Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

171 0 Новини високих технологій

Вибираючи автомобільну гуму, більшість водіїв намагається знайти золоту середину між вартістю, якістю і поведінкою на дорозі під час експлуатації. Однак, визначитися з вибором, грунтуючись тільки на твердженнях виробників, досить складно. Адже інформація, представлена ними, може подаватися в прикрашеному вигляді. На допомогу в такому випадку приходять офіційні тести від незалежних видань автомобільної тематики, а також відгуки користувачів, які вже встигли випробувати модель в умовах реальних вітчизняних доріг, а не тестових трас. Саме на підставі такої інформації та зібраний цей огляд, присвячений моделі Kumho Solus KH17 вже довгий час представленої на шинному ринку. Для того щоб зрозуміти, в чому саме полягають її основні переваги, потрібно послідовно розібрати її основні аспекти.


Коротко про виробника і моделі

Дана гума позиціонується виробником як модель, призначена для використання в літню пору року на автомобілях різних класів, починаючи від бюджетних седанів і закінчуючи деякими кросоверами і навіть компактними мікроавтобусами або мінівенами за. Як обіцяє корейська розробник, вона повинна добре підтримуватися на будь-якому вигляді дорожнього покриття, включаючи грунтові траси, а також зберігати свої характеристики на мокрій трасі під час дощу. Хоча ця модель випущена в далекому 2008 році, це не робить її неактуальною в наш час, оскільки виробник використовував досить багато інноваційних підходів під час її конструювання, що дозволило гумі Kumho Solus KH17195*55 надовго закріпитися у рейтингу якісних, і при цьому відносно недорогих варіантів.

Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

Розмірна сітка і призначення

Плануючи моделі місце на ринку, розробник постарався зробити її максимально універсальною, щоб водії різних типів автомобілів могли підібрати варіант, який підійде саме їм і буде узгоджений з технічними вимогами машини. Тому в продаж надійшли шини з внутрішнім діаметром від 13 до 18 дюймів. Перші можна встановлювати навіть на старі автомобілі, включаючи радянську класику і деякі іномарки. При цьому для кожного з діаметрів Kumho Solus KH17 передбачені різні варіанти висоти профілю і ширини робочої області.

Швидкісні індекси

При виборі підходящого для себе варіанту слід враховувати не тільки розмір, але і індекс максимально допустимої швидкості руху. Цей показник підбирається не впритул, тому потрібно тверезо оцінювати можливості свого автомобіля і власну манеру їзди. Чим він вище, тим більш сильні навантаження здатна витримати шина, що може бути особливо актуально для власників автомобілів з потужними двигунами, що володіють високим крутним моментом. Варто відзначити, що виробник подбав про хороше запасі, так як більшість з випускаються ним варіацій моделі гуми Kumho Solus KH17 мають можливість розганятися до 190 км/год і навіть вище, чого цілком вистачить для руху по будь-яким вітчизняним дорогам.
Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

Протекторний малюнок

При розробці дизайну робочої поверхні, виробник не став змінювати перевіреними схемами розташування протекторних елементів. Так, у центральній частині шини розташувалася широка канавка, по обох краях від якої знаходяться дві поздовжні смуги, які володіють великою кількістю ріжучих кромок за рахунок дрібних ламелей. Вся ця конструкція разом являє собою центральне ребро жорсткості, яке підтримує форму шини Kumho Solus KH17 під час сильних навантажень в первісному вигляді, а також забезпечує курсову стійкість при прямолінійному русі. Бічні протекторні блоки виконані у вигляді класичних прямокутників з невеликими прорізами між ними. Такий підхід максимально ефективний у випадку з рухом по дорогах з покриттям, оскільки особливі гребні характеристики не потрібні, зате блоки такої форми краще справляються з навантаженнями під час маневрування на високій швидкості. Вони забезпечують надійне зчеплення з трасою під час обгонів і випереджень, а також дозволяють не втрачати швидкість при проходженні більш пологих поворотів.

