Автомобільна шина "Амтел": відгуки

467 0 Новини високих технологій

Вибір покришок – відповідальна процедура, оскільки від якості шин залежить безпека транспортного засобу на дорозі. В даний час аксесуари для автомобіля коштують дуже дорого, тому автомобілісти намагаються економити на всьому, в тому числі і на гумі. Але далеко не завжди дешеві покришки виправдовують надії водія. На що ж слід звернути увагу при виборі якісної гуми для авто?

Автомобільна шина "Амтел": відгуки
Щоб придбати хороші шини, слід прислухатися до відгуків і рекомендацій інших автомобілістів. Різні думки склалися про продукцію фірми «Амтел». Покришки цієї компанії популярні протягом багатьох років і на автомобільному ринку представлено в широкому асортименті. Спробуємо розібратися, наскільки якісний товар пропонує цей виробник.

Характеристика компанії

Компанія у всьому світі відома як «Фредештайн», і лише в РФ її називають «Амтел». Пояснюється це тим, що фірма функціонує в двох країнах: Голландії та Росії. Виробник спеціально вибрав для Росії інша назва, більш просте у вимові і розумінні для росіян. І в тій, і в іншій країні зими дуже холодні, тому вироблені шини розроблені спеціально для таких умов. Вони не ковзають, добре тримають дорогу. Тим не менш, багато моделі літніх шин "Амтел", за відгуками автовласників, користуються попитом в сезон, але шум від них чути в салоні.


У Росії голландська фірма дуже популярна, попит на її продукцію з роками не зменшується, а тільки зростає. Цей факт говорить про те, що вироби відрізняються гарною якістю при відносно доступній вартості. За один рік на заводах «Амтел» виробляється 14 млн. шин. І це не межа, при такій популярності фірма-виробник може сміливо почати розширювати виробництво.
Автомобільна шина "Амтел": відгуки
Компанія поставляє свою продукцію в численні магазини і фірми, що займаються оптовою торгівлею. Для своїх постійних клієнтів розроблені вигідні пропозиції і спеціальні умови.

"Амтел Планет 2Р"

За відгуками, такий вид шин "Амтел" хороший для важкодоступній місцевості. Склад і конструкція гуми підвищує зчіпні властивості, тому її можна використовувати для їзди по бездоріжжю легкого і середнього ступеня. Така функція можлива завдяки особливому узору протектора і матеріалу, з якого виготовлена шина.

Протектори мають особливу структуру, виводить надлишки вологи, снігу і бруду. Згідно відгуками, «Амтел Планет 2Р» добре зчіплюється з поверхнею дороги не тільки в умовах бездоріжжя, але і по рівному асфальтовому покриттю. Навіть проїхавши по калюжі, машина не втрачає зв'язку з дорожнім полотном.

«Амтел Планет DC»

Покришки розроблені переважно для легкових авто. Шини Амтел Планет", за відгуками автовласників, мають відмінне зчеплення з асфальтовим покриттям. Це було досягнуто за рахунок особливостей протектора. На гумі представленого виду краще всього їздити по міських дорогах. Колеса добре реагують на рух керма, покращуючи процес руху. Автолюбителі стверджують, що шина не піддається швидкому зносу і володіє великим ресурсом. До переваг можна віднести наступні фактори:
 • машини, оснащені шинами Amtel Planet DC, рухаються безшумно;
 • швидке виведення вологи та бруду, завдяки особливому покриттю і конструкції;
 • хороше зчеплення з дорогою;
 • забезпечують швидке гальмування – як на сухому, так і на вологому асфальті.
 • Автомобільна шина "Амтел": відгуки
  Поряд з перевагами гума «Амтел» має і недоліки. Незручність полягає в тому, що на сухій дорозі гальмівний шлях дуже довгий, однак на вологою поверхні такого не відбувається. Зчеплення з дорогою спостерігається тільки при помірному русі, а на великій швидкості машину може занести цей факт підвищує ризик виникнення аварійної ситуації на дорозі.

  «Амтел Круїз 4х4»

  За відгуками, шини Амтел" даного типу відмінно підходять для машин з двома ведучими осями і виготовляються із сучасних матеріалів. Розробкою покришок протягом дуже довгого часу займалися досвідчені інженери. Після того як проектувальні та виробничі розробки закінчилися, продукція проходила ретельне тестування. Протектор має яскраво виражений рельєф, розділений на окремі великі блоки, між якими зберігається велика відстань. Така конструкція сприяє швидкому виходу бруду і вологи. Шини володіють підвищеним рівнем зчеплення з дорогою, вони добре управляються. Представлена модель відрізняється високою якістю і здобула безліч позитивних відгуків.

