Апгрейд «Леново B560». Інструкції і рекомендації

129 0 Новини високих технологій

Апгрейд «Леново» B560 дозволяє істотно підвищити продуктивність мобільного обчислювальної системи. Більшість таких ЕОМ базуються на низькопродуктивних мікропроцесорах і мають малий обсяг пам'яті. До того ж вони комплектувалися жорсткими дисками, а не швидкодіючими твердотільними накопичувачами. Саме заміні цих трьох компонентів у складі даної моделі ноутбука і буде присвячений даний матеріал.

Апгрейд «Леново B560». Інструкції і рекомендації

Специфікації ноутбука

Перед тим як буде розглянуто апгрейд «Леново» B560 наведемо типові характеристики даного обчислювального пристрою. Наприклад, одна з моделей мала такі специфікації:
 • Процесор Pentium Р6100 з двома ядрами і тактовою частотою 20 ГГц і кешем третього рівня 3 Мб.
 • Процесорний роз'єм PGA.
 • Обсяг ОЗУ 2 Гб (2 модуля по 1 Гб) формату DDR3.
 • Графічний прискорювач HD Graphics.
 • Екран з HD-дозволом і діагоналлю 156".
 • Жорсткий диск ємністю 250 Гб.
 • Що можна оновити?

  Як правило, процесори Lenowo B560 – це ЦПУ лінійок Celeron і Pentium. Ці чіпи мають два обчислювальних блоку і функціонують на низьких частотах. До того ж у них скорочений розмір кеша. Замість цих мікропроцесорів можна встановити високопродуктивні i5 або навіть i7. В цьому випадку частоти істотно зростуть, а кількість логічних ядер збільшиться до чотирьох.


  Також у такому комп'ютері можна збільшити обсяг ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Для цього достатньо придбати два нових модуля DDR3 4 Гб. Ще один можливий спосіб збільшення продуктивності – це заміна жорсткого диска на SSD-накопичувач. Власне, апгрейд «Леново» B560 і складається з того, що в цьому ПК можна встановити нові раніше перераховані компоненти. А ось відеокарту замінити неможливо з тієї причини, що її мікросхема розпаяна на системній платі.
  Апгрейд «Леново B560». Інструкції і рекомендації

  Порядок модернізації

  Для початку необхідно придбати ті компоненти, які планується замінити в ЕОМ. Найбільш просто це зробити з оперативною пам'яттю та жорстким диском. Тому потрібно купити два модулі ОЗУ 4 Гб спеціально для ноутбуків. Рекомендована їх тактова частота повинна бути 800 МГц. Також потрібно купити SSD-накопичувач на 256 Гб стандарту SATA 3. Далі у вимкненому стані на нижній кришці ноутбука викручуємо сім гвинтів і знімаємо кришку – заглушку. При цьому інша частина корпусу повинна залишитися на ЕОМ. Потім можна демонтувати модулі ОЗП і замість них встановити нові. Далі викручуємо фіксуючі гвинти жорсткого диска і акуратно його витягуємо. Потім потрібно образ цього накопичувача скопіювати на новий SSD на іншому комп'ютері. Наступний етап – це встановлення твердотільного накопичувача, його фіксація гвинтами і установка кришки. Після цього потрібно вкрутити інші шурупи. А ось апгрейд Lenovo B560 при заміні процесора більш складний. У цьому випадку без спеціального обладнання не обійтися. Чіп впаяний в системну плату, і замінити його можна тільки з допомогою паяльної станції. Тому в цьому випадку рекомендується звернутися в сервісний центр, який спеціалізується на наданні таких послуг.
  Апгрейд «Леново B560». Інструкції і рекомендації

  Висновок

  У даній статті були дані загальні рекомендації щодо того, як здійснити апгрейд «Леново B560». З жорстким диском і модулями ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті проблем не повинно виникнути. А ось заміну процесора потрібно довірити професіоналам, які за допомогою спеціального обладнання зроблять це легко і просто.

  Популярі новини
  Загрузка...