iPhone-навушники: історія розвитку

576 0 Новини високих технологій

Сучасні смартфони стали своєрідними мультимедійними комбайнами, поєднавши в одному компактному пристрої функціонал телефону, фотоапарата, відео - і музичного програвача. Разом з ними, доповнюючи і розширюючи їх функціонал, розвивалися і навушники. Тепер вже ні в кого не викликає подиву людина, що йде по вулиці в гарнітурі або говорить «сам з собою», використовуючи вбудований в неї мікрофон. Великий внесок у це зробила компанія Apple, випустила в світ iPod і iPhone. Навушники цієї фірми впізнати здалеку і мають свою історію.


Від EarPhones до EarPods

Перша модель, випущена разом з легендарним iPod, побачила світ у 2001 році. Треба сказати, що «яблучні» навушники швидко підкорили серця користувачів. Навіть у них виявилося вміння Джобса дивувати світ, здавалося б, звичними речами, глянувши на них під іншим кутом. EarPhones, звичайно, відрізнялися від конкурентів, але, що найцікавіше, їх візитною карткою стало не унікальна якість звучання, а колір. Ніхто до цього не хотів робити навушники білого кольору. Apple спробувала і не прогадала.
iPhone-навушники: історія розвитку
Новий поштовх до розвитку і стимул до впізнавання EarPhones отримали у 2007 році з випуском iPhone. Навушники придбали маленький пульт, який дозволяє управляти відтворенням музичних треків і відповідати на дзвінки, не виймаючи телефон з кишені. Буквально через рік Apple випустила вже окрему гарнітуру під назвою In-Ear. Вони ніколи не йшли в комплекті з продуктами компанії і продавалися окремо як іміджевий товар. Основною їхньою родзинкою було застосування технології врівноваженого якоря, відрізняється високою якістю передачі звуку.


У 2012 році відбувся випуск чергової, п'ятої за рахунком, моделі iPhone. Навушники, що йшли з ним в комплекті, зазнали рішучої редизайну і отримали нове ім'я – EarPods. Від своїх попередників, як і від виробів конкурентів, їх відрізняло каплевидное виконання. З них благополучно прожила чотири випуску iPhone - настільки вдалими вийшли ці навушники. iPhone 5S, 6 і 6S комплектувалися ними без будь-яких зовнішніх змін.

Без проводів

Чергове історичне зміна Apple зробила з випуском сьому версію свого смартфона. EarPods разом з «сімкою» позбулися звичного всім аудіороз'єми. Замість нього використовується той же порт Lightning, що і для зарядки.
iPhone-навушники: історія розвитку
Буквально через кілька місяців Apple взагалі позбавила свої навушники проводів. Вони зберегли стала вже знаменитою форму краплі, але для передачі звуку тепер використовують вдосконалену технологію Bluetooth.

Як відрізнити підробку

В магазинах можна знайти різні колірні рішення, в яких виконані навушники iPhone. Оригінал це чи ні? Як ми вже говорили вище, Apple випустила свою гарнітуру білого кольору. З самої першої моделі інших забарвлень компанія не застосовувала. Отже, все те кольорове розмаїття, яким усипані прилавки, є не більш ніж ретельними виробами нашого східного сусіда.
iPhone-навушники: історія розвитку
Зазвичай йдуть в комплекті з iPhone навушники переживають смартфон. Але якщо трапилося так, що ви їх зламали або втратили, знайте, далеко не всі білі EarPods у продажу є оригінальними. Про те, як відрізнити продукцію Apple, написано безліч статей та інструкцій, і знайти їх не складно.

На закінчення

Ось так, коротко, виглядає майже двадцятирічна історія розвитку навушників «яблучної» компанії. Одного з популярних продуктів, у створенні якого використані ідеї легендарного Стіва Джобса.

Популярі новини
Загрузка...