Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції

308 0 Новини високих технологій

Більшість власників персональних комп'ютерів, лептопів і мобільних гаджетів вважають, що реклама – це зло, яке треба винищувати. Якихось десять років тому вона не була такою агресивною і не лізла з кожного сайту й додатка. Але хтось вирішив, що спливають на весь екран дратівливі блоки – це той самий «двигун торгівлі», якого так не вистачало споживачеві. У зв'язку з цим багато користувачів задаються питанням: "Як відключити рекламу в телефоні на «Андроїд»?" У власників айфонів і айпадів дана проблема, на щастя, зведена до мінімуму, тому що компанія Apple ретельно фільтрує агресивний спам і не допускає його в iTunes. Способів відключити рекламу на андроїд-пристрої не так вже й багато, але практично всі вони мають на увазі знання платформи, тобто призначені для досвідчених користувачів. Тут мова йде про ретельному вивченні файлів ОС на наявність вірусного коду і його подальшого знищення.


Ну а для новачків і тих, хто не хоче возитися з системними файлами і виколупувати віруси з реєстру, існує спеціальний софт, який дозволяє прибрати рекламу на телефоні Android. Подібні програми починають працювати відразу після активації і захищають ваш мобільний гаджет від спливаючих блоків, вікон та іншого спаму. У нашій статті ми розглянемо програми, які дозволяють відключити рекламу на телефоні Android. Розглянемо найбільш популярні, а головне – ефективні додатки, які мають велику кількість позитивних відгуків від користувачів. Відразу варто відзначити, що подібний софт дозволяє відключити і заблокувати, але не видалити рекламний вірус з «Андроїда». За цим потрібно звертатися до комплексних продуктів начебто «Касперського», «Доктора Веба» і аналогічних. Нижчеописані рішення є саме блокувальниками вікон, банерів і іншого спаму, а не повноцінним антивірусом, який дозволяє видалити рекламні віруси з телефону Android.


Adblock Plus (ABP)

Це один з найбільш ефективних, а разом з тим і популярних продуктів з масою позитивних відгуків. Він допомагає повністю відключити рекламу на телефоні Android. Додаток широко відомо як розширення для настільних браузерів, але з 2012 року повноцінна версія утиліти з'явилася на мобільних гаджетах.
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Програма включає в себе безліч фільтрів, причому досить гнучких. Так що якщо вам не потрібна повна захист від реклами, то потрібно буде налаштувати AdBlock Plus на «Андроїд». Ця частина стосується головним чином тонких налаштувань проксі-сервера. Деяким користувачам, в основному тим, хто перебуває у «ворожому таборі» і займається версткою банерів, це буде вельми до речі. До того ж не всю рекламу можна назвати агресивною, мала її частина буває дійсно корисною.

Запуск утиліти

Інтерфейс програми простий, зрозумілий і грамотно локалізована на російську мову. Тому проблем з інсталяцією і активацією бути не повинно. Для того щоб прибрати рекламу на телефоні Android, досить запустити програму і пересунути повзунок у положення ON. Все інше утиліта зробить сама. Якщо ви хочете бачити схвалену пошукачами «Гугл» і «Яндекс» рекламу, то можна поставити маячок на рядку «Прийнятні оголошення».
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Після закриття головного вікна додаток починає працювати в фоном режимі. Утиліта не ненажерлива до оперативної пам'яті і процесора, але все ж власники старих і малопотужних пристроїв мають деякі проблеми з роботою інтерфейсу. Так що якщо у вас менше 1 Гб ОЗУ, то варто доглянути утиліту легше. Також варто зазначити, що якщо вам не потрібен повноцінний блокувальник для додатків, то можна використовувати Adblock Plus в якості плагіна для браузера. Це помітно полегшить навантаження на системні ресурси мобільного гаджета. Крім того, розробник пропонує свій власний браузер Adblock Browser. Він менш функціональний, ніж ті ж Firefox або «Хром», але цілком згодиться для непретенциозных користувачів.

Adguard

Це не менш популярне, ніж попередня утиліта, додаток, яке дозволяє повністю блокувати рекламу на телефоні Android. Adguard можна назвати комплексним рішенням. Воно включає в себе не тільки блокувальник спаму, але і брандмауер з антифішинговий модуль.
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Одне з головних достоїнств утиліти – це її гнучкість. Велика кількість настройок дозволяє тонко відпрацювати кожен модуль захисту, а також застосовувати окремі правила до конкретних програм. Тут можна застосувати будь-які HTTPS-з'єднання і при необхідності заносити сайти як білий, так і чорний список.

