Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція

405 0 Новини високих технологій

Розумний годинник - це багатофункціональна наручна електроніка, яка останнім часом отримала широку популярність. Відомі світові бренди почали виробляти всілякі модифікації пристроїв. Але от щоб повною мірою використовувати їх функціонал, необхідно визначитися, як підключити розумні годинник до телефону і провести повну настройку. Процедура може мати деякі відмінності в залежно від моделі смарт-годин, проте послідовність дій підвладна для самостійного виконання.

Підготовчі заходи

Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція
Після придбання розумних годин їх власник в обов'язковому порядку повинен ознайомитися з доданою інструкцією і зробити наступні дії:
 • Вивчити пристрій, його можливості та методи управління.
 • Визначити розташування роз'ємів і кнопок управління.
 • За підтримки пристроєм sim-карти досконально ознайомитися зі схемою її установки.
 • Перевірити справність акумулятора і цілісність контактів.
 • Різним моделям властива своєрідна методика і час зарядки. Тому для зарядки пристрою використовується:


 • провідна зарядка (контактна) з блоком живлення;
 • бездротове зарядний пристрій;
 • магнітна зарядка (док-станція).
 • Як правило, не рекомендується допускати, щоб акумулятор повністю розрядився в перші 3-5 циклів заряджання. Гаджет бажано ставити на зарядку при мінімальному рівні і заряджати до 100 %. Подібний метод є своєрідною «розгойдуванням» батареї пристрою. Якщо акумулятор не заряджається, то причина неполадки, швидше за все, полягає в цілісності контактів або самому зарядному пристрої.

  Встановлення sim-карти і настройка зв'язку

  Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція
  Деякі моделі годин оснащені функцією, що дозволяє працювати з картою будь-якого оператора зв'язку. До таких, наприклад, відносяться смарт-годинник для дітей або людей похилого віку. Отже, перед тим як підключити дитячі розумні годинник до телефону, важливо дотримуватися ряду правил:


 • Настійно рекомендується вибрати надійного оператора зв'язку, у якого є стандартна підтримка мереж, не вимагає важких дій для налаштування зв'язку.
 • Визначитися з тарифом. Бажано, щоб він включав в себе опцію передоплати інтернет-трафіку не менше 1 Гб.
 • Для відстеження балансу за номером телефону слід створити особистий кабінет на сайті оператора зв'язку.
 • Потрібно перевірити, чи активовано карта через телефон, а також не має вона ПІН-коду.
 • Обов'язково необхідно поповнити баланс, оскільки в іншому випадку інтернет-з'єднання функціонувати не буде.
 • Якщо sim-картку встановлено правильно, то на дисплеї пристрою через деякий час з'явитися індикатор, що відображає якість прийому сигналу.

  Установка дати і часу

  Багато смартфони після першого включення припускають налаштування часу в розумних годинах, яку встановлюють, виходячи з часового поясу. Деякі ж не передбачають пристрої автоматичного пропозиції дати та часу. У таких випадках необхідно відкрити пункт «Налаштування» і виконати відповідні дії. Більш конкретну інформацію можна знайти в інструкції пристрою.

  Синхронізація зі смартфоном

  Перед тим як підключити розумні годинник до телефону, слід зазначити, що кожна модель оснащена програмним забезпеченням, що дозволяє підключитися до смартфону. Наворочені пристрої мають можливість підключатися тільки до платформи Android або iOS. Однак велика кількість розумних годин є кросплатформним. Покрокова інструкція, як підключити розумні годинник до телефону Android, складається з наступних етапів:
 • Установка на телефон додатки для відповідної моделі годин.
 • Переконатися, що активовано Bluetooth включених годинах, а у деяких моделей Wi-Fi.
 • Вибрати найменування годин з відкритого списку.
 • Отримати повідомлення із секретним кодом на екранах пристроїв.
 • Ініціювати пару за допомогою кнопки «Підключити», якщо коди обох пристроях збігаються. На екрані гаджета після виконання всіх дій повинна висвітитись напис «Підключено». У разі невдачі система так само відповість повідомленням.

  Установка програми на розумні годинник

  Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція
  Використання парного смартфона – один з найбільш простих методів встановлення додаткових додатків на розумні годинник. Багато моделей сучасних пристроїв можуть похвалитися великою кількістю як платних, так і безкоштовних сторонніх програм. Для установки досить, використовуючи смартфон, знайти необхідне додаток для Android Wear в магазині Google Play, завантажити і встановити його. По завершенні процесу додаток можна використовувати на наручних годинниках, відкривши встановлене додаток.

  Підключення розумних годин до смартфону Android: покрокова інструкція

  Як правило, більшість сучасних гаджетів підтримує операційну систему Android. Тому у користувачів не повинно виникати безліч питань з приводу того, як підключити розумні годинник до телефону "Самсунг", "Леново", HTC і інших моделей. Принцип полягає в одному і тому ж.
  Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція
  Щоб підключити розумні годинник телефоном з операційною системою Android, необхідно:
 • Скачати безкоштовний додаток Android Wear з Play Market.
 • Включити Smart Watch на телефоні і запустити встановлену програму. Розумні годинник слід розташовувати на відстані не більше метра від смартфона.
 • Вибрати в додатку пункт «Налаштувати», після чого на екрані з'явиться назва годин.
 • Порівняти коди на дисплеях пристроїв і, якщо вони однакові, вибрати «Підключити».
 • Якщо всі дії виконані правильно, то в програмі Android Wear має висвітитися значок «Підключено».

  Підключення розумних годин до телефону iOS

  Як підключити розумний годинник телефону: покрокова інструкція
  Перед тим як підключити розумні годинник до телефону "Айфон", слід відкрити і активувати Bluetooth. Після виявлення програмою гаджета необхідно вибрати назву, що відображається на дисплеї розумних годин. Після цього потрібно вказати код, який також з'явиться на циферблаті. Іноді годинник і iOS-пристрій не виявляють один одного. У такому разі слід зробити скидання всіх налаштувань до заводських і повторити спробу ще раз. Як тільки буде проведено підключення, програма запитає вас про вхід в обліковий запис Gmail.

  Відмінність використання гаджетів на базі Android Wear і iPhone від спільного використання з пристроями Android

  Як правило, в даний час не існує певних сторонніх додатків для розумних годин на базі Android Wear, які підключені до "Айфону". Завдяки функції OK Google можна здійснювати розширений пошук в Інтернеті, а також встановлювати будильник, календар і вести записи. Однак від активного спілкування в Hangouts і обміну повідомленнями доведеться відмовитися. Під час пошуку необхідної інформації за допомогою OK Google результати будуть відображатися на екрані годин. Але дана інформація буде доступна у самому додатку Android Wear, встановленому на смартфоні. На відміну від роботи в парі з гаджетами на операційній системі Android, під час підключення до iOS пристрою розумні годинник не підтримують Wi-Fi. Тепер ми знаємо, як підключити розумні годинник до телефону. Це процедура, якою не варто нехтувати. Її виконання не потребує багато часу і визначених навичок. Ознайомившись з інструкцією, підключити та налаштувати розумні годинник можна за лічені хвилини. Основні параметри роботи пристрою аналогічним чином налаштовуються на інтуїтивно зрозумілому рівні, що сприяє безпроблемному використання будь категорією користувачів.

  Популярі новини
  Загрузка...