Orbitum: що це за програма і чи потрібна вона вам

297 0 Новини високих технологій

В даний час є величезна кількість різноманітних браузерів, але більшість користувачів знають лише чотири: Internet Explorer, «Яндекс.Браузер», Google Chrome і Mozilla Firefox, хоча їх значно більше. У цій статті ми розглянемо один з таких - Orbitum. Що це за програма і чи потрібна вона пересічному користувачеві - саме цю інформацію ви зможете винести з цієї статті.

Функції програми

Щоб дізнатися, що це за програма - Orbitum, розумно буде перерахувати її функції. Звичайно, ми назвемо їх не всі, так як немає сенсу вказувати ті, які є в інших браузерах. Отже, приготуйтеся дізнатися, чим же так сильно відрізняється Orbitum від конкурентів.

Серфінг в інтернеті

Насамперед поліземо вглиб програми - її код. Це необхідно для того, щоб з'ясувати, чи є у неї відмінності від інших браузерів. А насправді, ніякої різниці немає - Orbitub працює з тими ж протоколами і заснований на тій же технології Chromium. Але чим тоді розробники вирішили нас здивувати? Все просто: Orbitum позиціонує себе як браузер для соціальних мереж, і це дійсно так. У нього є спеціальні опції для взаємодії з акаунтами соц. мереж, яких немає в інших браузерах, але про це ми поговоримо трохи пізніше. А зараз ми просто звернемо увагу, що це зовсім не означає, що Orbitub не придатний для серфінгу всього іншого інтернету, навпаки, проявляє він себе досить непогано.


Робота в соціальних мережах

Багато хто задається питанням, що це за програма - Orbitum, відгуки про яку практично ніде не можна знайти. Зважаючи на це, до речі, багато хто вважає, що браузер поганий, але це не так. Просто розробники не провели повномасштабну рекламу, щоб про їх додатку змогло дізнатися як можна більше людей. Але зараз мова піде не про маркетинг, а про чудову функції, яка дозволяє працювати з соціальними мережами в режимі онлайн.

Перегляд списку контактів

Orbitum: що це за програма і чи потрібна вона вам
Як було сказано, Orbitum - це браузер для соціальних мереж, так давайте про це зараз і поговоримо. Виробляючи серфінг в інтернеті, ви можете викликати спеціальну функцію, яка відкриє в правій частині вікна програми невелику область. У ній буде список ваших друзів із соціальних мереж. Звичайно, заздалегідь вам необхідно інтегрувати їх в браузер, але зробити це не складно. Таким чином, під час перегляду сайтів ви можете бачити, хто з ваших друзів за комп'ютером, а кого ні. А в разі необхідності прямо з панелі ви можете написати повідомлення.

Прослуховування музики

Orbitum: що це за програма і чи потрібна вона вам
Ви вже починаєте розуміти, що це за програма - Orbitum? Якщо ні, то ось ще одна чудова опція - прослуховування музики з «Вконтакте». Під час перегляду сторінок Інтернету, ви так само можете відкрити бічну панель, тільки на цей раз з музичним плеєром з «Вконтакте». До речі, це неймовірно зручно, адже таким чином браузер перетворюється в плеєр, притому панель можна прибрати, щоб не заважала, а музика продовжить грати.

Набір тем для «Вконтакте»

Раз ми згадали «Вконтакте», то варто відзначити ще одну корисну опцію. Ви можете без труднощів увійти в спеціальне меню програми, де вам буде запропоновано встановити яку-небудь нову тему для улюбленої соціальної мережі. Так, багато посперечаються, що в інших браузерах це теж можна зробити, але тут ця функція інтегрована, а всі теми ліцензійні.

Orbitum: що це за програма і чи потрібна вона вам
Тепер ви більше дізналися, що це за програма - Orbitum, але давайте відійдемо від "ВКонтакте" і поговоримо про загальні нововведення.

Блокування реклами

Реклама вже набридла всім. Вона йде по телевізору, вона є і в інтернеті. Але на відміну від TV, в Мережі її можна прибрати, а допоможе вам у цьому вбудоване розширення Orbitum AdBlock. Знову ж таки, деякі скажуть, що на будь-який браузер можна встановити розширення AdBlock і воно так само буде блокувати рекламу. Але на противагу можна заявити, що в Orbitum воно працює куди краще, так як оптимізовано саме під цей браузер.

Висновок

Ось ми і розібралися, що це за програма - Orbitum. Нагадаємо, що були перераховані не всі опції, а лише відмінні від інших браузерів. Сподіваємося, стаття допомогла вам вирішити для себе, чи потрібно встановлювати Orbitum собі на комп'ютер.

Популярі новини
Загрузка...