Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження

311 0 Новини високих технологій

Десятки років тому батьки змушені були присутні скрізь і відразу, щоб забезпечити безпеку своїх дітей. Вони не могли й уявити, що з часом технології дадуть можливість контролювати їх розташування. І шпигунські гаджети тут ні при чому, досить мати простий смартфон, включений GPS і спеціальний додаток. Сьогодні власники гаджетів на Android і IOS не стикаються з проблемою того, як відстежувати місце розташування дитини через телефон. Сучасні технології надають нові прості способи піклуватися про дітей без зайвих тимчасових і силових витрат, зберігаючи свій час і нерви.

Різновиди сервісів для контролю за дітьми

Для батьківського контролю необхідні як мінімум два пристрої - одне у вас, інше у вашої дитини. Сьогодні для власників гаджетів на Android і IOS існує безліч способів, спрямованих на те, як відстежити телефон дитини:


 • Мобільні додатки - в AppStore, google play і на інших ресурсах є в наявності величезний каталог подібного програмного забезпечення. Воно встановлюється на ПК, смартфон або планшет і настроюється з потрібними параметрами. Після інсталяції програма починає збирати інформацію про місцезнаходження і діях дитини та надсилати повідомлення батькам. Розробники часто передбачають функцію екстреного зв'язку через додаток, щоб діти могли вмить подати сигнал тривоги. У деяких випадках стягується плата за додаткове споживання трафіку і преміум-версії сервісу.
 • Через послуги провайдерів стільникового зв'язку - в цьому випадку інсталяція стороннього програмного забезпечення не потрібно. Серед переваг цього методу відстеження можна назвати точність визначення геолокаціі і швидкість передачі даних, яка забезпечена завдяки вишок мобільного зв'язку. Такі послуги будуть цінними для людей, які не користуються сучасними гаджетами. Недоліком такого методу може стати його ціна, яка залежить від оператора і тарифу.
 • Велика конкуренція серед провайдерів і розробників надала користувачам дюжину альтернативних шляхів відстеження дій своїх малюків. Порівняльний огляд допоможе вибрати оптимальний варіант.


  Сімейний GPS трекер KidControl

  Програма KidControl дозволяє всій родині тримати руку на пульсі, вирішуючи проблему того, як відстежити телефон дитини на Андроїд. Платформа має такі можливості:
 • Відображення дислокацій ваших рідних в реальному часі на карті. Точні дані дозволяють батькам і матерям упевнитися в тому, що дитина знаходиться в цілості й схоронності. Збереження історії переміщення і Push-повідомлення не дадуть вам пропустити важливі події.
 • Контроль заряду акумулятора. Підлітки часто відмахуються від спілкування з батьками, виправдовуючись посадженої батареєю в телефоні. Вірити чи ні - справа особиста, але не дарма в народі кажуть: «довіряй, але перевіряй». Через свій девайс можна побачити стан заряду чужого девайса, а статистика роботи батареї покаже, коли вона була поставлена на зарядку, коли була відключена від харчування і як інтенсивно вона експлуатується. Це допоможе відстежити телефон дитини, так і краще дізнатися про його активності і виявити можливі підозрілі дії (наприклад, занадто активне використання пристрою вночі).
 • Геофони. У KidControl можна окреслити територію, де дитині дозволено переміщатися. При перетині встановленої межі на девайси родичів приходить повідомлення. Така функція згодиться як в цілях захисту, так і для контролю за дисципліною.
 • SOS-сигнал. Сьогодні важко собі уявити, як можна більш швидко і дієво відстежити дитину без телефону. Бувають випадки, коли неможливо написати повідомлення, ні зателефонувати, але необхідно повідомити про екстреному подію. При натисканні вбудованої кнопки тривоги всі зареєстровані члени сім'ї отримають відповідний сигнал.
 • Спостерігати за телефонами дітей можна також з настільного комп'ютера, маючи при цьому встановлене додаток на смартфоні. Для входу достатньо скористатися логіном і паролем від програми KidControl.

  FindMyKids

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Додаток схоже на KidControl: через нього теж можна відстежити телефон дитини, так і встановити зони на карті, надсилати сигнали SOS і поглядати історію активності. Але є і важливі помітні відмінності, наприклад:
 • Додаток скачується безкоштовно, а по закінченні трьох пробних днів його використання доведеться платити.
 • Звук навколо - відмітна риса сервісу. Батько може прослухати і записати звуки навколишнього середовища через телефон свого нащадка без його відома. Це може не сподобатися дітям, але батьки переконаються, що діти не потрапили під поганий вплив.
 • Різні режими: батьківський і дитячий.
 • Включення гучного сигналу - допомагає почути телефон, якщо його важко знайти. Також такий сигнал ніхто не зможе проігнорувати.
 • Маяк

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Фішка додатка - це його користувальницький інтерфейс. Його дизайн відрізняється сучасністю і рафинированностью. Він з'єднує майже весь функціонал вищеперелічених платформ, але при цьому вимагає витрат з гаманця (близько 169-219 рублів). Крім смартфонів, додаток підтримує підключення різних аксесуарів, наприклад, на фітнес-браслетах і смарт-годинах. Також має аналог функції прослушки з FindMyKids з назвою «Тихий дзвінок».

