиться:
 • Запустіть програму «Налаштування».
 • Натисніть на «Передача даних».
 • В розділі «Мобільні дані» прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете програму Файли.
 • Натисніть перемикач «Вкл/Викл», щоб відключити використання функціоналу.
 • Це дозволить вам переконатися, що для iCould Drive не використовується для зберігання різної інформації.

  Популярі новини
  Загрузка...