Кращий ресивер "Денон": відгуки

72 0 Новини високих технологій

Любителі кіно не зможуть пройти повз якісного ресивера. Це пристрій забезпечує шикарний багатоканальний звук в режимі перегляду фільму. Важливим плюсом є і те, що більшість таких пристроїв не вдарять в бруд обличчям і при роботі в режимі стерео в якості підсилювача. Зараз на ринку багато різних девайсів такого типу. Але ідеальним по співвідношенню "ціна-якість" виглядає виключно ресивер "Денон". Причому абсолютно без різниці, яка саме модель перед нами. Навіть бюджетні девайси від цього виробника здатні видати якісний звук, порадующий як аудіофілов, так і любителів кінематографа. Розберемо кращі моделі детальніше. Але спочатку кілька слів про виробника.


Кращий ресивер "Денон": відгуки

Про компанії Denon

Варто відразу зазначити, що прообраз сучасної компанії "Денон" з'явився в Японії аж у 1910 році. І створив фірму аж ніяк не японець (що вже зовсім неймовірно), а американець. Спочатку компанія займалася випуском пластинок з класичною музикою. У 1939 році японці викупили-таки прибуткове виробництво і зробили ребрендинг. Саме з тієї пори компанія стала називатися "Денон". І виробляти вона початку фонографи, програвачі платівок і пристрої для їх запису. Найбільші радіостанції світу вишикувалися в чергу за продуктами "Денон". Перший ресивер був випущений в 90-х роках двадцятого століття. З тієї пори ресивери "Денон", відгуки про яких ми розглянемо трохи нижче, стали справжнім хітом продажів.
Кращий ресивер "Денон": відгуки
Саме компанія "Денон" випустила перший у світі програвач компакт-дисків. Але про це як-то швидко забули. Пальма першості пішла до таким гігантам, як Sony, Philips, Pioneer і так далі. Тим не менш справжні поціновувачі якісного звуку віддають перевагу саме техніку "Денон". Апаратура від цього виробника здатна задовольнити навіть аудіофільскі запити. Однак ми відволіклися. Розглянемо девайси від цього виробника і виберемо найкращий ресивер "Денон" для домашнього використання. Причому в розрахунок братимуться його здатності не тільки по частині багатоканального звуку, але і можливості режиму стерео.


Кращий ресивер "Денон": відгуки

Denon AVR-X520BT

Молодша модель в лінійці ресиверів від "Денон". Однак саме ця модель може похвалитися підтримкою бездротових інтерфейсів і пристойною якістю звуку як в багатоканальному, так і в стереорежимах. Ресивер "Денон" 520 має вихідну потужність 90 Вт при опорі в 6 Ом і 70 Вт при опорі 8 Ом. Для бюджетного устрою це хороша потужність. Нижня межа частотного діапазону - 10 герц, верхня - 100000 герц. Теж досить непогано. До апарату можна легко підключити акустику формат 5.1. Плюс є спеціальний вихід для додаткового сабвуфера. Хоча з хорошими колонками окремий низькочастотник зовсім не потрібен. Ресивер вміє працювати з Dolby Digital, DTS-X, DTS HD Audio і іншими популярними форматами звуку. При цьому девайс відмінно справляється з відтворенням класичних музичних композицій в стереорежимі.

Особливості ресивера

Ресивер "Денон AVR-X520T" має величезну кількість різних роз'ємів для підключення різної апаратури. Поряд зі стандартними коаксіальними або оптичними інтерфейсами є також HDMI і USB. Це підвищує функціональність пристрою. Також є передавач Bluetooth версії 2.0 що дозволяє відтворювати музику з смартфона або ноутбука без проводів. Проте якість такого програвання залишає бажати кращого, так як профілю AptX немає. Тим не менш, цей ресивер - сучасний і багатофункціональний пристрій для якісного відтворення звуку. Апарат вміє підлаштовуватися під особливості планування кімнати і вирівнює звук за всіма напрямами завдяки просторовому мікрофону, що використовується для калібрування каналів.
Кращий ресивер "Денон": відгуки

Denon AVR-X1300W

А це модель із середньої цінової категорії. Вона більш функціональна, ніж попередня. Та й питома потужність вище. Ресивер "Денон 1300" забезпечує 120 вт при опорі в 6 ом і 80 ватт при 8 омах. Відмінні показники. До ресівера можна підключити акустичну систему формату 7.1 і ще один додатковий низькочастотний динамік. Це дозволяє добитися максимально просторового звучання. Діапазон частот, підтримуваних ресивером - від 10 Гц до 100 кГц. Вельми непогано. Також до ресівера можна підключити додаткову акустичну систему з іншої кімнати по бездротовому зв'язку. Якість звуку не постраждає, так як в активі цього пристрою є високоякісний профіль AptX для Bluetooth. А ще у девайса є Wi-Fi передавач, що зробило можливою підтримку технології AirPlay.
Кращий ресивер "Денон": відгуки