  "Знає мама"

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Сервіс відрізняється приємним мінімалістичним інтерфейсом і зручною навігацією. У нього немає унікальних можливостей, він приваблює користувачів своєю простотою та іншими плюсами:
 • Кросплатформеність - працює не тільки на айфонах і android-смартфонах, але і на Windows.
 • Економія інтернет-трафіку і енергоспоживання.
 • Для повноцінного функціонування потрібно завантажити 2 програми: «Знає мама» для батьків «мама Знає: GPS-маяк» дітям.

  Life360 - сімейний локатор

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Сервіс по праву вважається лідером серед аналогів. Кількість установок на google play і AppStore перетнула позначку в 10 мільйонів користувачів. Засновники цього ресурсу позиціонують себе більше як соціальну мережу для спілкування між рідними і близькими або «онлайн-кабінет» для родини, а не пристосування для шпигунства. Ця продукція відома у всьому світі і пропонує такі оригінальні можливості:

 • «Вже вдома» - сімейний локатор сповіщає користувачів про повернення додому одного з домочадців, що дозволяє підготуватися до радушней зустрічі.
 • Користувачі Life360 можуть об'єднуватися в «сімейне коло». Доступ до даних таких учасників є лише в учасників кола. Витік інформації виключена. Круги можна створювати також для колег і друзів.
 • Пошук втраченого або вкраденого телефону.
 • «Паніка» - екстрене повідомлення з однією особливістю: щоб його відправити, не обов'язково мати гроші на балансі.
 • Відображення найближчих місць невідкладної допомоги (лікарні, поліцейські ділянки).
 • Сімейний канал - для групових листувань між близькими користувачі можуть створювати спеціальні конференції. Таким чином, програма може замінити месенджери.
 • Life360 поширюється по моделі Freemium - умовно-безкоштовний формат. Установка і використання є безкоштовними, а тим, кому необхідні додаткові функції, доводиться платити 5 доларів щомісяця. Варто відзначити, що більшість платних функцій недоступні за межами Сполучених Штатів, тому оформлення передплати буде не найкращим рішенням.

  Як відстежити дитини за номером телефону: мобільні оператори

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Значення операторів мобільного зв'язку сьогодні безцінне. Стрімкий розвиток інтернет-технологій дозволяє сьогодні як відстежити дитини по мобільному телефону, так і скористатися для цієї мети послугами операторів стільникового зв'язку:
 • МТС: «Дитина під наглядом». Інформація при відстеженні приходить через СМС повідомлення або прямо на ПК і інші гаджети. Вартість місячної підписки - 100 рублів, є двотижнева пробна версія.
 • Tele2: «Геопошук». Повідомлення виходять через USSD запити або при встановленні фірмового додатка. Ціна - 3 рубля за день з трьома пробними днями.
 • Мегафон: «Радар». Повідомлення про переміщення можна переглянути на спеціальному сайті або в СМС. За послугу треба платити 3 рублі щодня. Можна підключати додаткові телефони, за кожен новий номер до основної оплати додається 1 рубль.
 • Білайн: «Координат». Сервіс обійдеться в 17 рублів за день, перші 7 днів - безкоштовні. Інформацію про переміщення можна отримати, відправивши повідомлення на номер 4770.
 • Як видно, не тільки програми, що дозволяють визначити місцезнаходження дитини, є ефективним засобом для контролю і забезпечення безпеки.

  Через iCloud

  У налаштуваннях потрібно знайти категорію Apple ID, після цього вибрати розділ iCloud і включити функції «Знайти iPhone» і «Остання геопозиция». Через основні налаштування можна заборонити зміни, які дозволили б дитині відключитися від стеження.
  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  Увійшовши через браузер в обліковий запис, можна побачити цікаву дислокацію. Перед цим треба натиснути іконку «Знайти Айфон» на головному екрані телефону.

  Через акаунт Google

  Як відстежити телефон дитини і дізнатися його місцезнаходження
  У рядку пошуку Play Market необхідно ввести фразу «Знайти пристрій». Знайдеться додаток від Google, яке потрібно завантажити. У програмі потрібно ввести дані облікового запису дитини в меню налаштувань включити геолокації. На сайті пошуку пристрою від «Гугл» відобразиться місцезнаходження на карті. Впоратися з тим, як відстежувати дитини через телефон, може кожен батько. І способів для цього існує предостатньо. Який саме вибрати, кожен вирішує для себе сам. Головне - завжди мати зв'язок з близькими людьми, щоб бути спокійним за їх безпеку.

  Популярі новини
  Загрузка...