Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

74 0 Новини високих технологій

Вибір пральної машини-автомат - справа відповідальна. Потрібно врахувати безліч чинників. Тим більше, що цей продукт не з дешевих. На даний момент на ринку є величезна кількість яких завгодно моделей. Навіть з штучним інтелектом на борту. Але завдання у споживача одна: вибрати товар, найбільш якісний і адекватний по вартості. У цьому плані цікава пральна машина LG F12B8WDS1. Відгуки власників про неї ми розглянемо трохи пізніше. Спочатку займемося технічними характеристиками пристрою. Але спочатку скажемо декілька слів про компанії-виробника.

Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Про компанію LG

Нинішній виробник якісної електроніки в самому початку свого шляху займався виробництвом побутової хімії. Компанія була заснована в 1947 році в Сеулі і аж до 70-х років минулого століття займалася саме побутової хімією. Перший свій телевізор LG випустила в 1972 році. Потім пішли пральні машини, мікрохвильові печі та інша побутова техніка. В кінці дев'яностих і на початку "нульових" компанія освоїла випуск смартфонів і телефонів. Але і побутова техніка нікуди не поділася. Компанія домоглася непоганих успіхів в плані виробництва побутової електроніки. Її товари користуються стійким попитом. Пральна машина LG F12B8WDS7 огляд якої ми затіяли, відноситься до категорії побутової електроніки і володіє чудовими технічними характеристиками. Однак розберемо цей продукт докладніше. Почнемо, мабуть, з вигляду пристрою. В даному випадку це важливо.


Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Зовнішній вигляд і дизайн

Пральна машина LG F12B8WDS7 виконана з металу і пластику. Спереду знаходиться дверцята з ілюмінатором (фронтальне завантаження). Над нею - панель управління, покрита пластиком. Центральне місце на панелі управління займає зручний селектор режимів прання. З правої сторони на панелі управління знаходиться інформативний екран. Він відображає практично всю необхідну інформацію. Меню панелі управління повністю русифіковане, що можна вважати досить непоганим перевагою. У загальному і цілому дизайн даної пральної машини стандартний для пристроїв такого класу. З деякими доповненнями, звичайно. Машина відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Розміри її досить компактні. Висота 85 сантиметрів, ширина - 60 а глибина - 44. Важить цей агрегат всього 59 кілограм. З транспортуванням проблем ніяких не виникне. Діаметр завантажувального люка - 30 сантиметрів. Це дозволить з комфортом завантажити в машину навіть досить об'ємний речі. Однак перейдемо до технічних характеристик пристрою. Вони викликають особливий інтерес.


Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Технічні характеристики машини

Тепер перейдемо до інших особливостей машинки LG F12B8WDS7. Характеристики її такі. "Пралка" має конструкцією Direct Drive. Це означає, що для з'єднання двигуна з барабаном не використовується ремінна передача. Тільки пряме з'єднання з допомогою шестерень. Воно набагато надійніше. Максимальна швидкість вигнічування 1200 оборотів в хвилину. Це нереально багато. А завдяки вдалій конструкції механізму центрифуга не буде особливо впливати на знос окремих компонентів. Обсяг барабана - 42 літри. Цього вистачить для того, щоб перепрати практично всі речі в будинку за один присід. Що стосується рівня шуму, то дана машина не дуже гучна. В режимі звичайного прання шум не перевищує позначки 57 дБ. Гучність в роботі додається тільки при включенні центрифуги для віджиму. Та й то не дуже. Всього лише 74 дБ на максимальних обертах.
За один цикл прання машина споживає 11 кВт/год. Це робить її однією з найбільш економічних на ринку. Воду апарат витрачає теж дуже економічно - всього 56 літрів на одне прання. У загальному і цілому характеристики даної пральної машини прийнятні. Тепер варто розглянути детальніше інтегровані програми прання.
Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Режими прання речей

Пральна машина LG F12B8WDS7 відгуки про яку ми розглянемо трохи пізніше, має цілих 13 режимів прання. Вони включають в себе спеціальний режим для спортивних речей (і навіть спортивного взуття), режим для прання верхнього одягу, спеціальна опція прання пуховиків та іншої одягу такого ж плану. Є щадний режим для постільної білизни і складних тканин. Делікатне прання допоможе зберегти ніжні тканини в цілості. Є також спеціальна програма для прання вовни. Найцікавіше, що в цій машині реалізована опція прання пором. Це революційна функція, яка майже не шкодить речей. Природно, час прання відрізняється в залежності від обраного режиму. Варто відзначити, що при будь-якому режимі прання включається опція економії води, що не так погано. Але в деяких випадках дана опція може призвести до того, що речі будуть випрані недостатньо. Для складних випадків краще вимкнути цю опцію. А тепер перейдемо до інших особливостей пральної машини.
Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Віджимання та інші особливості

Пралка LG F12B8WDS7 відрізняється просунутими можливостями віджиму і багатим набором інших дуже корисних опцій. Так, наприклад, машинка володіє можливістю ручного регулювання оборотів віджимання. Ця опція корисна в тих випадках, якщо всередині машини знаходяться різні делікатні тканини, які від високих швидкостей можуть порватися. Також є можливість віджиму пором. Цей процес більш щадний, ніж механічний. Є зручна опція відстрочки старту прання. Але вона дозволяє встановити максимальний час відстрочки всього на 19 годин. В принципі, цього часу повинно вистачити практично всім. Є і опція інтелектуального управління процесом прання. І вона завжди включена за замовчуванням. Це дозволяє машині найбільш правильно випрати речі при використанні того чи іншого режиму прання. У той же час машинці явно не вистачає можливості автоматичного позиціонування барабана. Вона припала як не можна до речі. Ще одним недоліком є відсутність захисту від стрибків напруги. У наших широтах, на жаль, з цим не все так добре, як хотілося б. Тому такий захист потрібна. Вихід один - підключати машинку до мережі через мережевий фільтр з опцією стабілізації напруги. Тоді вона пропрацює довго.

