Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради

130 0 Новини високих технологій

При розробці розробники сучасних гаджетів компанії Apple роблять акцент на безпеку даних користувача і захищеність пристрою. Продукція Apple інтегрована новітніми функціями, які надають можливість знайти "Айфон" з "Андроїда".

Find My - функція перевірки місцезнаходження

Однією з функцій виявлення пристрої Apple є Find My, яка дозволяє відстежити втрачений гаджет по сигналу без підключення служб поліції.
Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради
Find My - це інтегрований фірмовий сервіс для пошуку телефонів, комп'ютерів і інших сучасних моделей Apple. Його варто завчасно налаштувати і прикріпити свій пристрій. Для налаштування Find My необхідно перейти в налаштування хмарного зберігання iCloud і вказати телефон як втрачене пристрій, який також можна заблокувати. Це один із способів, що дозволяють швидко знайти "Айфон". Icloud з "Андроїда" також дозволяє отримати допомогу в пошуку зниклого пристрою.


Як знайти "Айфон" за допомогою служби iCloud.com?

Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради
Якщо ви не знаєте, як знайти "Айфон" через андроїд-пристрій за допомогою iCloud, скористайтеся інструкцією нижче:
 • Перейти на сайт icloud.com у новій вкладці на "Андроїд".
 • Користувач буде перенаправлено на сторінку з кнопкою «Знайти «Айфон», яка надасть інформацію про прив'язаних гаджетах Apple.
 • Не потрібно звертати увагу на iOS iCloud сторінку. Необхідно відразу перейти на скриньку «Поділитися».
 • Повинно з'явитися вікно з новими ярликами. Після цього слід вибрати кнопку «Повна версія сайту». На новій сторінці з'явиться звичний «хмара» при вході в iCloud.
 • Система запросить ввести ID та пароль втраченого "Айфона".
 • Якщо активація пройшла успішно, користувач отримає повний доступ до свого телефону і зможе скористатися сервісом «Знайти «Айфон» з "Андроїда".
 • Повна активація через iCloud займає від двох до п'яти хвилин. Це дозволяє швидко знайти "Айфон" з "Андроїда". Важливо враховувати, що пошук здійснюється тільки у разі, якщо функція «Знайти «Айфон» активована на пристрої Apple, а сам пристрій включено і встановлено з'єднання з інтернетом.


  Беззвучний режим втраченого "Айфона": що робити?

  Користувачі фірмових смартфонів розробили лайфхаки, з допомогою яких знайти "Айфон" з "Андроїда" стає можливим, навіть якщо встановлено беззвучний режим. Необхідно виконати наступні дії:
 • Відкрити «Знайти Айфон».
 • Вибрати «Остання геопозиция», щоб система дала результат якомога швидше.
 • Встановити з'єднання з потрібним пристроєм.
 • Ввести пароль і ID.
 • Вибрати позицію «Відтворити звук». Після цього загублений телефон в автономному режимі змінить настройки, потім дасть сигнал власнику.
 • Обов'язково користувачеві слід підключити всі необхідні пристрої Apple до iCloud.

  Пошук вимкненого телефону через "Андроїд"

  Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради
  IMEI – базовий номер телефону, який допомагає відстежити "Айфон" за будь-яких обставин. У заводських настройках у "Айфонів" 15 - або 16-числовий номер, який можна дізнатися за номером: *#06#. Функція активна при включених GPS-даних на загублений телефон. Пошук здійснюється по мережі оператора, який надає інформацію про місцезнаходження телефону по супутниковому сигналі.
  Подібна можливість недоступна для приватних осіб, тому, щоб знайти "Айфон" через андроїд-телефон, потрібно запастися терпінням. У відділення поліції подається заява з бланком та поясненням причини пошуків. Після його розгляду правоохоронні органи підключать оператора зв'язку і відстежать телефон з GPS-навігації. На обробку запиту виділяється мінімум три дні. Якщо ж пропажа цінна, то краще почати пошуки іншими способами.

  Альтернативна програма для пошуку Apple-пристрої

  Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради
  Функція віддаленого пошуку від Samsung багато в чому пішла вперед брендової компанії Apple. Програма надає наступні можливості:
 • Авторизація без двофакторної аутентифікації з одного пристрою.
 • Робота з двома географічними ресурсами (картами). Цей варіант зручний для тих регіонів, які мають мало відомостей про геолокації.
 • Підказки для нових користувачів. Якщо користувач вперше шукає свій "Айфон", то інтуїтивні поради допоможуть виконати всі дії правильно.
 • Резервна копія дозволяє зберегти останні дані. Для цього необхідно, щоб на загубленому "Айфоні" був включений інтернет.
 • «Додавання піклувальників» - новий пункт, який дозволяє іншому користувачеві відслідковувати пристрої і передавати на нього сигнали.
 • Щоб знайти "Айфон" з телефону Android, необхідно через сайт компанії Samsung провести авторизацію пристрої таким же способом, як і через iCloud.
 • У найближчому майбутньому Apple планує перевершити програму конкурента завдяки новій системі безпеки Apple-SIM. Функція буде нагадувати чіп, який буде вбудований в "Айфон", і при будь-зникнення або крадіжці власник відразу ж знайде свій гаджет без налаштування геолокаціі і інтернету. Перемикання між операторами також буде всередині телефону і не дозволить відкрити кришку для вилучення sim-карти. Подібне нововведення корпорація розробила ще в 2014 році, але система мала певні помилки і вимагала доопрацювання.

  Як знайти "Айфон" через "Андроїд": додаток Play Market

  Як знайти "Айфон" з "Андроїда": покрокова інструкція та поради
  Знайти "Айфон" за допомогою програм, які надає Play Market. Одним з таких безкоштовних додатків є Find iPhone. Для активації iOS також знадобиться iCloud. Додаток працює на платформі Android, може відстежувати в Google Maps будь-який пристрій Apple. Findi Phone має наступні функції:
 • включення і відключення звуку на телефоні;
 • робота на декількох облікових записах;
 • у пошуку вулиці вказує напрямок до пристрою з голосовим відтворенням;
 • результат з точністю до вулиці і вдома.
 • Робота з додатком можлива також і в онлайн-режимі. Під час роботи можна перевірити прив'язані пристрої на сайті Apple і переглянути їх стан на даний момент. В додаток зелений колір вказує на точне місце розташування знайденого "Айфона", а сірий говорить про те, що пристрій знайдено, але розташування встановити неможливо. Якщо пристрій на платформі Android не відтворює додаток, значить, треба перевірити можливість встановлення з'єднання з активними геолокациями і включити їх, якщо відсутнє підключення до інтернету. Слід зазначити, що виробник не є офіційним представником Apple. Всі додатки неідеальні і можливі різні технічні збої. В Англії були зареєстровані випадки, коли користувач Apple втратив свій гаджет і намагався відстежити через альтернативні програми на "Андроїд". Карти вказували на його власний будинок, але гаджет був загублений в сусідньому кафе. Подібне може статися з причини того, що система запам'ятала останню синхронізацію телефону і не змогла знайти з'єднання з новим місцем. Для виключення подібних випадків потрібно заздалегідь включати в "Айфоні" GPS-дані, інтернет і прив'язку до iCloud.

  Популярі новини
  Загрузка...