Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів

153 0 Новини високих технологій

Root-права в ос «Андроїд» – це права суперкористувача, що дають можливість повноцінно керувати платформою без будь-яких обмежень. Володар такого доступу отримує повний контроль над системними файлами мобільного гаджета. Тут ми маємо аналог режиму розробника для вирішення серйозних проблем, тільки без втрати функціональності платформи. Багато хто, особливо недосвідчені користувачі, дуже часто задаються питанням: «А як отримати Root-права на Android і які кроки необхідно зробити?» Сценаріїв отримання та використання такого доступу чимало, і не всі вони йдуть на користь вашому мобільному пристрою, особливо якщо ви не до кінця розумієте, що робите і навіщо вам це взагалі треба.


Існують спеціальні програми для отримання Root-прав на Android. На просторах інтернету їх дуже багато, і у новачків просто розбігаються очі, в той час, як просунуті користувачі вже давно визначили для себе перелік найбільш розумних програм. Ми ж допоможемо першим, взявши на озброєння досвід і відгуки друге. Представляємо вашій увазі список кращих додатків для отримання Root-прав. Розглянемо характеристики, можливості програм і дізнаємося, що про них думають користувачі.

Різновиди прав адміністратора

Перед тим як перейти до списку додатків для отримання Root-прав, розберемося, якими вони взагалі бувають. Практично весь софт такого плану можна розділити за принципом дії на три типи: Full, Shell і Temporary.

Full Root

Софт з позначкою Full Root – це додатки для отримання Root-прав на Android на постійній основі. Тут ви маєте повний доступ до всього і вся на вашому мобільному гаджеті. Для видалення таких прав знадобляться додаткові і послідовні дії.


Shell Root

Програми з категорії Shell Root – це також додатки для отримання Root-прав на Android, але в цьому випадку у вас не буде доступу до системних файлів і папці System в тому числі. Видалити такі права помітно простіше, ніж повне рутирование, але деякі специфічні нюанси все-таки є.

Temporary Root

Софт рівня Temporary Root – це тимчасове рішення, коли необхідно дати Root-права додатком Android на короткий термін. Після перезавантаження мобільного пристрою адміністративний доступ пропадає, так що з видаленням ніяких проблем не виникає.

Кращі програми

Далі розглянемо конкретні програми такого плану. Відразу варто попередити, що за керування правами адміністратора відповідають інші програми, а цей софт лише дозволяє їх отримати або, навпаки, прибрати. Яскравими прикладами програм для менеджменту рутированного пристрою є SuperSu або SuperUser.
Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
Топ кращих додатків для отримання Root-прав на Android:
 • KingRoot.
 • FramaRoot.
 • 360Root.
 • TowelRoot.
 • Root Master.
 • Розберемо кожен продукт докладніше.

  KingRoot

  Це одне з найпопулярніших додатків для отримання Root-прав на «Андроїд». Практично усі відгуки про цю програму позитивні. Користувачі відзначають, що софт не тільки простий в управлінні, але і максимально ефективний. Розробником є однойменна студія, яка досі підтримує свій проект в актуальному стані та періодично випускає оновлення.
  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Софт допоможе не тільки надати Root-права додатком на Android, але і повністю «накрити» платформу своїм кодом, відкривши доступ до всіх системних файлів і даних. Причому, судячи по тим же відгуків, робить це коректно і безболісно для ОС. Цей додаток для Root-прав на Android підходить до більшості прошивок і мобільних гаджетів. Розробник надає список підтримуваних пристроїв і платформ, куди входять близько 10 тисяч пристроїв і більше 40 тис. версій ОС.
  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Інтерфейс програми дуже простий. Для отримання прав адміністратора досить запустити програму, вибрати тип рутирования і натиснути на кнопку Try to Root. Операція займає близько п'яти хвилин, а конкретна швидкість виконання процедури залежить від продуктивності вашого пристрою. Видалення програми також не викликає серйозних питань. Щоб прибрати права адміністратора, досить відключити їх в самій програмі, вибравши відповідний пункт, і після перезавантаження пристрою видалити софт звичним способом через диспетчер програм.

  Framaroot

  Ще одна зручна і досить популярна програма для отримання рут-прав. Софт також користується гарною популярністю і має велику кількість позитивних відгуків від користувачів. Розробником є активний учасник спільноти мобільних розробників XDA Developers під ніком alephzain.
  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Додаток надає доступ до прав адміністратора типу Full і Shell (вибирається в настройках). Для активації Root необхідно запустити виконуваний файл з розширенням APK прямо з мобільного пристрою і погодитися з попередженням про можливі наслідки пошкодження платформи. Програма так само, як і попередній софт, має значний список сумісних гаджетів і прошивок. Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий. Після запуску необхідно вибрати, які саме права ви хочете отримати: повні або урізані, а потім натиснути на клавішу «Вперед». Далі девайс повинен перезавантажитися. Час виконання процедури залежить від продуктивності вашого мобільного пристрою. Видалення програми відбувається аналогічним з KingRoot чином: спочатку відключаємо права адміністратора в додатку, перезавантажуємо девайс, а потім видаляємо FramaRoot з диспетчера. Відгуки про роботу програми та її ефективності в основному позитивні. Користувачам припав до душі простий і зрозумілий інтерфейс програми, а також швидке і безпроблемне отримання прав адміністратора буквально в пару кліків.

