Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"

147 0 Новини високих технологій

У тих, хто добре знайомий з платформою Android, іноді виникає необхідність в отриманні прав адміністратора (root/рут), тобто повного доступу до системних файлів гаджета і іншими даними. Про наслідки такого втручання попереджає практично кожен виробник мобільної техніки, так що в цьому випадку ви дієте на свій страх і ризик. Ми ж постараємося освітити цю проблему і запропонуємо кілька найбільш розумних рішень. У Мережі можна зустріти чимало додатків для отримання рут-прав на «Андроїд». Деякі досить ефективні, а інші, навпаки, можуть тільки зіпсувати прошивку і істотно нашкодити вашим гаджетом.

Труднощі вибору

Судячи з відгуків користувачів про софт такого роду, з 10 додатків для отримання рут-прав, знайдених де-небудь на просторах Мережі, дійсно працюють лише декілька програм, а решта або роблять видимість, або зовсім нашпиговують ваш пристрій вірусами. Так що до вибору утиліти потрібно підходити серйозно.


Щоб підібрати для себе оптимальний варіант, радимо придивитися до нашого списку. До нього увійшли кращі програми для отримання рут-прав, які тільки можна знайти на просторах інтернету. Всі нижчеописані програми мають велику кількість позитивних відгуків від користувачів і періодично оновлюються розробниками.

KingRoot

Це одна з найпопулярніших програм для отримання рут-прав. Участь персонального комп'ютера в цьому випадку не потрібно. Утиліта сумісна практично зі всіма версіями ОС «Андрои», але іноді прівереднічает з фірмовими прошивками від «Самсунг», «Асус» та «Сяоми».
Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"
Список підтримуваних мобільних гаджетів також вражає. Додаток для отримання рут-прав «Кингрут» прекрасно працює як на старих бюджетних пристроях, так і на нових девайсах преміального рівня.


Судячи з відгуків користувачів, поріг входження у програми практично відсутня. Для отримання прав адміністратора досить запустити утиліту і, після того як вона визначить модель вашого пристрою, натиснути на кнопку Start. Після рутирования потрібно перезавантажити гаджет, щоб зміни увійшли в силу. «Кингрут» дозволяє видалити додаток (після отримання рут-прав) з фірмових прошивок з рекламою сервісів та іншим непотрібним мотлохом. Так що власникам бюджетних китайських пристроїв програма доведеться як не можна до речі.

FramaRoot

Ще одне відоме додаток для отримання рут-прав, який користується шаленою популярністю у всіх категорій користувачів. Програма також дозволяє отримати повний доступ до системних файлів гаджета без залучення персонального комп'ютера.
Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"
Список підтримуваних гаджетів і прошивок досить значний, так що навіть з ультрабюджетными китайськими гаджетами ніяких проблем не повинно бути. Інтерфейс утиліти простий, інтуїтивно зрозумілий і зводиться лише до парі пунктів. Для отримання прав адміністратора досить запустити програму і вибрати одну із запропонованих користувачів – Superuser або SuperSU. Потім необхідно почекати деякий час, поки процедура не завершиться, і після перезавантажити пристрій.

360Root

Це додаток для отримання рут-прав використовують, як правило, у складних випадках, коли пристрій «прівереднічает» і не хоче давати доступ до своїх системних файлів. Утиліта працює в парі з персональним комп'ютером, так і лише на мобільному гаджеті.
Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"
Додаток підтримує більше 9000 смартфонів і планшетів, в тому числі такі проблемні в плані рутирования, як «Самсунг», «Соні», «Леново», «Сяоми» і НТС. З різними версіями фірмових прошивок також ніяких заковик не повинно бути. Інтерфейс утиліти відрізняється аскетичністю і зводиться все до пари кнопок, одна з яких і найбільша – ROOT. Після запуску програми вона має визначити модель вашого телефону і версію платформи Android. Потім необхідно включити процедуру рутирования і по її закінченні перезавантажити пристрій.

TowelRoot

Ще один додаток для отримання прав адміністратора, до якого вдаються у найскладніших випадках. Продукт розроблений відомою в своїх колах хакером Geohot. Він зміг зламати ігрову приставку «Соні Плейстейшн» третього покоління, так що звичайні гаджетів на ОС «Андроїд» додаток клацає як горіхи.
Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"
Судячи з відгуків, під TowelRoot пасують такі захищені пристрої, як «Самсунг Галаксі S5/S7/S8», «Галаксі S4 Актив», «Нексусы» від «Гугла» та інші вибагливі в плані рутирования смартфони з планшетами. Єдина ложка дьогтю у разі роботи з цими девайсами – це дуже тривалий процес отримання прав адміністратора, який може затягнутися не на хвилини, а на години. Але деякі готові чекати заради отримання рут-прав.
Інтерфейс програми простий, зрозумілий, з ним розбереться навіть новачок. Весь процес рутирования зводиться до натискання всього лише на одну кнопку з написом Make it ra1n. Після чого необхідно дочекатися закінчення процедури і перезавантажити гаджет.

Root Master

Це універсальне рішення для швидкого отримання прав адміністратора на вашому android-пристрої. Програма працює тільки на мобільній платформі, залучати персональний комп'ютер немає необхідності.
Кращі програми для отримання рут-прав на ОС "Андроїд"
Додаток підтримує більше 10 тисяч пристроїв і різні версії фірмових прошивок. Судячи з відгуків користувачів, шанс вдалого рутирования наближений до 100%. Але програма все ж іноді пасує перед фірмовими прошивками від ТМ «Самсунг», «Сяоми», «Асус» та «Соні». Процедура отримання рут-прав донезмоги проста. Необхідно запустити програму і натиснути на одну-єдину кнопку з написом Rooting, а потім дочекатися закінчення процесу, після чого перезавантажити пристрій. Іноді може знадобитися повторне рутирование, якщо з першого разу не вдалося отримати права адміністратора.

Популярі новини
Загрузка...