Як працюють AirPods: опис та характеристика

162 0 Новини високих технологій

У 2016 році компанія Apple порадувала своїх шанувальників новим гаджетом - бездротовими мініатюрними навушниками AirPods. Вони відразу ж завоювали популярність у значної частини споживачів, так як в деякому роді є унікальними. Головне їх достоїнство в тому, що тепер їх не потрібно підключати до телефону або іншого пристрою, тобто з ними споживач отримав бажану мобільність. Однак у нового гаджета є й інші переваги. Розглянемо, як вони працюють, якими пристроїв підключаються, як потрібно правильно їх налаштовувати.

Як працюють AirPods

Почати варто з принципів роботи фірмових навушників Apple, технологій, задіяних в них, а також з можливостей гаджета. З технічної точки зору AirPods мало чим відрізняються від інших бездротових навушників. Для передачі даних і підключення використовується протокол Bluetooth.


Це стандартизована технологія, яка працює у всіх подібних пристроях. Різниця в тому, що AirPods використовують не тільки Bluetooth, але і Wi-Fi-підключення на смартфоні і планшеті для синхронізації даних з різними програвачами, будь то комп'ютер або телефон. Також AirPods відрізняються від конкурентів моментальним автоматичним підключенням. Як тільки ви відкриєте кейс від навушників, вони тут же спробують з'єднатися з найближчих «Айфоном» або «Айпэдом». Для управління навушниками можна використовувати постукування. За замовчуванням два дотики до AirPods активують Siri, але це можна змінити в налаштуваннях. Можна зробити так, щоб подвійне торкання ставило музику або відео на паузу або включало наступний трек в плейлисті. Можна призначити різні дії на різні навушники.


Як працюють AirPods: опис та характеристика

«Начинка»

Як працюють AirPods, зрозуміло. Технологія та ж, що і 10 років тому. Що ж робить їх особливими? Найважливіше в гаджеті — його апаратне оснащення разом з програмним забезпеченням. AirPods оснащені процесором W1 який відкриває перед власником навушників нові можливості. В першу чергу процесор допомагає підтримувати стабільне підключення. На відміну від багатьох інших моделей Bluetooth-навушників AirPods працюють набагато стабільніше і рідко відключаються від телефону або комп'ютера. Також процесор позитивно впливає на їх ефективність: час роботи від одного заряду і дистанцію підключення. Те, на якій відстані працюють бездротові навушники AirPods, можна вважати по-справжньому важливою перевагою гаджета. Пристрій Apple утримує активне з'єднання на відстані до 10 метрів.
Як працюють AirPods: опис та характеристика

Конструкція і зовнішній вигляд

Навушники AirPods візуально майже не відрізняються від EarPods. Це ті ж самі вкладиші, що були представлені на конференції 2012 року. З відмінностей, крім відсутності проводів, можна відзначити лише додаткові отвори в корпусі кожного навушника. Вони необхідні, щоб з них виходив збільшений потік повітря. Це позитивно позначається на якості звучання. При цьому, як і 6 років тому, AirPods відрізняються від інших схожих пристроїв химерної (на перший погляд) формою. За словами Apple, її інженери тривалий час вивчали різні форми вушної раковини, щоб створити щось найбільш універсальний та зручний. Саме так народився дизайн EarPods, який успадкували AirPods. Тому бездротові навушники такі ж легкі, зручні і симпатичні.
Як працюють AirPods: опис та характеристика

Батарея і підзарядка

Вибираючи навушники і розглядаючи варіант від Apple, потрібно замислюватися не тільки про те, як працюють AirPods. Бездротові навушники повинні працювати досить довго, щоб не доставляти дискомфорту. Постійно заряджати їх нікому не хочеться, тому потрібні найбільш «довгограючі» варіанти. Навушники Apple — справжній інженерний прорив. Цей крихітний гаджет здатний працювати до 5 годин в режимі прослуховування музики. Скільки AirPods працюють насправді, сказати важко. Все залежить від гучності відтворення звуку і від зносу акумулятора. Apple тестувала пристрій гучності на 50%. Якщо ви любите голосніше, то доведеться змиритися з тим, що AirPods відпрацюють на годину менше заявленого часу. Також автономність може знизитися після тривалого використання. Вже через рік вони будуть розряджатися швидше, ніж у перші дні після покупки.
Як працюють AirPods: опис та характеристика
В режимі розмови навушники працюють близько 2 годин. Якщо потрібно продовжити спілкування, то можна використовувати один навушник, а потім другий. AirPods працюють окремо. Тому один з навушників можна заряджати, поки інший використовується. У комплекті з вкладишами йде спеціальний зарядний кейс. З його допомогою можна продовжити час роботи до 24 годин. Сам кейс можна підзарядити стандартним кабелем Lightning, яким ви заряджаєте свій «Айфон» і «Айпед».

Як налаштувати AirPods

В Apple ненавидять інструкції, припускаючи, що їх пристрої і так досить прості у використанні. Тому ви не знайдете її в комплекті з AirPods. Власне, вона вам не знадобиться. Процес налаштування надзвичайно простий. Єдине, що може вам перешкодити — це шлюб. Отже, щоб підключити навушники до «Айфону», потрібно:
 • Увімкнути Bluetooth та Wi-Fi на своєму телефоні.
 • Відкрити кейс від навушників.
 • Дочекатися, поки на екрані телефону з'явиться повідомлення про те, що навушники налаштовані і готові до використання.
 • У рідкісних випадках при первісній налаштування відбувається збій, тому доводиться робити заново. На щастя, зробити це досить легко. Потрібно затиснути клавішу на зворотній стороні чохла AirPods і утримувати її протягом 10 секунд.
  Як працюють AirPods: опис та характеристика
  Щоб підключити навушники до комп'ютера Mac, потрібно:
 • Відкрити параметри Bluetooth в налаштуваннях системи.
 • Знайти в списку пристроїв AirPods.
 • Вибрати їх.
 • Запустити програвач iTunes.
 • Натиснути на кнопку AirPlay.
 • Вибрати в списку пристроїв AirPods.
 • Щоб підключити навушники до Android-смартфону, потрібно:
 • Перейти в налаштування свого телефону.
 • Вибрати підменю Bluetooth.
 • Дістати AirPods з чохла.
 • Знайти їх у списку на телефоні і вибрати для підключення.
 • Після цього можна включити музику і слухати. Важливо відзначити, що для відстеження рівня заряду і деяких інших функцій навушників доведеться завантажити спеціальний додаток.

