Honda Gold Wing - люксовий «пожирач відстаней»

163 0 Новини високих технологій

Honda Gold Wing – мотоцикл, який по праву вважається одним з найбільш успішних продуктів компанії Honda. Перший Gold Wing з'явився в далекому 1974 році, і з тих пір концепція класичного на той момент мотоцикла змінилася досить значно. Цей люксовий «пожирач відстаней» за роки існування знайшов цілу армію прихильників по всьому світу і заслужено є володарем культового статусу в середовищі мотомандрівників.

Honda Gold Wing - люксовий «пожирач відстаней»

Дебют моделі

Новий мотоцикл Honda Gold Wing був представлений компанією в другій половині 2017 року. Японці створили повністю новий GL1800 Gold Wing наступного покоління – перше радикальне оновлення турера за 17 років. На загальний огляд новинка з'явилася в рамках токійського моторшоу, а через деякий час дебют відбувся і в Європі – майданчиком для презентації послужила міланська виставка EICMA. Не секрет, що останнім часом інженери компанії Honda досить обачно підходили до питання про перебудову свого флагмана, мабуть керуючись принципом: «краще – ворог хорошого» і боячись ненароком зробити гірше цей культовий мотоцикл. Але ось наступне покоління побачило світло, що ж нам приготували японці?


Зовнішні зміни

Змінилося в мотоциклі дуже багато, або, правильніше сказати, практично всі. Конструктивні елементи та системи мотоцикла зазнали значного перебудови: Honda Gold Wing кілька зменшив в габаритах і вазі, крім того, досить сильно змінився і зовні: піддався рестайлінгу колишній вигляд, в якому раніше переважали «дуті» форми і округлені грані, став здаватися більш агресивним, додалося ламаних ліній, площини капотуванню перетинаються під більш радикальними кутами. Вітрове скло досить значних габаритів на минулій моделі, стало помітно компактніше, крім того, тепер доступна його електронна регулювання по висоті. Слідуючи сучасним тенденціям мотостроения, вся світлотехніка на новій моделі тепер світлодіодна – включаючи передню фару, має примітну, як би трохи «раскосую» форму.

Силовий агрегат

Що стосується силового агрегату, то це все той же значний горизонтально-опозитний двигун з шістьма циліндрами, проте конструктивно двигун був перероблений досить значно. Мотор Honda Gold Wing 1800 тепер оснащується чотирма (замість двох раніше) клапанами на циліндр, головки циліндрів отримали нову фірмову систему газорозподілу (Honda Unicam), форма камери згоряння стала дещо іншою. Управління дроселя стало електронним. Завдяки цьому нововведенню, з'явилася можливість реалізації чотирьох експлуатаційних режимів роботи двигуна, покликаних надати мотору максимально доброзичливий відгук на ручку газу в будь-яких дорожніх умовах. Крім того, електронний помічник контролює і «полицю» віддачі крутного моменту, що позитивно позначається на динаміці турера. Крім усього цього, Honda Gold Wing, завдяки електронній начинці «навчився» допомагати пілотові при рушанні з місця на підйомі.
Honda Gold Wing - люксовий «пожирач відстаней»

Шасі

Несучі елементи Honda Gold Wing також були значно перероблені. Відтепер конструкція рами визначається як діагональна, рама виконана із сплаву алюмінію, особливий склад якого надає конструкції безпрецедентну жорсткість, що позитивно позначається на керованості масивного мотоцикла. Передня підвіска замість звичної вилки, у Honda Gold Wing замінена окремо незалежної двоважіль консоллю. Система очікувано дає можливість електронного регулювання, у тому числі пружини заднього амортизатора. Крім того, мотоцикл має на борту рідкокристалічну панель приладів, «розумну» систему запуску двигуна в базовому варіанті.
Honda Gold Wing - люксовий «пожирач відстаней»

Коробка передач

Слід згадати, що Honda розробила блок DCT третього покоління спеціально для останньої генерації Honda Gold Wing 1800. У системі використовуються два зчеплення, що відповідають окремо за парний і непарний ряд передач, так звана "пре-селект-конструкція" управляє кожним зчепленням з допомогою окремого контуру. При перемиканні блоком управління завчасно вибирається наступна передача і використовується не задіяне в даний момент зчеплення, включення одного контуру і вимикання іншого здійснюються електронікою одночасно.

Популярі новини
Загрузка...