Основні причини, чому не показує телевізор

238 0 Новини високих технологій

Досі існують ті, хто дивиться телевізор. І все це всупереч здоровому глузду, оскільки по ТБ показують фільми вже в пристойному віці, а місцеві телешоу і серіали можна скачати в мережі максимум через добу після їх виходу. В даній статті розповідається, чому не показує телевізор. 100 % - саме такий шанс, що ви знайдете рішення, прочитавши цю статтю.

Основні причини, чому телевізор став погано показувати

Не виключено, що це стара звичка сидіти на дивані, яка аж ніяк не хоче канути в минуле. Тим не менш несподівана поява синього екрану може помітно потріпати нерви любителям ТБ, поки вони не з'ясують, чому не показує телевізор.
Основні причини, чому не показує телевізор
А причиною тому може бути цілий ряд факторів.
 • Погана погода або відсутність хвилі необхідної частоти (актуально при наявності аналогового або супутникового ТБ і використанні антени).
 • Технічне старіння техніки.
 • Відсутність необхідних налаштувань або підтримуються технології.
 • Технічні роботи на телеканалі або у провайдера

  Всі телеканали працюють в цілодобовому режимі, і відповіддю на питання, чому не показує телевізор, може виявитися проведення як планових, так і позапланових технічних робіт. Це і резервні копії, і прошивка обладнання, і багато іншого. Перевірити факт технічних робіт можна шляхом перемикання на інші телеканали. Якщо там все нормально, то залишається лише чекати.


  Подібним чином працюють і провайдери, і їм також необхідні профілактичні роботи.
  Основні причини, чому не показує телевізор
  Не виключено і втручання з боку місцевого провайдера, який з різних причин міг без попередження прибрати цей телеканал зі списку своїх послуг. У таких випадках варто поцікавитися у сусідів, підключених до інших провайдерів, про наявність проблем і остаточно розібратися в тому, чому телевізор не показує канали.

  Проблеми з антеною або прийомом сигналу

  Антена у сфері домашнього телебачення поступово стає минулим. Все більше держав переходить на цифрове або кабельне телебачення. Дані технології не використовують застарілу технологію передачі хвиль потрібної частоти на відстань і виключають необхідність в «танцях з антеною», щоб трохи краще зловити сигнал — всі дані передаються по проводах з мінімальною втратою якості картинки! В якості прикладу можна привести Україну, яка з вересня 2018 року повністю відмовилася від аналогового телебачення.


  Слабкий сигнал і є причина того, чому погано показує телевізор. А це, як мінімум, жахливої якості картинка, а також обмежене число каналів. Має сенс замінювати антену більш потужною і з невеликим шансом збільшити обидва згаданих чинника, залежить від конкретного випадку. Наприклад, за містом навряд чи вдасться знайти провайдера, який протягне в село кабель багатокілометрової довжини з-за кількох абонентів. Для нього це нерентабельно, і окупність розтягнеться на десятки років. Єдиний вихід в даному випадку — більш потужна антена або перехід на послуги супутникового ТБ.
  Основні причини, чому не показує телевізор
  Антени, іменовані тарілками, активно використовуються в технології супутникового ТБ. В даному випадку проблему слабкого приймача, притаманну аналоговим антен, можна повністю виключити. Причиною, чому телевізор не показує супутникові канали, може бути несправність самої антени.
  Причиною збоїв може послужити і пройшов нещодавно вітер, ураган, сніг та інші стихійні явища, які можуть пошкодити приймач, зігнути, розгорнути, відірвати деталі антени, а також засипати снігом, приглушивши потужність приймача. В такому випадку необхідно оглянути пристрій на наявність тріщин, слідів від механічних впливів, переконатися, чи не змінила антена нахил. Якщо візуально все в порядку, за вікном немає дощу або туману, і з'ясувати, чому не показує телевізор, не вдається, то пора звернутися в підтримку абонентів.

  Технічна несправність

  Останнім і найбільш рідкісним фактором може бути поломка телевізора. Якщо на всіх каналах поганої якості зображення, у сусідів все нормально, а технічна підтримка не може допомогти, швидше за все, вийшов з ладу телевізор.

  Популярі новини
  Загрузка...