Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша

193 0 Новини високих технологій

Коли кожен споживач дивиться пральну машинку, то задається питанням надійного вибору техніки. Тому що зараз дуже багато різних виробників. Якщо людина не розбирається в цьому, то іноді буває важко вибрати хорошу пральну машину. Щоб вона відповідала вимогам покупця. Адже хочеться, щоб термін служби пральної машини був довгим і вона не ламалася. Зазвичай всі виробники обіцяють, що вона буде працювати без проблем, але на ділі відбувається по-іншому. І одні апарати працюють довго, а інші ламаються після невеликого часу використання.

Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша

Надійний виробник

Думок з приводу експлуатації машинки дуже багато. Хтось думає, що машинки передчасно ламаються просто тому, що сама людина припустився помилки. Звичайно, ми звикаємо спиратися на оцінку майстрів у сервісних центрах.


Серед різних виробників відзначають пральну машину "Бош". Від інших її відрізняє великий термін експлуатації без поломок. У середньому споживачеві вона прослужить 16 років. Такий термін служби – це великий показник. Тому що, наприклад, пральні машинки інших виробників, а саме: LG, Atlant, не відрізняються великим періодом експлуатації. Працюють без поломок вони до 10 років. Тому німецьке якість в цій області говорить сама за себе. Багато споживачі вже оцінили дійсно довгий термін служби, перевірений часом. Найголовніше, що, витративши один раз кошти на придбання пральної машини, можна так довго користуватися нею і не переживати про те, що вона зламається. Такі страхи в основному з'являються при роботі з технікою таких фірм, як Candy, Zanyssi, Vestel. Адже вони вважаються найбільш недовговічними у використанні. Багато споживачів, які купили машинки цих фірм, дуже часто звертаються в сервісні центри з проханням полагодити їх. У середньому пральні машини даних фірм прослужать до 5 років. Що дуже мало порівняно з іншими виробниками. І в таку покупку немає бажання вкладати. Тому що не хочеться через рік її лагодити. Таким чином, стає зрозуміло, яка пральна машина сама надійна і краща.


Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша

Фактори, що впливають на термін експлуатації

Період, протягом якого можна буде користуватися пральною машиною, залежить від багатьох моментів. Перш все, це якість води. Якщо вона дуже жорстка, то всередині машинки може утворитися наліт. Дуже важливо, щоб в барабан не потрапляли різні дрібні предмети. Так як ці фактори скоротять термін експлуатації апарату. Обов'язково має бути зроблене заземлення, щоб не відбувалося стрибків напруги. Адже вони можуть статися під час прання, і програма зіб'ється. Пральні машини не дуже надійних виробників зламаються від таких перепадів напруги.

Використання пральної машини

Щоб користуватися нею, весь термін служби пральної машини необхідно:
 • По закінченні прання виключати її з розетки.
 • Не порушувати правила експлуатації.
 • Регулярно протирати її зсередини і зовні.
 • Період гарантійного обслуговування

  У різних виробників такий період може трохи відрізнятися. Але наприклад, гарантійний термін експлуатації 1 рік надає компанія, яка виробляє пральну машину "Бош". Це та тривалість обслуговування, яка встановлена законодавством.
  Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша
  Є також моделі, на які гарантія видається строком на 3 роки. При покупці машини для прання на руки видається документ, який підтверджує, що можна протягом гарантійного терміну безкоштовно усунути поломку пральної машини при необхідності. Продовжити гарантійний термін пральної машини можна за невелику плату, збільшивши тим самим його до 5 років. Продовження гарантії відбувається у відповідності з тарифами, які встановлює дана компанія.

  Види поломок

  Машина для прання – це апарат, який технічно складно влаштований. Поломки можуть з'явитися в різних місцях. Наприклад, може:
 • пошкодитися бак;
 • зіпсуватися нагрівальний механізм;
 • лопнути шланг;
 • Тому важливо знати, які види поломок поширюються на обслуговування по гарантії. До них відносяться поломки, що з'явилися в результаті:
 • заводського браку;
 • недбалого зберігання;
 • Тобто повинні бути присутніми поломки, які виникли не з вини споживача. Тільки при наявності таких ознак гарантія на пральну машину буде діяти.
  Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша

  Як не втратити гарантію

  Важливо розуміти, що гарантія поширюється тільки на ті поломки, які передбачені цим документом. У сервісних центрах майстри спочатку перевіряють самі, чи справді можна здійснити ремонт безкоштовно. Якщо споживач звертається за рішенням проблеми, коли гарантія або термін служби пральної машини закінчився, то йому буде відмовлено в ремонті.
  Якщо порушення будуть виявлені майстрами, то за такого основи споживач позбавляється права на безкоштовний ремонт. Надалі можна полагодити машину для прання, але тільки на платній основі. І за тими розцінками, які встановлюються сервісним центром. Тому краще не намагатися ввести працівників в оману, розраховуючи на ремонт пральної машини, яка поламалася-за неналежного догляду самого власника. Адже фахівці відразу це зрозуміють. У зв'язку з цим необхідно знати випадки анулювання гарантії:
 • якщо установку пральної машини здійснював працівник, який не має сертифіката;
 • якщо агрегат зламався при використанні переноски;
 • якщо дрібний предмет потрапив у барабан;
 • якщо машинку раніше вже віддавали на ремонт;
 • Останній випадок іноді розцінюється неоднозначно. Тому що бувають ситуації, коли в магазині продається техніка, яка була в ремонті.
  Термін служби пральної машини. Яка пральна машина найнадійніша
  Після цього споживач купував пральну машину вже з неіснуючою гарантією. Довести, що вона ремонтувалася до покупки, складно. Для цього необхідно проводити експертизу. Також, щоб не втратити гарантію, не потрібно з якихось причин розкривати корпус пральної машини. Тепер ви знаєте, який термін служби пральної машини. Розібравши основні моменти, що стосуються придбання пральної машини і її обслуговування, можна здійснювати покупку. Умови гарантійного обслуговування краще знати до походу в магазин. Щоб майстри не відмовили в ремонт пральної машини із-за того, що поломка не входить в умови гарантії.

  Популярі новини
  Загрузка...