Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій

148 0 Новини високих технологій

Налаштування пароля на телефоні – це дуже корисна річ. Ваш пароль буде оберігати телефон від зловмисників, у тому випадку якщо його вкрадуть або пристрій буде загублено. Трапляються й неприємні речі з-за паролів – іноді їх забувають. Що робити в такому випадку? Як відновити пароль на айфоні? Якщо ви забули, то доведеться скинути пароль від пристрою, але при цьому можуть відбутися вкрай неприємні речі: втрата всіх даних, в тому числі і повідомлень, контактів, фотографій і відео. Тому необхідно грамотно підходити до питання.

Скидання пароля за допомогою iTunes

Якщо ви забули код доступу до свого айфону, то ви зможете розблокувати пристрій, але потрібно трохи докласти зусиль, скориставшись "Айтюнс". Як відновити пароль айфона? "Айтюнс", а точніше облікового запису від нього, потрібно в першу чергу, тому саме ці дані вам краще не забувати. Ще необхідно зробити кілька етапів заздалегідь, тому краще це зробити зараз: синхронізуйте телефон з комп'ютером, щоб мати доступ до смартфону і відключіть опцію «Знайти мій iPhone» (але робіть це тільки в самому крайньому випадку).


Як відновити айфон, якщо забув пароль від нього?

Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
Якщо ви робите це через iTunes, то проробіть наступні кроки:
 • Підключіть ваш пристроїв до ПК або макбуки, з яким ви зазвичай синхронизируетесь. Відкрийте програму iTunes.
 • Якщо ваш апарат не відповідає або не виконує синхронізацію в автоматичному режимі, то виконайте синхронізацію апарат з програмою iTunes на макбуке або на ПК вручну.
 • Коли резервна копія і синхронізація закінчилися, вам потрібно потрібно відновити свій айфон і вибирайте пункт «Відновити iPhone».
 • Помічник по налагодженню iOS попросить переналаштувати iPhone, бо просто клікайте на пункт «Відновити з резервної копії iTunes».
 • Тепер знайте, що на цьому етапі вся ваша інформація і навіть пароль доступу до смартфону будуть видалені і замінені резервними файлами. Тепер ви маєте можливість придумати новий пароль і користуватися апаратом в своє задоволення.


  Скидання пароля через iCloud і опцію «Знайти мій iPhone»

  Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
  Якщо у вас активна функція «Знайти мій iPhone», то на своєму айфоні ви маєте можливість застосовувати опцію для видалення забутого коду доступу. Це зробити легко, просто поетапно виконуйте рекомендації інструкції. Дане рішення вже вимагає включеного режиму «Знайти мій iPhone» і повної синхронізації в минулому.
 • Відвідайте сторінку сайту icloud і увійдіть під своїм Apple ID.
 • Клікайте на «Знайти мій iPhone».
 • Натисніть на пункт «Всі пристрої», він знаходиться у верхній області віконця вашого браузера.
 • Вибирайте айфон з перерахованих пристроїв. Клікайте на пункт «Стерти iPhone», ось так ви видалите всі відомості вашого апарату, в тому числі і забутий пароль.
 • Застосовуйте «Помічник по установці» на смартфоні, щоб відновити останню резервну копію пристрою.
 • Ця інструкція була не про те, як відновити забутий пароль на айфоні, а як видалити його, щоб ви отримали можливість застосовувати пристрій без пароля і просто встановити новий.

  Відновлюємо пароль на всіх айфонах

  Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
  Якщо ви забули пароль від входу в айфон, то це не проблема. Вам просто потрібно відновити пристрій з резерву. Якщо ви скинете код доступу айфона без відновлення даних, то просто очистіть свій телефон і втратите абсолютно всі дані. Тому потрібно проводити резервне копіювання на постійній основі. Коли ви зможете відновити свій апарат, то він видалить всі з вашого пристрою разом з паролем, замінить всі резервними копіями, які ви зберегли в минулому. Цей метод користується успіхом у тих, хто періодично створює копії своїх файлів. Ось як відновити пароль на айфон легко і просто, достатньо лише періодично зберігати резервні копії.