Особливості експлуатації даної машинки

Які ще особливості має пральна машина LG F12B8WDS7? Інструкція по експлуатації, яка йде в комплекті з машинкою написана досить незграбно. Вона не дає чіткої відповіді ні на одне питання, пов'язане з правилами експлуатації даного пристрою. Тому доведеться їх розглянути тут. По-перше, не варто покладатися на встановлені у будинку фільтри для води. Наша водопровідна вода нереально жорстка. І її використання без спеціальних пом'якшувальних добавок призведе до швидкого виходу з ладу пральної машинки. Тому при кожному пранні потрібно додавати разом з порошком який-небудь засіб пом'якшення (наприклад, той же "Калгон").

По-друге, дана пральна машинка не забезпечена вбудованим випрямлячем напруги. Адже всім відомо, як в нашій країні любить стрибати напруга. Доведеться використовувати спеціальний мережевий фільтр для підключення машинки до електричної мережі. По-третє, дана пральна машинка має унікальну конструкцію ніжок, яка гасить вібрацію при роботі центрифуги. Не намагайтеся підкласти під ніжки якийсь гумовий килимок (нібито для ще більшого зниження вібрації). Це тільки посилить вібрацію і може призвести до виходу з ладу деяких компонентів пральної машини.

Позиціонування пральної машини

Як компанія LG оцінює своє дітище? Варто відзначити, що LG F12B8WDS7 відгуки про яку ми будемо розбирати в наступних главах, позиціонується компанією як бюджетне пристрій, призначений для прання речей різного характеру. Але якщо дивитися на ціну пральної машини, то складається враження, що вона відноситься до середнього цінового сегменту. Хоча набір опцій у неї дійсно бюджетний. Ймовірно, така ситуація склалася тому, що в російських магазинах побутової електроніки цю модель продають за завищеними цінами. А якщо використовувати ціни, рекомендовані виробником, то як раз і виходить пральна машина бюджетного класу. Але нашим "бізнесменам" відверто наплювати на рекомендації виробника.
Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Позитивні відгуки власників

Тепер настав час розглянути поведінку в реальних умовах пральної машини LG F12B8WDS7. Відгуки покупців - дуже важливий чинник у кожному огляді. Саме з їх допомогою можна зрозуміти, чи варто купувати даний пристрій чи ні. Про цій пральній машинці у власників немає єдиної думки. Багато з них заявляють, що використовують машинку вже кілька років (вона 2014 року випуску) і ніяких проблем з механічними компонентами ніколи не було. Що ж, цілком можливо. Надійність забезпечує прямий привід. І унікальна система гасіння вібрацій. Також власники відзначають, що вбудований інтелект чудово справляється з пранням тканин різного характеру. Також багатьом сподобалася можливість відстрочки старту прання. Це здорово допомагає в тому випадку, якщо людина працює по змінному графіку. Багато власників відзначали, що після кількох років використання даної пральної машини опція економії води перестає працювати. Тут, найімовірніше, проблеми з електронікою. Але в той же час люди знайшли плюс в цьому факті: речі стираються краще. Ще багато відзначають чудову прання при використанні пари. Технологія віджиму цієї пральної машини теж викликала у власників виключно позитивні емоції. Вони відзначають, що машинка віджимає речі якісно,але в той же час делікатно. В результаті ніяких проблем з цим не виникає. Також багатьом подобається інформативний дисплей і зручний селектор режимів роботи.
Пральна машина LG F12B8WDS7: відгуки, опис, характеристики

Негативні відгуки власників

Як не дивно, але є b ті, кого не влаштувала пральна машина LG F12B8WDS7. Відгуки негативного характеру розкривають основні недоліки цього пристрою. Тим більше що при такій ціні їх могло б і не бути. Наприклад, багато користувачів скаржаться на те, що в режимі економії води машина не достирывает речі. У підсумку на них спостерігається осад порошку. Все б нічого, але ця опція завжди включена за замовчуванням. Також людям зовсім не подобається неінформативна інструкція. Навіть при глибокому її вивченні незрозуміло, що в якомусь режимі потрібно прати. Така поважна компанія, як LG, могла б зробити інструкцію по експлуатації більш адекватною. Варто також згадати скарги власників на відсутність опції усунення стрибків напруги. У багатьох так пральна машина просто вийшла з ладу. Довелося міняти електроніку. Однак це практично всі недоліки. Більше їх немає. Машина відрізняється високою надійністю і відмінною роботою практично в будь-яких умовах. А це - найголовніше.

Вердикт

Пральна машина LG F12B8WDS7 відгуки про яку ми розібрали трохи вище, є відмінним і досить надійним продуктом від виробника з світовим ім'ям. Ті, хто купить цю модель точно не пізнають серйозних проблем при її експлуатації. Навіть незважаючи на всі її недоліки.

Висновок

Отже, ми розглянули бюджетну пральну машину з інверторним прямим приводом і двигуном LG F12B8WDS7. Огляд чітко дає зрозуміти, що це хороша та надійна пральна машина. Переваг у неї набагато більше, ніж недоліків. Тому вона представляється практично ідеальним варіантом для придбання, якщо виходити з міркувань економії. Навряд чи виробник стане продавати таку ж машину за аналогічною ціною. І це навіть при тому, що російські рітейлери накручують при продажу відсотків солідну суму.

Популярі новини
Загрузка...