Боротьба з акваплануванням

У літню пору року сильні зливові дощі не є великою рідкістю. Тому гума, яка розроблена для такого клімату, повинна вміти добре справлятися з проблемою аквапланування. Якщо відвід вологи буде неефективним, автомобіль запросто може піти в занесення навіть на неглибокій калюжі. Саме для того, щоб максимально швидко позбавлятися від зайвої вологи, в центральній частині шини Kumho Solus KH17 знаходиться широка канавка. У ній може поміститися досить велику кількість води в той час, поки робоча поверхня шини проходить по залитій трасі. Якщо ж вологи занадто багато, вона з невеликим ламелям виштовхується в дві сусідні канавки, звідки без проблем виводиться за межі шини через прорізи між бічними протекторними блоками. Таким чином, шанси піти в занесення на мокрій трасі зводяться до мінімуму.

Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

Збільшення міцності бічних частин

Навіть від самої якісної гуми буде мало користі, якщо вона буде легко пошкоджуються і виходити з ладу. Щоб запобігти подібний сценарій, розробник задіяв відразу два ефективні рішення. Перше — це зміцнення бічних протекторних блоків. Вони здатні брати на себе велику частину енергії, що утворилася з-за удару колеса об перешкоду, будь то рваний край вибоїни або сильно виступає трамвайні рейки. Однак, цього може бути недостатньо. Для того, щоб захистити шини Kumho Solus KH17 R15 від появи гриж та інших дефектів, був застосований посилений корд бічних частин. Це дало той самий необхідний запас міцності, який дозволяє шині переживати як удари, так і невеликі порізи без наслідків.

Особлива гумова суміш

Досить велика кількість характеристик залежить від якості самої гумової суміші, що застосовується при виготовленні шини. В літньому варіанті вона повинна бути достатньо еластичною, щоб зберігати динамічні і гальмівні характеристики під час похолодань або при зливах. Однак, якщо гума буде занадто м'якою, то в жарку пору, коли сонце в зеніті, це може бути навіть небезпечно. Виробник зміг знайти золоту середину за рахунок застосування збалансованого кількості натурального каучуку, синтетичних компонентів.
За рахунок цього шина може бути достатньо еластичною для збереження якісного і впевненого зчеплення з дорожньою поверхнею. Але при це Kumho Solus KH17185 не стає занадто м'якою, що позитивно позначається на керованості, особливо при великій висоті профілю.
Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

Шумозаглушення

Істотним недоліком бюджетних моделей автомобільних шин є їх досить висока шумність. Так, «бюджетники» в основному купують для установки на недорогі автомобілі, які, як правило, мають не таку вже хорошу систему шумозахисту. В внаслідок цей параметр стає для багатьох водіїв ключовим, оскільки постійний гул, особливо в далеких поїздках, може сильно відволікати і дратувати, приводячи до швидкого емоційного виснаження і втрати концентрації на дорозі. Усунути неприємні шумові ефекти повністю неможливо. Однак, виробник Kumho Solus KH17195*55 R16 постарався максимально від них позбутися, внісши деякі правки в розташування протекторних блоків і ламелей, а також їх форму. За рахунок такого підходу вийшло знизити рівень гула, особливо на високих швидкостях. При правильній обкатці шумові ефекти практично непомітні під час подальшої експлуатації.

Підвищення ефективності гальмування

Водії не з чуток знають, як важливо іноді мати можливість негайно зупинити автомобіль, не побоюючись заносу. Раніше вже згадувалося, що гума добре показує себе при русі по мокрому асфальту і інших типів дорожнього покриття. Точно так само вона добре справляється з гальмуванням на сухому покритті і навіть щільно укоченій грунтовці. Завдяки підвищеній міцності і загальної цілісності конструкції, шина Kumho Solus KH17205*60 R16 не деформується при сильних навантаженнях настільки, щоб втратити частину своїх властивостей, в результаті чого гальмування залишається якісним та ефективним у будь-якій ситуації.
Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

Зносостійкість

Незважаючи на порівняно невисоку вартість комплекту гуми, вона цілком може похвалитися високим терміном служби. Крім міцності боковин, розробник подбав і про опір абразивного стирання. Цього вдалося досягти завдяки застосуванню як модифікованої гумової суміші, так і посиленому корду. Як відзначають деякі водії, перші ознаки зносу можна помітити аж після 10 тисяч пройдених кілометрів. Загальна відстань, яку шина здатна витримати при не дуже дбайливої експлуатації, часто перевищує 50 тисяч кілометрів. Це може стати корисним для тих, чий автомобіль задіяний постійно зважаючи професійної діяльності, наприклад, для таксистів чи торгових агентів.