  Як працюють AirPods: опис та характеристика

  З якими пристроями працюють AirPods

  Незважаючи на те, що AirPods зручніше використовувати саме з «Айфоном» і «Айпэдом», вони залишаються Bluetooth-навушниками. Це означає, що їх можна використовувати з будь-яким смартфоном і комп'ютером, підтримує Bluetooth. Тобто і «Андроїд», і Windows в строю. І до тієї, і іншої системи можна підключити гаджет Apple. Деякі функції, наприклад, автоматичне підключення, працювати не будуть, але звук гірше не стане. Тому AirPods цілком можна розглянути для покупки. При цьому важливо врахувати, що є обмеження на підключення до деяких моделей смартфона Apple. Тому виникає питання, з якими «Айфонами» працюють AirPods. За словами виробника, потрібно мати будь-який телефон, що підтримує операційну систему iOS 10. Це всі моделі, починаючи від 5S.
  Як працюють AirPods: опис та характеристика

  Чи варто купувати

  Як працюють навушники AirPods, ми тепер знаємо. Чи варто купувати їх прямо зараз? зрозуміло, ми маємо кращі бездротові навушники на ринку без єдиного гідного конкурента. Однак пройшло вже 2 роки з моменту їх представлення. Є ймовірність, що вже в цьому році Apple покаже нове покоління AirPods. Це може стати приводом для того, щоб трохи почекати з покупкою. При цьому не варто забувати, що AirPods — це унікальний гаджет, а не навушники, які будуть підкорювати своїм звучанням. Так, у них непоганий збалансований звук, але багатьом він може не сподобатися. Ці навушники вважаються «плоскими».
  Якщо ж зручність для вас важливіше, то можете сміливо купувати цей продукт. Головне - не помилитися. У зв'язку з великою популярністю навушників часто трапляються підробки. Краще купувати AirPods безпосередньо у Apple. Так зазвичай дешевше, ніж в роздріб, і на 100% безпечніше. Однак вартість варіюється в межах 13000 - 13500 рублів. Інший варіант — відвідати радіоринок. Тут AirPods можна знайти значно дешевше. Зазвичай їх ціна близько 9500-10000 рублів.
  Як працюють AirPods: опис та характеристика

  Відгуки користувачів

  Зазвичай думки людей щодо будь-яких пристроїв, сильно різняться. Фанати компаній завжди захищають розробки своїх кумирів, а конкуренти і недоброзичливці залишають негативні відгуки, незалежно від якості продуктів. Тому, вивчаючи відгуки про навушниках AirPods, потрібно орієнтуватися на думки реальних користувачів. Як правило, вони розміщують в мережі унікальні фото своїх навушників, а іноді і селфи з гаджетами в вухах. Багато з тих, хто хоч раз працював з AirPods, однозначно прийшли до висновку, що це чудове пристрій. Звичайно, є ті, кому дійсно не сподобалися AirPods. Які недоліки виявили в них такі користувачі? Перерахуємо ті, які у відгуках зустрічаються найчастіше:
 • Дуже висока ціна.
 • Не до всіх вухам підходять. Багато пишуть, що AirPods випадають при нахилах голови та активних заняттях фізичними вправами. Тому при покупці навушники обов'язково потрібно приміряти.
 • Оскільки немає проводів, навушники легко губляться, їх можуть вкрасти. Якщо пропав один навушник, купувати його (щоб знову було два) доводиться за досить високою ціною, а тим, хто залишився без пари користуватися незручно.
 • При роботі навушників чути всі звуки навколо, що дуже незручно.
 • Як працюють AirPods: опис та характеристика

  Аналоги

  Дійсно гідних аналогів AirPods поки не існує. Однак є ряд пристроїв, які можуть сподобатися вам, якщо не припали до душі саме AirPods.
 • Jabra — якщо звук пристрою від Apple зовсім не влаштовує, і ви шукайте бездротові вакуумні навушники зі звукоізоляцією, то варто звернути увагу на рішення від компанії Jabra. Їх продукт відрізняється високоякісним звуком на рівні флагманів ринку, оснащених проводами. При цьому ці навушники набагато менше працюють від одного заряду (всього близько 1.5 години).
 • Beats X — ще один варіант для тих, кому потрібен якісний звук. Це також розробка Apple, вона також оснащена процесором W1. Але ці навушники відрізняються своєю конструкцією. По-перше, в них є провід. По-друге, вони вакуумні. Тому звук у них трохи краще для тих, хто любить потужні баси. Крім того, у них вище автономність. Beats X можуть функціонувати до 8 годин від одного заряду акумулятора.
 • FreeBuds — дешевий аналог AirPods від Huawei, який підійде тим, хто не має можливості купувати дуже дорогі гаджети.
 • Pixel нирки золото — фірмові навушники Google. Вони відрізняються незвичайним дизайном, щільним держателем, а також вбудованим перекладачем Google.
 • Популярі новини
  Загрузка...