Як на "Андроїд" поміняти клавіатуру: зміна мови та кольору

181 0 Новини високих технологій

Виробники смартфонів створюють все більш «швидкі» гаджети, додаючи потужний процесор або обсяг оперативної пам'яті. Але незалежно від того, використовується дорогий або бюджетний смартфон на базі Android, користувач намагається налаштувати гаджет під себе. Настає момент, коли виникає питання про те, як на «Андроїд» поміняти клавіатуру. Хтось хоче просто змінити спосіб введення символів, хтось шукає щось оригінальне і незвичайне.

Як поміняти на «Андроїд» мову клавіатури

Багато власників смартфонів стикаються з проблемою зміни мови розкладки. Змінити його можна кількома способами. Перший – це зайти в повідомлення, блокнот чи будь-яке інше додаток, де використовується клавіатура. Коли спливе остання, необхідно затиснути клавішу пробілу. Після цього з'явиться нове вікно, в якому буде запропоновано вибрати мову введення.


Як на "Андроїд" поміняти клавіатуру: зміна мови та кольору
Також змінити розкладку в смартфоні можна і через налаштування. Для початку потрібно увійти в «Параметри». Прокрутити екран до пункту «Мова і введення». Клацнути по ньому і в списку, що з'явився, вибрати «Мова». Потім на екрані висвітиться весь список підтримуваних мов. Серед них потрібно вибрати необхідний і клацнути по ньому. Таким способом можна легко змінити розкладку.

Як поміняти на «Андроїд» клавіатуру

Різні користувачі віддають перевагу різним способам введення символів. Тому в «Андроїд» і вбудовані кілька видів клавіатур. Щоб змінити стандартну версію, необхідно зайти в Налаштування телефону. Прокрутіть список до пункту «Мова і введення». Знайти серед запропонованого списку пункт «Клавіатура та способи введення». У ньому можна вибрати іншу клавіатуру, передбачену стандартної прошивкою системи «Android».


Як на "Андроїд" поміняти клавіатуру: зміна мови та кольору

Установка нової клавіатури

Звичні і стандартні налаштування смартфона можуть незабаром набриднути. Іноді користувачам хочеться чогось нового, і тоді виникає питання про те, як змінити колір клавіатури на «Андроїд». На жаль, налаштування за замовчуванням передбачають лише кілька кольорів, притому досить нудних. Тоді як на «Андроїд» поміняти клавіатуру на щось більш оригінальне? Для цього потрібно звернутися за допомогою до «Плей Маркету». Необхідно відкрити програму і вбити в рядок пошуку запит «клавіатура» або keyboard. Серед запропонованих варіантів вибрати той, який сподобається найбільше.
Як на "Андроїд" поміняти клавіатуру: зміна мови та кольору
Після цього слід відкрити сторінку програми і почати процес завантаження та установки. Коли він завершиться, залишається тільки розібратися з тим, як на «Андроїд» поміняти клавіатуру. Для цього необхідно перейти в «Налаштування» смартфона, прокрутити список і знайти пункт «Мова і введення», потім розглянути перелік всіх підтримуваних видів клавіатур на смартфоні, а потім встановити прапорець або галочку на тій, що була нещодавно встановлена. Після цього потрібно повернутися до головного вікна і відкрити додаток, де задіяна клавіатура, затримати дотик на поле вводу символів і дочекатися появи спливаючого меню. З списку, що з'явився, слід вибрати «метод введення». Далі із запропонованого переліку необхідно вибрати нову клавіатуру і клацнути по ній. Після цього стандартний дизайн зміниться на той, що був обраний в «Маркеті». Важливо відзначити, що при установці нової клавіатури краще всього користуватися додатками з офіційних джерел. Придбання файлів з неперевірених джерел може стати причиною появи вірусів на смартфоні.

Популярі новини
Загрузка...