Особливості роботи програми

Програма працює і як проксі-сервер, і як локальний VPN. Користувач сам вибирає, який алгоритм для нього краще, домагаючись найбільш якісної і оптимальної для себе фільтрації трафіку. Утиліта дозволяє відключити рекламу на телефоні Android повністю. Тобто не тільки в додатках, а в браузерах та інших інструментах управління ОС. Ви більше ніколи не побачите всюдисущі вікна на весь екран з «Аліекспрес» на бюджетних гаджетах і іншу агресивну рекламу.

Запуск утиліти

Установка та активація програми не займе багато часу. Після запуску утиліта запропонує вам свої пресети, де потрібно буде вибрати: блокувати все, перевіряти контент на веб-сторінках або захистити гаджет тільки від агресивної реклами. Це дуже зручно, якщо ви не хочете возитися з настройками і віддаєте перевагу додатки, що працюють «в один клік».
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Але варто уточнити, що подібні комплексні продукти просто не можуть бути безкоштовними, тому за використання Adguard доведеться заплатити деяку суму грошей. Але покупка ліцензії того варто. Ваш мобільний гаджет назавжди позбутися від реклами і іншого нервирующего спаму.

NetGuard

Розробник позиціонує свою утиліту як фаєрвол для мобільних пристроїв працює під управлінням платформи Android. Програма дозволяє гнучко налаштувати правила як для вхідного, так і вихідного трафіку.

Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
З останніми оновленнями у продукту з'явилася функція блокування реклами. Утиліта захищає ваш мобільні гаджет від спливаючих вікон, шкідливих посилань і попереджає випадкові натискання на агресивні банери.

Запуск утиліти

Для активації захисту досить запустити програму і пересунути повзунок в розділі «Фільтр трафіку». Для більш просунутих користувачів є можливість створити свій хост-файл і налаштувати якісь індивідуальні правила.
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Також варто зауважити, що програма по мінімуму споживає системні ресурси. Утиліта коректно працює навіть на ультрабюджетних пристроях з невеликим об'ємом оперативної пам'яті і малопотужними процесорами. В якості ложки дьогтю тут виступає фінішна верстка веб-сторінок після включення брандмауера. На відміну від вищеописаних утиліт, NetGuard просто прибирає рекламу, залишаючи замість неї порожнє місце на сторінці. Але повністю безкоштовна ліцензія поширення дозволяє закрити очі на наявні недоліки.

DNS66

Це невелика утиліта також виступає в якості фаєрвола, використовуючи для відключення реклами локальний VPN. Працює додаток з DNS-протоколами і фільтрує трафік тільки тоді, коли встановлено з'єднання. У такого підходу є як свої плюси, так і мінуси.
Як відключити рекламу на "Андроїд" у телефоні: способи та інструкції
Явною перевагою роботи програми за допомогою DNS – це суттєва економія заряду батареї. Тобто додаток активується і використовує системні ресурси, а разом з ними і акумулятор, тільки коли ваш гаджет підключений до Мережі.
Недоліком є той факт, що утиліту доводиться активувати кожен раз заново, після того як гаджет йде в сплячий режим. Також до мінусів можна віднести відсутність російськомовної локалізації. Останню можна знайти на спеціалізованих форумах, але після установки русифікатора програма може вилітати і подлагивать.

Запуск утиліти

Чогось надскладного в інтерфейсі утиліти не спостерігається. Після запуску програми перед вами з'явиться стартове вікно з трьома розділами. Основним інструментом для блокування реклами є вкладка Domain Filters. Тут можна побачити перелік доступних фільтрів, де в кожному вказується адреса рекламного сервера. Колір навпроти кожного фільтра вказує на його активність: зелений – використовується, червоний – ні, сірий – ігнорується. За замовчуванням заборонена лише частину серверів, але можна включити повсюдну блокування, активувавши всі представлені варіанти. Для більш просунутих користувачів є можливість додавання своїх адрес і правил. Для активації програми необхідно натиснути і утримувати деякий час кнопку включення на першій вкладці. Після чого системні служби утиліти приступають до роботи і починають блокувати рекламу у вашому мобільному гаджеті. Програма поширюється абсолютно безкоштовно, але періодично «випрошує» гроші на розвиток проекту. Віконце з донатом вискакує вкрай рідко, так що назвати такий підхід агресивним не можна. У всьому іншому це дуже непоганий блокувальник реклами і фаєрвол.

Популярі новини
Загрузка...