  Наявність канавок на поверхні покришок призвело до стійкої функції аквапланування. В процесі руху не проводиться багато шуму. Матеріал, з якого зроблена гума, має підвищений ресурсний обсяг, завдяки чому позитивні якості зберігаються в різних умовах. Гума покладена в декілька шарів, тому будь-яка дорога на автомобілі з шинами «Амтел Круїз» безпечна. Збоку також присутній міцний матеріал, тому виключається утворення гриж і розривів. Кожен виріб тестується, як у процесі виробництва, так і перед відправкою в магазин.
  Автомобільна шина "Амтел": відгуки
  Велика частина водіїв віддає перевагу саме цьому виду покришок, оскільки при досить економічною ціною вони характеризуються високим якістю і функціональними характеристиками.

  Amtel NordMaster Evo

  Ціна на шини Амтел Ево", за відгуками, невисока, але якість цілком гідне. Такі шини використовуються зимовий період в регіонах з холодною сніжною зимою. Це одна з перших зимових моделей, яка була зроблена компанією. Фірма пропонує багатий асортимент розмірів, покупець має можливість придбати товар, що ідеально підходить саме для його автомобіля.

  «Амтел НордМастер»

  Такий варіант також розроблений для холодів. У відгуках про зимових шинах "Амтел Нордмастер" відзначають, що вони добре зчіплюються з дорогою, стійкі на будь-якому покритті: і на слизькому льоду, і на мокрому асфальті машина тримається впевнено. При зниженні температури шини не тверднуть. Покришки характеризується довгим терміном експлуатації, не зношується в процесі користування, на них безпечно їздити слизькими дорогами.
  Автомобільна шина "Амтел": відгуки

  Безпеку на зимових дорогах

  Зимові шини Амтел", за відгуками водіїв, популярні саме в сибірському регіоні. Безпечна їзда по сніжному і заледенелому покриття досягається за рахунок оригінального розташування ламелей у формі букви Z. Спеціальний склад забезпечує безпечну їзду навіть в суворих зимових умовах. Експлуатаційний термін і підвищує стійкість наявність шипів.

  Зносостійкість і зчеплення з дорогою

  Протектор шин складається з декількох шарів, кожен з них володіє характерними властивостями, завдяки чому збільшується ресурс. В гуму додають каучук. Перераховані якості підвищують термін експлуатації шин. Шиповані шини добре зчіплюються з дорогою завдяки грамотно розробленого складу, в який входять кремнієві кислоти, високодисперсний технічний вуглець.
  Автомобільна шина "Амтел": відгуки

  Amtel NordMaster 2

  Як кажуть відгуки, шини Амтел Нордмастер" занадто гучні, але ідеально підходять для зимового періоду. Така гума добре зчіплюється з дорогою. Машини з встановленими шинами «Амтел», здатні з легкістю переміщатися по будь-якому покриттю, вони забезпечують безпечну їзду.

  Зчеплення на мерзлій трасі

  Збоку шина покрита масивними блоками, завдяки чому покришки добре зчіплюються з дорогою. Гума «Амтел НордМастер» відмінно тримає зчеплення з дорожньою поверхнею і на сухому, і на мокрому асфальті. Склад гуми грамотно продуманий, виріб не втрачає своїх властивостей при будь-якому, навіть дуже сильному морозі.

  Противозаносна функція

  Протектор на гумі розробляється таким чином, щоб виключити ризик заносу авто на дорозі. Безпека забезпечується за рахунок шипів, що мають особливу прихильність. Перераховані фактори виключає пробуксовку коліс на слизькій поверхні, також поліпшується курсова стійкість.

  Зчеплення на снігу

  Канавки, розміщені між окремими ділянками протектора, мають нахилену форму, завдяки чому самоочищаються від вологи і снігу. Судячи з відгуків про шинах "Амтел", взимку багатьох водіїв врятували самоочищаються покришки. Ефект посилюється за рахунок наявності шипів. Всі перераховані фактори сприяють підвищенню зчеплення в процесі руху по засніженій поверхні.

  Позитивні відгуки

  Покришки «Амтел» користуються попитом серед автовласників, вони охоче купують продукцію даної компанії і встановлюють її на свої машини. Відгуки про шини "Амтел" від власників автомобілів носять, в основному, позитивний характер.
  Автомобільна шина "Амтел": відгуки
  Одним із визначальних переваг є економічна вартість виробу. Порівняно з іншими зарубіжними покришками, резина «Амтел» має досить прийнятну ціну. Такі шини ідеально підходять і для бюджетних автомашин, і для дорогих моделей. Шини, що входять у серію «НордМастер», мають збільшений ресурс. Покришки можуть перебувати в експлуатації до чотирьох сезонів, не доставляючи при цьому жодних проблем. Шипи з часом втрачаються, але цей процес відбувається поступово. Тільки з другого сезону експлуатації починають відділятися окремі шипи. Автомобілі з шинами «Амтел», за відгуками водіїв, надійно зчіплюються з дорожнім покриттям. Багато хто стверджує, що на зледенілій і сніжної накатаній дорозі зчеплення відбувається сильніше, ніж на асфальті.

  Популярі новини
  Загрузка...