Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

115 0 Новини високих технологій

Телевізори давно стали невід'ємною частиною інтер'єру більшості квартир і будинків. Одні люблять дивитися ефірні телепередачі, інші користуються супутниковим і кабельним цифровим мовленням. У деяких випадках телевізори використовуються просто як великий монітор для перегляду фільмів. Більшість телевізорів купується з мінімальними вимогами: якісна картинка і невисока ціна - от чого очікують від покупки користувачі. Підходить саме під ці запити можна назвати модель Sony KDL-32WD603 відгуки про яку допоможуть розібратися в її переваги та недоліки. Однак для початку варто ознайомитися з докладними характеристиками і основними особливостями даної моделі.

Коротка інформація про телевізорі

Володіючи невисокою вартістю, телевізор Sony KDL-32WD603 зміг все ж об'єднати в собі багато позитивні сторони, притаманні більш дорогим моделям. На панелі присутня система SmartTV, яка дозволяє використовувати його як мультимедійний центр без необхідності підключення додаткового обладнання начебто IPTV-приставки або стаціонарного комп'ютера. Хоча швидкість її роботи порівняно невисока, її все ж достатньо, щоб з комфортом переглядати ролики на Youtube або фільми через спеціальні сервіси.


Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

Зовнішній вид

Виробник не став ускладнювати конструкцію і збільшувати вартість на догоду більш привабливої зовнішності. Телевізор являє собою класичний прямокутник з досить широкими рамками навколо матриці. Як часто говорять користувачі у відгуках про Sony Bravia KDL-32WD603 ці рамки не виглядають непомітними, але при цьому цілком гармонійно вписуються в загальну концепцію вироби. Відмінною особливістю можна назвати ніжку, яка вносить свою родзинку. Виконана вона у вигляді невеликої металевої піраміди, перевернутої для стійкості. При цьому вона досить легка за рахунок порожнистої структури, і може розташуватися навіть на невеликий поличці, що полегшує розміщення телевізора у квартирі.


Комплект поставки

В заводській коробці є все необхідне для початкової установки та підключення телевізора Sony KDL-32WD603. Крім самої РК-панелі і підставки до неї, всередині упаковки користувач знайде пульт, укомплектований відповідними елементами живлення, адаптер для підключення сантиметри, а вага — 49 кілограма без підставки. Таким чином, його можна без проблем повісити на стіну, для цього підійде недороге кріплення, призначене для невеликої маси девайса. Матриця матова, що дозволяє без проблем переглядати передачі, не відволікаючись на відблиски і віддзеркалення, викликані елементами освітлення кімнати або сонячним світлом. Роздільна здатність по сучасним мірками низька — всього 1366х768 пікселів. Згідно відгуками, характеристик Sony KDL-32WD603 передачу кольору і кути огляду, оскільки, як уже говорилося, розглядати деталізацію зображення при низькому дозволі не має сенсу. Завдяки лабораторним вимірами можна з'ясувати, що панель володіє гарною природною палітрою, а відхилення від заданого відтінку не перевищують 4 пункту. Цього показника достатньо, щоб назвати матрицю достатньо якісної для бюджетної моделі. З яскравістю є невеликі проблеми, і її може не вистачати при попаданні прямих сонячних променів. У своїх відгуках власники телевізорів Sony KDL-32WD603 відзначають, що при яскравому освітленні картинка також буде здаватися бляклої. Є деякі проблеми і з кутами огляду — в цілому зображення залишається природним, але чорний колір набуває зайву яскравість і мутує в світло-сірий. Тому розміщувати телевізор краще всього під максимально прямим кутом.

Відображення відео

Отриманий з зовнішніх входів відеосигнал відрізняється досить високою якістю. Час реакції матриці становить всього 42 мілісекунди, що дозволяє передавати картинку покадрово без видимих підвисань, зображення залишається плавним і чітким. Завдяки невисокому дозволу з завданням передачі сигналу справляються більшість пристроїв, у тому числі комп'ютери і ноутбуки, які не можна назвати новими. При цьому, зображення не обов'язково має передаватися з роздільною здатністю 1366х768. Вбудована система обробки сигналу може перетворювати в .push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings3)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/javascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");
Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

Відтворення медіафайлів

Завдяки вбудованій системі SmartTV і наявності роз'єму для підключення USB-пристроїв, телевізор може відтворювати користувальницькі файли, записані на різні носії. Підтримується більшість сучасних форматів, включаючи MP4 і MKV. Однак, як йдеться у відгуках про Sony KDL-32WD603 LED, продуктивності «заліза» недостатньо, щоб плавно програвати відеоролики з роздільною здатністю 4K або FullHD. Тому для комфортного перегляду без микрофризов рекомендується користуватися файлами, дозвіл яких відповідає дозволу самої матриці телевізора. Крім відео за допомогою вбудованого програвача можна переглядати фотографії, в тому числі у вигляді слайдшоу з невеликим набором ефектів, а також відтворювати музичні файли.
Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

Набір портів для підключення пристроїв

Так як дана модель відноситься до категорії бюджетної техніки, у неї не таке велике розмаїття роз'ємів. І все ж їх цілком достатньо, щоб підключити

Окремо варто відзначити можливість встановлення модулів у CI-стандарту. Такі пристрої затребувані, згідно з твердженнями деяких власників у їх відгуки про Sony KDL-32WD603 і дозволяють розширити функціональність, «навчивши» телевізор працювати з раніше невідомими форматами, наприклад, отримувати безпосередньо сигнал супутникового телебачення без зовнішнього ресивера.