  360-Root

  Ця програма приваблює користувачів не лише ефективною роботою, але і своєю простотою. Для того щоб включити права адміністратора, досить натиснути всього одну кнопку і у вашому розпорядженні буде повний доступ до системних файлів платформи Android. Розробником є відомий в своїх колах компанія Qihoo 360.

  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Додаток підтримує близько 10 тисяч мобільних пристроїв: «Соні», «Леново», «Самсунг», «Флай», «Сяоми» і моделі інших брендів. З прошивками також ніяких проблем немає. Розробник стежить за своїм продуктом і вчасно випускає оновлення. Інтерфейс програми максимально спрощений, і з ним розбереться навіть новачок. Для отримання прав адміністратора досить запустити програму, після чого вона автоматично визначить модель вашого мобільного пристрою, версію прошивки платформи і запропонує оптимальний спосіб рутирования – повне або урізане (Full/Shell). Вам залишається тільки натиснути на кнопку «Root», і програма почне процес отримання прав. По завершенні процедури ваш телефон перезавантажиться, і ви отримаєте доступ до системи. Для видалення продукту та її коду необхідно спочатку відключити рут-права з самої програми, а потім видалити її зі диспетчера програм звичайним способом. Користувачі, судячи з відгуків, задоволені роботою софту. Велика кількість підтримуваних моделей гаджетів і прошивок дозволяє назвати програму універсальним продуктом, а просте, швидке, а головне – коректна отримання прав адміністратора – ефективним інструментом.

  TowelRoot

  Програма дозволяє швидко і безболісно для вашого пристрою отримати права адміністратора. Додаток розроблений відомим хакером з ніком Geohot, який зміг першим зламати операційну систему iOS, а також ігрову приставку «Соні Плейстейшен-3».
  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Програма розрахована в першу чергу на такі міцні горішки від «Самсунга», як «Гелаксі» S5 і S4 «Нексус-5» і «Ноут-3». Володарі цих пристроїв дуже часто стикаються з проблемами отримання прав адміністратора. Якщо попередні рішення не допомагають, то варто спробувати TowelRoot. Судячи з відгуків, багатьом ця програма допомогла. Інші пристрої також можна рутировать, але тутешній список підтримуваних гаджетів не такий значний, як у інших більш універсальних рішень. Інтерфейс програми простий і зрозумілий. До того ж останні версії отримали україномовну локалізацію, що помітно спрощує роботу з продуктом. Після установки програми та її запуску повинно з'явиться вікно, де буде вказана модель вашого мобільного пристрою і версія прошивки. За натисканні на клавішу «Make it ra1n» запускається процедура рутирования. Швидкість отримання прав адміністратора залежить від потужності вашого пристрою. Після того як в діалоговому вікні повзунок досягне позначки в 100 %, гаджет перезавантажиться, в одному з кутів з'явиться позначка Root (можна відключити в налаштуваннях програми). Видаляється програма так само просто: відключаємо права в самому додатку і після рестарту пристрою видаляємо софт з диспетчера.

  Root Master

  Це універсальне рішення від групи розробників з вищезазначеного XDA Developers. Додаток дозволяє в найкоротші терміни отримати права адміністратора на пристроях під управлінням платформи Android. Програма може працювати як з мобільного гаджета, так і з персонального комп'ютера за допомогою USB-підключення.
  Додаток для отримання Root-прав на Android: список, топ кращих, розробники, характеристики та відгуки користувачів
  Додаток підтримує більше 10 тисяч моделей смартфонів і планшетів. У списку можна побачити популярні пристрої від «Соні», «Леново», «Хуавей», «Сяоми», LG і навіть проблемні «Самсунги». Останні хоч і в дуже обмеженій кількості, але все ж деякі моделі підтримуються. Судячи з відгуків користувачів, керувати програмою дуже просто. Досить запустити її, вибрати з доступних варіантів метод рутирования і натиснути на кнопку «Пуск». Якщо додаток змогло визначити ваш пристрій, а також версію прошивки, то ніяких проблем з отриманням прав адміністратора бути не повинно. В іншому випадку варіанти рутирования обмежені і не завжди спрацьовують. Але користувачі відзначають, що це відбувається у вкрай рідкісних випадках і, як правило, на «Самсунгах». Процедура отримання рут-прав відбувається досить швидко, і після перезавантаження пристрою програма сповістить вас про те, що процес пройшов як треба, і ви є супер-адміністратором. Або ж видасть логи про збої, якщо такі були. Єдине, на що скаржаться користувачі у своїх відгуках, так це на процедуру видалення даного софта. Root Master добре «пускає коріння» в систему, і позбутися від нього звичним способом вельми проблематично. Доводиться видаляти пов'язані з ним програми (для яких були отримані рут-права), потім відключати права адміністратора в налаштуваннях, кілька разів перезавантажуватися, і тільки потім програма стане доступною для деінсталяції в менеджері додатків.

  Популярі новини
  Загрузка...