Комп'ютери MSI. Характеристики, специфікації та відгуки

407 0 Новини високих технологій

В рамках цього огляду будуть розглянуті комп'ютери MSI. Хоч цей відомий виробник все більше спеціалізується на виробництві ігрових ПК, але є в модельному ряду і бюджетні системні блоки, які можна використовувати тільки в офісі. Саме про цих абсолютно різних ЕОМ і піде мова в цьому матеріалі.

Комп'ютери MSI. Характеристики, специфікації та відгуки

Коротко про виробника

Для початку розглянемо історію компанії, яка виготовляє комп'ютери MSI. Виробник цей з Тайваню. Рік заснування - 1986-й. Дана компанія спеціалізується на виготовленні комп'ютерних комплектуючих, так і обчислювальних систем в зборі. Виробничі потужності у неї власні. Тому якість продукції на вищому рівні. До недавніх пір в асортименті даного бренду були присутні рішення абсолютно різного рівня. Але зараз стратегія компанії змінилася, і вона все більше випускає преміальних комп'ютерів. Частина з них - це ігрові системи, а частина - системні блоки для вирішення найбільш ресурсномістких завдань.


Моделі початкового рівня

Комп'ютери початкового рівня MSI - це неттопи. Тобто мініатюрні системні блоки, які націлені на реалізацію найбільш простих завдань. Саме до цієї групи відноситься Cubi N-053 який і розглянемо в якості прикладу. Його обчислювальної основою є чіп Celeron моделі N3050 який відноситься до серії Braswell. У нього 2 обчислювальних блоку. Частота кожного з них змінюється в межах від 16 ГГц (опорне значення) до 248 ГГц (режим максимальної продуктивності). У ролі графічного прискорювача виступає інтегрований HD Graphics з індексом 400. Для зберігання оброблюваної інформації він використовує системну ОЗП. Тип останньої - DDR3. За замовчуванням її встановлено 4 Гб, але при необхідності її об'єм можна збільшити до 8 Гб. Для зберігання інформації та інсталяції програм цей системний блок оснащений накопичувачем SSD з номінальним об'ємом 128 Гб. Такі апаратні ресурси відмінно підходять для виконання різних офісних пакетів, бухгалтерських програм, серфінгу інтернет-порталів та інших найбільш простих завдань.
Комп'ютери MSI. Характеристики, специфікації та відгуки

ПК середнього класу

Тепер розглянемо комп'ютери MSI середнього цінового діапазону. Знову-таки згідно з прийнятою концепцією розвитку в модельному ряду виробника немає обчислювальних систем на базі ПРОЦЕСОРІВ лінійок Pentium і i3. Тому в складі таких системних блоків даного бренду можна зустріти тільки i5. Розглянемо технічні специфікації ПК Trident 3 VR7RC. В основі його, як було раніше зазначено, лежить мікропроцесор серії i5 моделі 7400. Він оснащений вже 4 обчислювальними модулями, а кодова назва його мікроархітектури - Kaby Lake. Підтримка технології TurboBust дозволяє регулювати їх частоту. Найменше її значення складає 30 ГГц, а максимально можлива - 35 ГГц.

Крім вбудованої відеокарти HD Graphics з індексом 630 є також у складі цього ПК і дискретний графічний прискорювач GeForce GTX 1060. Останній оснащений 6 Гб окремого відеобуфера. Кількість системного ОЗП дорівнює 8 Гб. Його тип вже DDR4. Обсяг ОЗП при необхідності може бути доведений до 16 Гб. Необхідні для цього слоти є на системній платі. Дискова підсистема цього комп'ютера включає SSD з об'ємом 128 Гб. Також є накопичувач, на якому можна розмістити 1 Тб інформації. Подібні апаратні настройки дозволяють вирішувати будь-які завдання. Але все ж така система має явний ігровий ухил.

Найбільш продуктивні рішення

Ексклюзивний дизайн мають сучасні ігрові комп'ютери MSI. Фото таких корпусів привертають увагу геймерів зі всього світу. До даної групи рішень належить серія пристроїв Vortex. Розглянемо цю лінійку на прикладі моделі G25 8RD-034.
В цьому випадку вже встановлений мікропроцесор i7 з індексом 8700. Найменша номінальна частота складає 32 ГГц, а найбільша - 46 ГГц. Кількість ядер дорівнює 6 а логічних потоків - 12. Дискретна графіка в цьому випадку ідентична - це все той же GeForce GTX1060 з відеобуфером 6 Гб. Ємність ОЗУ збільшено до 16 Гб. Ємність встановленого SSD складає вже 256 Гб, а жорсткий диск - 1 Тб. Цей ПК має безкомпромісне швидкодію. Його вже можна використовувати не тільки в ролі ігрового системного блоку, а і сервера початкового рівня, і навіть графічної станції.
Комп'ютери MSI. Характеристики, специфікації та відгуки

Відгуки про виробника

Певні недоліки приписують власники комп'ютерів MSI. Відгуки вказують на високу вартість і неможливість істотної модернізації таких ПК. Першою з них є одне просте пояснення. Як було вже зазначено раніше, даний виробник останнім часом спеціалізується саме на ігрових ЕОМ. Останні вже за замовчуванням не можуть мати низьку вартість. Ну а щодо модернізації можна відзначити те, що в деяких випадках при встановленні несумісних комплектуючих системний блок може вийти з ладу. Щоб цього не сталося, розробники і пішли на цю вимушену міру. До переваг в цьому випадку можна віднести гнучкість системи, високий запас по продуктивності, надійність і повну відповідність заявленим вимогам.
Комп'ютери MSI. Характеристики, специфікації та відгуки

Висновок

Раніше комп'ютери MSI займали всі сегменти ринку обчислювальної техніки. Але останнім часом цей бренд націлився лише на створення ігрових систем. Саме з таким ухилом цей виробник і випускає останні ЕОМ.

Популярі новини
Загрузка...