5 способів віддаленого доступу до Android-пристроїв

107 0 Новини високих технологій

Гаджети на базі Android використовуються більшістю з нас щодня. Якщо ви гордий власник пристрою на такий операційній системі, час від часу ви, можливо, відчували необхідність віддаленого доступу до нього в різних ситуаціях. Наприклад, коли необхідно провести маніпуляції з домашнім девайсом, перебуваючи на роботі. У такій ситуації потрібен простий в управлінні і надійний спосіб отримати повний контроль над гаджетом або частковий доступ до певних функцій і файлів. З цієї статті ви дізнаєтеся про декілька програм, які дозволяють дистанційно керувати пристроєм Android просто і без спеціальних знань. Ми розглянемо деякі з кращих варіантів віддаленого доступу до "Андроїду", доступних сьогодні пересічному користувачеві.


Всі ці інструменти без проблем сумісні з будь-якими актуальними версіями Android, які працюють на більшості гаджетів. Дані програми підходять як для професіоналів, вже знайомих з віддаленим доступом, так і для пересічних користувачів без особливого досвіду, яким часто потрібно дистанційне підключення до їхніх пристроїв. Отже, давайте почнемо і розглянемо ці корисні і потужні програми для віддаленого доступу до Android-смартфону з нашого ПК, Mac або іншого пристрою.

Підтримка мобільних пристроїв TeamViewer

5 способів віддаленого доступу до Android-пристроїв
Це надзвичайно популярний додаток можна використовувати на комп'ютерах під управлінням будь-яких операційних систем для віддаленого доступу до Android-пристроїв. Вона проста в установці і працює з коробки. На цільове пристрій необхідно встановити невеликий додаток QuickSupport, це необхідно для того, щоб відкрити дистанційний доступ. Ця програма дозволяє вам віддалено керувати телефоном, як ніби він лежить у вас в руці. У цьому додатком забезпечується безпечна передача файлів, а також підтримка чату для швидкого зв'язку між користувачами під час сеансу доступу. Це необхідно в тому випадку, якщо віддалений доступ використовується для технічної підтримки іншого користувача. Можна також захопити скріншоти екрану з віддаленого пристрою.


Додаток AirDroid

5 способів віддаленого доступу до Android-пристроїв
Це ще одна вельми затребуване рішення для віддаленого доступу до телефонів або планшетів на базі Android. Воно забезпечує зручний і простий у використанні інтерфейс для управління пристроєм прямо з вашого робочого столу. Крім використання десктопного програми, ви також можете зайти у веб-додаток в браузері Google Chrome. Це дозволить встановити віддалений доступ через "Андроїд"-пристрій, не вдаючись до допомоги ПК. Преміум-версія включає в себе необмежену передачу файлів і цілих папок. Air Droid також може використовуватися для моніторингу віддаленого місця розташування за допомогою камери пристрою онлайн. Якщо ви хочете перенести дуже великі файли з одного пристрою на інший, AirDroid - це ваш вибір, так як він підтримує таку функцію.

ISL Light для Android

Ця потужна програма для віддаленого доступу до Android-смартфону дозволяє повністю контролювати пристрій, що важливо для усунення неполадок і проблем користувачем. Завдяки цьому гнучкого додатком, можна керувати будь-якими девайсами на "Андроїд", чи то планшет, смартфон, ТВ-бокс і т. д. Воно доступно для всіх десктопних платформ. Як і інші схожі програми, це також підтримує пряму трансляцію екрану в реальному часі, а також чат для обміну інформацією з користувачем, нужденним в техпідтримці.
Він спеціально розроблено для телефонів Samsung, що дає вам необмежений контроль над віддаленим пристроєм. Установка і видалення програм на кінцевому девайсі також не викликають ніяких проблем, завдяки можливості повного контролю.

Mobizen

5 способів віддаленого доступу до Android-пристроїв
Цей додаток досить популярним у широкого кола користувачів, завдяки вкрай простому інтерфейсу. Воно чудово підходить для передачі відео та фото, так як підтримує просте перетягування файлу між робочим столом і телефоном. Якщо на ПК включений сенсорний екран, ви можете використовувати ті ж самі дії для переміщення елементів на дзеркальному екрані Android замість того, щоб задіяти миша. Ви також можете записувати відео і зберігати скріншоти пристрою простим натисканням відповідної кнопки. З'єднання можна встановити через браузер або додаток.

LogMeIn Rescue

5 способів віддаленого доступу до Android-пристроїв
Професійна технічна підтримка може використовувати це пакетне рішення для здійснення віддаленого доступу та віддаленого управління Android-пристроями. Ця програма призначена для більш просунутих користувачів і технічної підтримки підприємств, так як має більш гнучкі налаштування і безліч функцій, непотрібних у більшості ситуацій. Вона підтримує майже всі популярні бренди телефонів Android, включаючи більшість неофіційних прошивок операційної системи.

Популярі новини
Загрузка...