Позитивні відгуки про моделі

Для того, щоб зробити правильний висновок щодо якості цієї моделі, одних лише даних, наданих виробником, буде недостатньо. Тому варто проаналізувати відгуки про Kumho Solus KH17 залишені простими водіями, испытавшими гуму в простих польових умовах. Серед основних позитивних моментів вони відзначають наступні:
 • Висока міцність і зносостійкість. Шина здатна прослужити довго, так як добре чинить опір стирання і механічних пошкоджень.
 • Низький рівень шумності. Гума не знижує комфортабельність автомобіля зайвими шумами, дозволяючи зосередитися на дорозі. Особливо це корисно під час довгих далеких поїздок.
 • Збереження динамічних і гальмівних характеристик на мокрому дорожньому покритті. Дана модель добре показала себе як під час тестів, так і в реальних умовах при русі в несприятливих погодних умовах.
 • Стійкість до аквапланування. Крім керованості на мокрому асфальті автомобіль, укомплектований цієї гумою, здатний без особливих проблем долати глибокі калюжі навіть на досить високій швидкості без ризику піти в занесення.
 • Прийнятна вартість. У порівнянні з пропозиціями конкурентів ця модель є одним з найкращих варіантів по співвідношенню вартості, якості і технічних особливостей.
 • Хороша збалансованість. Як відзначають багато водіїв, кожен зразок гуми Kumho Solus KH17 мабуть, жорстко перевіряється при виході із конвеєра, оскільки при установці на диск додаткові важки або не потрібні, або їх вага залишається мінімальним.
 • Прийнятний рівень м'якості. Шина зберігає необхідну еластичність навіть у міжсезоння, коли встановлювати зимову гуму ще рано, але вже досить холодно. При цьому в літні спекотні дні вона не «розпливається», впевнено тримаючи форму і створюючи максимально впевнену керованість для автомобіля.
 • Як видно, перелік переваг досить значний. Однак, незважаючи на це, є у даній моделі і кілька мінусів, які також не варто випускати з уваги перед придбанням.
  Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

  Мінуси гуми на підставі відгуків

  Серед основних недоліків водії найчастіше називають вимогливість до підтримання високого тиску в шині. Вона досить міцна, але опір до пошкоджень боковин знижується в рази, якщо тиск падає нижче 2 атмосфер. В результаті, водії рекомендують регулярно перевіряти, чи достатньо накачані колеса, оскільки це дозволяє значно продовжити термін служби шин. Ще одним мінусом можна назвати вереск і свист при екстреному гальмуванні. Гума Kumho Solus KH17205*60 злегка пробуксовує, що призводить до нерівномірного стирання і неприємним звуковим ефектам. В іншому, водії не виявили інших критичних недоліків.
  Шини Kumho Solus KH17: фото, огляд та відгуки про виробника

  Висновок

  Дана модель підійде практично для будь-якого автомобіліста. Вона володіє невисокою вартістю, що дозволяє встановлювати її навіть на недорогі автомобілі. Достатня зносостійкість, щоб повністю окупити вартість шин за час їх експлуатації. Динамічні і гальмівні характеристики на висоті, так що водії можуть не переживати за безпеку себе та своїх пасажирів. Швидкісні індекси Kumho Solus KH1788H достатні для того, щоб з лишком перекрити максимальні обмеження вітчизняних доріг. Так що, якщо метою пошуку є саме недорога, але якісна і збалансована автомобільна гума, то розглянуту модель можна назвати однозначно підходящим кандидатом.

  Популярі новини
  Загрузка...