Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

83 0 Новини високих технологій

Кожен автолюбитель знає, що на дорозі можуть виникнути різні ситуації. І часто довести свою правоту в тій чи іншій ситуації не представляється можливим через банальну відсутність доказів. Саме для вирішення спірних питань на дорозі і були придумані відеореєстратори. Ці девайси здатні зафіксувати все, що відбувається. Така відеозапис стане вагомим доказом у суді. Сучасні відеореєстратори забезпечені купою додаткових опцій і можуть записувати високоякісні ролики. Одним з найбільш цікавих є відеореєстратор Digma Freedrive 300. Відгуки користувачів про нього здебільшого позитивні. Тому потрібно розглянути його технічні характеристики і зрозуміти, наскільки він хороший. Чи не гарний. Це вже як вийде. Але спочатку кілька слів про виробника девайса.


Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Про компанію Digma

Цей виробник вийшов на світовий ринок не так вже давно. Компанія займається випуском різного дріб'язкового товару з розряду електроніки: флешки, МР3-плеєри, навушники та інші необхідні в наш час пристрою. Відносно недавно компанія зайнялася випуском більш серйозною електроніки: планшетів та відеореєстраторів. Останні, до речі, користуються досить стійким попитом. А ось про планшетах користувачі відгукуються негативно. Але герої сьогоднішнього огляду саме відеореєстратори. Вони відрізняються високою якістю виконання і наявністю вельми просунутих технічних характеристик. Незрозуміло тільки, як такої компанії вдалося випустити настільки якісний продукт. Однак приступимо до огляду Digma Freedrive 300. Відгуки користувачів буду розібрані трохи пізніше. А поки розглянемо комплект поставки продукту.


Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Комплект поставки

Отже, що запропонують користувачам разом з цим реєстратором? Нічого цікавого. Продукт поставляється в простенькій картонній коробці з переробленого матеріалу. На видному місці — яскраве відображення товару і логотип компанії. Усередині сам автомобільний реєстратор Digma Freedrive 300 (відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше), інструкція користувача на різних мовах (російська теж присутній) і гарантійний талон. Більше нічого в коробці немає. Досить скромний набір. Але на що ще можна було розраховувати? Пристрій-бюджетне. Природно, ніяких "смакоти" в комплекті поставки і близько не буде. Добре ще, що є адекватна і докладна інструкція на російській мові. Вона написана простою і зрозумілою мовою. Проблем в експлуатації продукту не виникне ні в кого. З комплектом поставки все зрозуміло. А тепер розглянемо зовнішній вигляд відеореєстратора.
Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Зовнішній вигляд і дизайн

Даний відеореєстратор виглядає цікаво. Він нагадує бездзеркальну камеру мініатюрних розмірів. На передній панелі розташовується великий об'єктив, який виконаний з пластика. Сам корпус реєстратора досить тонкий. Задня панель майже вся зайнята яскравим інформаційним екраном. Є і деякі кнопки для управління реєстратором. Вони виконані з пластику. Втім, як і весь пристрій. При цьому якість збірки на досить таки високому рівні. Кріплення відеореєстратора дозволяє девайсу крутитися на всі 360 градусів. Це означає, що він може знімати і те, що відбувається в салоні автомобіля. Дуже корисна опція. На бічній грані розташовується слот для карти пам'яті і необхідні роз'єми для підключення відеореєстратора до мережі комп'ютера. Ось так виглядає пристрій. Дизайн у нього непоганий. Однак прийшла пора розглянути й інші особливості Digma Freedrive 300. Відгуки ж будуть розібрані в наступних главах.
Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Основні технічні характеристики пристрою

Отже, чим може порадувати користувачів відеореєстратор? По-перше, він вміє знімати відео у форматі Full HD зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Якщо зменшити дозвіл HD, то швидкість підвищиться до 60 кадрів в секунду, що взагалі чудово. В апараті є датчик удару, тобто реєстратор уміє починати запис відразу після того, як машину вдарили. Ще є опція автоматичного запланованого старту запису. При підключенні до комп'ютера з'являється ще одна функція: реєстратор можна використовувати в якості веб-камери. Причому звук і відео при використанні такої камери будуть просто чудовими. Всі опції відеореєстратора можна налаштувати за допомогою досить логічного меню. У загальному і цілому реєстратор забезпечує високу якість відео. На ньому без проблем можна розібрати номери передніх машин. Завдяки крутому об'єктиву картинка виходить якісної навіть вночі. І це не може не радувати. А тепер продовжимо розмовляти про відеореєстраторові Digma Freedrive 300. Відгуки власників про якість відео вельми цікаві.
Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Відгуки власників про якість відео

Користувачі, які придбали цей пристрій, залишають коментарі про його роботу. Необхідно їх розглянути для того, щоб зрозуміти, чи гарний цей девайс. Варто відразу зазначити, що про якість відеозаписів відгуки в основному позитивні. Практично всі автолюбителі помічають, що відео чітке, деталізоване. А дозвіл Full HD дозволяє навіть досить розглянути дрібні деталі. Ті ж, хто використовував для запису HD, заявляють, що перегляд роликів зі швидкістю 60 кадрів в секунду дозволяє помітити ще більше особливостей. У загальному і цілому якість відео відмінне у відеореєстратора Digma Freedrive 300. Відгуки це підтвердили. А тепер поговоримо про додаткових опціях пристрою. Що думають користувачі на цей рахунок?
Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Відгуки власників про додаткових опціях