Перша настройка і управління

Для того щоб проводити настройку телевізора і управляти перемиканням функцій, передбачено простий, але зручний і функціональний пульт дистанційного управління. Сам інтерфейс телевізора помітно застарів і не виглядає простим на перший погляд. Це пов'язано з тим, що виробник використовує систему SmartTV, розроблену вже досить давно, без останніх оновлень. Однак до нього можна досить швидко звикнути. Пульт не має сенсорних панелей та інших вигод, які б полегшили введення даних. Тому, якщо пристрій планується активно використовувати в режимі інтернет-серфінгу та перегляду відеороликів, досвідчені користувачі у своїх відгуках про ЖК-телевізорі Sony KDL-32WD603 рекомендують придбати додаткові клавіатуру і мишу, щоб прискорити набір літерних і цифрових символів під час пошуку потрібного контента.

Бездротові технології

Підключити телевізор до всесвітньої мережі можна не тільки за допомогою кабелю. У ньому передбачений модуль бездротового зв'язку за технологією Wi-Fi, який під час тестів показав досить непогані результати щодо швидкості та якості прийому сигналу. Його можна використовувати тільки для того, щоб підключитися до роутера. Технологія бездротової передачі зображення зі смартфона або планшета через Wi-Fi Direct з невідомої причини виробником не встановлено в прошивку, хоча технічна база для її застосування є. Однак завдяки наявності Wi-Fi є можливість скористатися спеціальними клавіатурами і мишками, які не будуть займати один з доступних USB-портів.
Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування

Додаткові можливості

Серед цікавих особливостей можна виділити можливість запису телепередач на зовнішні носії, будь то флешки або зовнішні жорсткі диски. Ця функція може бути корисна тим, хто звик дивитися певні програми, але не може цього зробити вчасно по ряду причин, а канал, в свою чергу, не викладає їх запису у відкритий доступ. Включивши запис, згодом можна буде повернутися до перегляду і не пропустити улюблену телепередачу. У відгуках про телевізор Sony KDL-32WD603 LED говориться, що в меню присутній планувальник, за допомогою якого можна налаштувати запис на певний час.

Позитивні сторони моделі

Для того щоб зрозуміти, наскільки ця модель підійде для покупки, слід уважно ознайомитися з рецензіями на тих, хто вже купив її раніше і використовував деякий час в звичайних побутових умовах. У відгуках про телевізор Sony KDL-32WD603 LED найчастіше згадуються наступні позитивні моменти:
 • Невисока вартість. Такий телевізор можуть дозволити собі багато, оскільки він пропонується за оптимальною ціною серед моделей з подібними характеристиками.
 • Непогана якість картинки. Незважаючи на невисоку роздільну здатність зображення, телевізор володіє гарною передачею кольору, що робить перегляд відео комфортним і приємним.
 • Наявність SmartTV. Дана опція дозволяє користуватися інтернет-ресурсами без підключення додаткового обладнання. Згідно з відгуками про Sony KDL-32WD603 особливо зручно використовувати цю можливість для перегляду роликів на Youtube - для цього телевізору цілком вистачає продуктивності.
 • Низьке енергоспоживання. За рахунок наявності світлодіодного підсвічування телевізор виходить набагато більш економічним, ніж версії з ламповою підсвічуванням або плазмові ТВ.
 • Невелика вага. Завдяки легкості приладу, є можливість без проблем розмістити панель навіть на не дуже міцній стіні, наприклад, зробленої з гіпсокартону, при використанні спеціальних кріплень.
 • Можливість відтворення відео з флешки. Багато користувачів у відгуках про Sony KDL-32WD603 відзначають, що така опція дозволяє без проблем включати телевізор для дітей, не боячись, що вони наткнуться на Youtube або на неналежну рекламу на простому телеканалі.
 • Зовнішній блок живлення. У разі переду напруги і виходу цього елемента з ладу немає потреби у розбиранні самої панелі і дорогого ремонту в сервісному центрі.
  Sony KDL-32WD603: відгуки, рекомендації, технічні характеристики, експлуатація та налаштування
 • Негативні моменти

  Не обійшлася модель і без недоліків, підкреслених деякими користувачами в їх відкликання. Головним мінусом, на думку багатьох, є неможливість встановлення додаткових додатків. Вбудована фірмова система SmartTV просто не має магазину, тому розширити функціональність неможливо. Доводиться задовольнятися основним набором програм, встановлених на заводі виробника. Крім того, продуктивності процесора іноді не вистачає для роботи з цим софтом. Так, при відкритті сайтів через вбудований браузер іноді виникають цілком помітні підвисання, а швидкість роботи деяких сторінок і зовсім залишає бажати кращого. Частина користувачів у відгуках про телевізор Sony KDL-32WD603 кажуть, що пульт не зовсім зручний, так як він має симетричну прямокутну форму, і його легко переплутати при вимкненому світлі. З додаткових моментів, які не можна назвати повноцінними мінусами, найбільше виділяється плоске звучання вбудованих динаміків. Звук можна назвати тихим, просто йому не вистачає обсягу і більш широких і виражених частот. В іншому претензій до телевізора при обліку його вартості не спостерігається. Модель рекомендується до придбання тим, хто не надто прискіпливий до картинки, але при цьому хоче отримати недорогий і приємний в експлуатації апарат. Деякі відзначають, що даний телевізор ідеально підходить для використання на великій кухні.

  Популярі новини
  Загрузка...