  Скидаємо пароль з режимом відновлення

  Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
  Якщо ви жодного разу не синхронізували свій апарат з iTunes або не ввімкнули опцію «Знайти мій iPhone» на вашому телефоні, то вам доведеться застосовувати даний спосіб скидання пароля. Це варіант не самий приємний, тому що він 100 % видалить всі ваші дані, але як відновити пароль на айфон по-іншому невідомо. Це не ідеальне рішення, але його варто застосовувати тільки в тому випадку, якщо жоден метод, згаданий вище, не працює.
 • Відключіть кабелі смартфона і відключіть його.
 • Натисніть і утримуйте круглу кнопку «Додому», до тих пір поки ви підключаєте апарат до iTunes. Якщо ваш айфон не активується, увімкніть його.
 • Продовжуйте утримувати «Додому», поки з'явиться віконце «Підключитися до iTunes» і повідомлення про те, що iTunes відшукав смартфон в режимі відновлення.
 • Клікайте на ОК, спливе віконце «Зведення» в iTunes. Тепер ви маєте можливість клікнути на пункт «Відновити iPhone».
 • Режим відновлення стирає всі дані та повертає апарат до заводських налаштувань. По суті, ви отримаєте новий айфон без особистих даних.
  Примітка: процес завантаження файлу оновлення може займати за часом більше 15-ти хвилин. Тоді ваш пристрій вийде з режиму відновлення і процедуру потрібно повторити.

  Як обійти пароль айфона і витягти дані?

  Потрібно зробити наступне:
 • Встановіть на вашому макбуке або ПК програму під'єднайте iDevice до ПК.
 • Підключайте айфон і запускайте програму. Там відображається основна панель і буде три варіанти, ви вибирайте тільки пункт «Відновити з пристрою iOS».
 • Тепер введіть ваш айфон в режим DFU. Як це зробити? Натисніть і утримуйте кнопки «Додому» і «Харчування», доки дисплей не стане чорним, зачекайте 10 секунд, потім відпустіть кнопку «Живлення», але при цьому тримайте кнопку «Додому» ще 15 секунд, відпускайте кнопку «Додому», коли з'явиться повідомлення «Введена в режим DFU».
 • Починається процес сканування всіх даних на пристрої.
 • Тепер всі дані експортовані на комп'ютер, і буде зроблена резервна копія.
 • Тепер сміливо робіть повне Відновлення», скинувши при цьому пароль від айфона, всі дані у вас будуть вже, ви нічого не втратите.

  Що робити, якщо ви забули пароль від Apple ID?

  Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
  Багатьох хвилює, як відновити пароль ID на айфоні, тому як деякі думають, що якщо забудеться пароль, то все, більше пристроєм користуватися неможливо. Це не так, ви можете відновити доступ до свого Apple ID, головне-знати як. Найпростіший спосіб відновити пароль від облікового запису, це послати спеціальне повідомлення на поштову скриньку. Слідуйте наступній інструкції:
 • Зайдіть на сайт iforgot.apple і введіть ваш e-mail-ідентифікатор від вашого Apple ID. Клікайте на «Продовжити».
 • Виберіть пункт «Отримати повідомлення по електронній пошті», знову клікайте на «Продовжити».
 • На вашу пошту прийде лист, де буде знаходитися посилання для скидання пароля. Перейдіть по ній, а далі слідуйте радам на дисплеї.
 • Примітка: якщо листа немає у папці «Вхідні», то перевірте «Спам».

  А як ще відновити пароль Apple ID на айфоні?

  Як відновити пароль на "Айфоні": способи, порядок дій
  Останній спосіб відновити пароль від облікового запису полягає у відповідях на контрольні питання. Зробіть наступне:
 • Перейдіть на сторінку iforgot.apple, введіть там свою пошту, яка зазначалася ідентифікатор Apple ID і клікайте на «Продовжити».
 • Вибираємо графу «Відповісти на контрольні питання».
 • Введіть свою дату народження (ту, що була вказана при реєстрації Apple ID).
 • Дайте правильні відповіді на два контрольні питання.
 • Якщо відповіді були зазначені правильно, ви зможете придумати інший пароль.
 • Ось такими нехитрими способами ви можете скинути пароль від смартфона або пароль від облікового запису Apple ID. Ці знання можуть не знадобитися, але краще знати і розуміти, що робити, ніж виявитися абсолютно не готовим до збоїв. Головне, не панікуйте і відразу зрозумійте: розблокувати пристрій ви зможете, у вас є для цього всі дані (якщо ви власник цього айфона, зрозуміло).

  Популярі новини
  Загрузка...