Особливості ресивера

Варто відзначити, що даний ресівер "Денон" відмінно показує себе при роботі в стереорежимі. Якість звуку практично не відрізняються від дорогих аудіофільських моделей підсилювачів. Сучасні методи обробки і потужні процесори зробили це можливим. Для калібрування акустичних систем використовується спеціальний просторовий мікрофон, який йде в комплекті з ресивером. Загалом, "Денон AVR-X1300W" - відмінний варіант середнього рівня для тих, хто хоче не тільки дивитися фільми з якісним просторовим звучанням, але і прослуховувати музичні композиції в максимальній якості.
Кращий ресивер "Денон": відгуки

Denon AVR-X2200W

Модель з преміумного сегмента. Ресивер "Денон 2200" належить до кращих представників свого класу. Він може забезпечувати потужність від 95 до 125 ватт при різному опорі. Діапазон відтворюваних частот коливається в районі від 10 Гц до 100 кГц. Але головна відмінність моделі від усіх попередніх - наявність вбудованого ЦАП з глибиною 24 біт і частотою дискретизації 192 килогерца. Це забезпечує найвищу якість звуку в будь-яких умовах. Даний ресівер підтримує всі можливі формати звуку (DTS X, Dolby Atmos, Dolby Surround, DTS HD і так далі). З відтворенням саундтреку фільмів і музики в HD не виникне жодних проблем. Якість на найвищому рівні. Тому даний девайс і відноситься до премиумному сегменту.

Особливості ресивера

Ресивер "Денон AVR-X2200W" має в своєму розпорядженні величезну кількість роз'ємів для підключення різної апаратури. Тут є як звичний коаксіальні інтерфейси і тюльпани (RCA), так і досить рідкісні HDMI і оптичні роз'єми. Є підтримка Bluetooth і профілю AptX. Також є досить непоганий Wi-Fi-передавач. А ще стерео ресивер "Денон" підтримує технологію AirPlay. До речі, до цього пристрою можна підключити акустичну систему формату 7.1 і один сабвуфер. Це забезпечить максимально просторове звучання при перегляді кіно. А ще є калібрувальний мікрофон в комплекті, який допоможе настроїти акустику у відповідності з параметрами кімнати. Загалом, AVR-X2200W - кращий пристрій для домашнього використання. Воно задовольнить як меломанів, так і фанатів кінематографа.

Позитивні відгуки про апаратурі від "Денон"

Кращий ресивер "Денон": відгуки
Якщо потрібно дізнатися, як поводить себе той або інший пристрій в реальних умовах, то краще звернутися до відгуками тих, хто вже придбав собі цей девайс. Сухі цифри виробника не скажуть нічого осудного, а от живі коментарі користувачів дадуть зрозуміти, наскільки заявлені характеристики відповідають реальним. Так що ж говорять користувачі про такий продукт, як СД-ресивер "Денон"? Варто відразу сказати, що більшість відгуків позитивні. Власники вельми ради покупці. Вони відзначають, що настільки якісного звуку ще не чули. Навіть при використанні більш дорогих пристроїв. Звичайно, користувачі говорять, що без інших компонентів відповідного рівня всього якості звуку не отримати. Але це і так зрозуміло всім розсудливим людям.
Також багатьох юзерів вразили широкі можливості навіть самих бюджетних моделей. Вони заявили, що у інших виробників такого немає. Відзначають також простоту настройки ресівера. Користувачеві потрібно лише пару раз натиснути кнопку пульта. Все інше пристрій зробить автоматично. Власники даних ресіверів також вражені безпровідними можливостями пристроїв. Далеко не всі (навіть більш дорогі моделі) від інших виробників здатні приймати музику по повітрю. А в "Денон" - будь ласка. Така багатофункціональність та універсальність робить дані апарати практично ідеальним варіантом, виходячи зі співвідношення "ціна-якість".

Негативні відгуки про апаратурі "Денон"

Однак є й ті, кому ресивери "Денон" категорично не сподобалися. Як правило, негативні коментарі належать махровим аудіофілам, фанатам аналогового стереозвуку. Вони щиро вважають, що цифрові технології тільки погіршують звук. Ці товариші верхи інженерної думки вважають лампові підсилювачі. Тому ресивери для них не мають ніякої цінності. І все-таки вони їх купують. Ймовірно, тільки лише для того, щоб посварити якість звуку. І це при всьому тому, що якщо навіть спотворення від працюючого процесора ресивера є, їх все одно неозброєним вухом не почути. Ну не сноби? Загалом, ці громадяни нарікають на недостатню якість звуку в режимі стерео. У той час як більшість користувачів нічого не відчуває. Не варто звертати уваги на коментарі ось таких снобів. Ресивери "Денон" забезпечують високу якість звуку в будь-якому режимі. І це - незаперечний факт.

Висновок

Отже, вище були розглянуті найбільш популярні та цікаві ресивери "Денон". Ці пристрої забезпечують високу якість звуку в стерео режимі, максимально просторове звучання при перегляді фільму і володіють цілим набором додаткових опцій. Просто чудові пристрої для домашнього використання.

Популярі новини
Загрузка...