А тепер розглянемо відгуки про додаткових опціях даного відеореєстратора. Як вони працюють? Чи варто взагалі ними користуватися? Потрібно сказати, що відгуки власників в цьому випадку неоднозначні. Приміром, про G-сенсор (датчик удару) користувачі відгукуються вельми невтішно. Пишуть, що потрібно добре стукнути сам відеореєстратор для того, щоб він почав записувати. І це абсолютна правда. Цей датчик дійсно дуже тугий. Який тоді сили повинен бути удар по корпусу автомобіля? Навіть вбудовані можливості налаштування датчика не дають потрібного результату. Також користувачі відзначають, що при підключенні до комп'ютера реєстратор веде себе неадекватно. Зв'язок весь час втрачається. Так що ні про яке використанні в якості веб-камери і мови бути не може. Навіть скинути запису на комп'ютер — вже проблема. Тепер про нічному режимі зйомки. Тут все в порядку. Автолюбителі повідомляють, що якість відео при недоліку освітлення справді висока. Цей режим дозволяє знімати в будь-який час доби, і всі деталі будуть добре помітні. А тепер про зовнішньому вигляді і кріпленні Digma Freedrive 300 Black. Відгуки користувачів про дизайн і ергономіка теж вкрай важливі.

Digma FreeDrive 300: відгуки власників, технічні характеристики, функції та особливості експлуатації

Відгуки власників про дизайн і ергономіку

Що стосується зовнішнього вигляду пристрою, то тут, здається, всі задоволені. Автолюбителі відзначають, що суворий і сучасний дизайн девайса дозволяє йому відмінно вписатися в будь-який інтер'єр. При цьому апарат виглядає досить сучасно. Один об'єктив чого вартий. Також багатьом сподобався високоякісний пластик корпусу. І дисплей досить великий для такого пристрою. Що стосується ергономіки, то тут теж завидну єдність думок. Практично всі автолюбителі стверджують, що кріплення на присоску дуже зручне. З його допомогою можна надійно закріпити реєстратор на лобовому склі і крутити його на всі боки. Тобто з ергономікою у гаджета все в порядку. Але наскільки надійний відеореєстратор Digma Freedrive 300 (чорний)? Відгуки про його надійності ми розглянемо прямо зараз.

Відгуки власників про надійність пристрою

Серед власників пристрою є ті, хто використовує його вже не перший рік. Послухати їх думку щодо надійності гаджета варто. Проте відразу зазначимо, що тут єдиної думки немає. Деякі автолюбителі відзначають, що цей відеореєстратор пропрацював у них без сучка без задирки цілий рік. І нічого з ним не сталося. Це не може не радувати. Але є приблизно така ж кількість заяв про те, що відеореєстратор пропрацював лише місяць, а потім більше не включився. І в фірмовому сервісі сказали, що він ремонту не підлягає. Це як? Мабуть, у компанії досить багато заводського браку. Ті, хто досі користуються реєстратором, ймовірно, отримали модель без шлюбу. А автолюбителі, що заявили про швидкий вихід з ладу приладу, явно напоролися на шлюб. Але навіть у цьому випадку виробник шлюб не визнає і не бажає повертати гроші. Добре хоч, що варто відеореєстратор не так дорого.

Відгуки власників про співвідношенні "ціна-якість"

Як виглядає з цієї сторони Digma Freedrive 300 (чорний)? Відгуки власників на цей рахунок точно неоднозначні. Деякі вважають, що ціна відповідає якості. Тобто всі функції працюють нормально, реєстратор непогано виглядає і виконує своє завдання. Отже, за це можна платити. Але є й ті, хто вважає інакше. Багато автолюбителів сходяться на думці, що за цю саморобку, що нагадує дешевий "китай", і рубля шкода. Вони засновують свої коментарі на тому факті, що реєстратор має дуже тугий G-сенсор і не вміє нормально працювати з комп'ютером. А адже це його основні функції. Якість відео — вже другорядний фактор. Якщо реєстратор не вміє вчасно починати запис, то навіщо він такий потрібний? І з ними важко не погодитися. Але знову ж таки, вся справа в заводському браку. Це як гра в "російську рулетку". Ніколи не знаєш, з якої партії гаджет дістанеться тобі. Якщо виключити заводський брак, то пристрій виходить дуже навіть пристойним. Але виключати його не можна. Тому і вердикт буде відповідний.

Вердикт

Отже, відеореєстратор Digma Freedrive 300 відгуки про який ми розібрали трохи вище, міг би вийти досить непоганим пристроєм за гідною ціною. Міг би. Якби не жахливі розміри заводського браку. Кожне третє пристрій (за заявами користувачів) має якийсь дефект. Ось і виникає резонне питання. Чи варто взагалі купувати такий продукт? Якщо потрібно дешевше, то варто. Але потрібно бути готовим до різних неприємностей. А ось якщо потрібен дійсно якісний і надійний відеореєстратор, то краще трохи переплатити і вибрати щось дійсно гідне. Бо цей відеореєстратор довго не пропрацює. Це факт. Хоч і неприємний.

Висновок

Вище нами був розібраний бюджетний автомобільний відеореєстратор Digma Freedrive 300. Відгуки користувачів про пристрої неоднозначні. Однак ми дійшли висновку, що купувати девайс не варто. Є проблеми з G-сенсором, неадекватна робота з комп'ютером при підключенні і величезна кількість заводського браку. Останній факт засмучує найбільше. Адже з усього видно, що виробник намагався створити якісний і недорогий пристрій. Але, мабуть, у процесі виготовлення (або навіть проектування) не було враховано. Виробникові варто було б зробити роботу над помилками. Ось тоді розглянутий відеореєстратор став дуже популярним серед автолюбителів. Технічні характеристики ж у девайса відмінні. Просто треба дещо допрацювати. Але поки купувати відеореєстратор (хоч і бюджетний) не варто. А от на друге і третє покоління потрібно буде спочатку подивитися. Але це вже буде зовсім інша історія.

Популярі новини
Загрузка...