Як відключити пароль на айфоне: покрокова інструкція, налаштування, поради

263 0 Новини високих технологій

Айфон, як і раніше залишається найпопулярнішим смартфоном. З кожним роком армія його шанувальників зростає, оскільки багато хто вважають престижним мати подібну модель. 12 вересня 2018 року відбулася чергова презентація нової моделі iPhone. Незважаючи на те, що нічого надприродного глядачам так і не показали, тисячі фанатів Apple готуються викласти за новинку 25 тисячі доларів (170 тис. руб.). Оскільки кількість користувачів збільшується, виникає і безліч питань. Наприклад, як відключити пароль на айфоні.

Безпека

Якщо людина задумався про те, як відключити пароль на айфоні, потрібно розуміти всі ризики. Необхідно знати, що може статися з особистими даними, якщо вони не будуть захищені шифром. Тому важливо після відключення пароля встановити вхід по відбитку пальця або Face ID.


Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
Розбираються з тим, як вимкнути пароль на айфоні, найчастіше ті, хто вирішив продати свій телефон. Для цього потрібно очистити всі дані, а також прибрати шифрування з екрану, щоб новий власник міг спокійно використовувати пристрій. Також відключення пароля може знадобитися тим, хто не використовує цифри, а просто прикладає палець до кнопки. У цьому випадку можна прибрати шифр, але краще цього не робити, оскільки смартфон може дати збій і перестати приймати відбиток пальця. У цьому випадку знадобиться запасний вихід, їм і стане пароль.

Способи відключення пароля

У питанні про те, як відключити пароль на айфоні, немає нічого складного. Головне - слідувати інструкції і визначитися з одним з варіантів. Відключати можна програмними засобами, не використовуючи при це додаткові утиліти. Також позбавитися від шифру можна за допомогою iTunes або iCloud. Кожен з цих варіантів підійде для відключення пароля не тільки iPhone, але і iPad.


Найпростіший спосіб

Щоб не мудрувати з різного роду програмами, краще всього просто використовувати меню налаштувань. Як відключити код-пароль на айфоні? Для цього способу важливо пам'ятати свій пароль, який був встановлений раніше.
 • Відкриваємо меню налаштувань смартфона.
 • Знаходимо рядок «Код-пароль». В залежності від моделі можна також шукати «Touch ID і пароль.
 • Далі потрібно вибрати відключення пароля.
 • Смартфон запросить пароль, який вже використовується для блокування пристрою. Його достатньо ввести, щоб виконати відключення шифру.
 • Якщо процес пройшов успішно, система підтвердить необхідну дію.
 • Таким чином, при такій блокування апарату користувачеві не потрібно вводити код. Але пам'ятайте, що важливо іншими способами захистити пристрій, особливо якщо на ньому зберігаються важливі особисті дані.
  Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
  Якщо ж користувач не пам'ятає свого пароля, але хочеться розібратися з тим, як вимкнути пароль на «Айфоні 6», потрібно використовувати інші способи.

  Відключення за допомогою iTunes

  Використовуючи iPhone, користувачеві необхідно підключатися до акаунтів, які працюють під управлінням Apple. Більшість відразу створюють аккаунт iTunes і iCloud. Програми допомагають відновити або відключити пароль на смартфоні, навіть якщо ви забули його.
  Сервіс iTunes - це онлайн-магазин, в якому можна придбати розважальний контент: аудіо, відео, книги, ігри та ін Завдяки йому можна спробувати відновити, а після змінити або відключити пароль. Але важливо пам'ятати, що такий спосіб позбавить вас усіх користувацьких файлів.

  Процес відновлення з допомогою iTunes

  Отже, для початку потрібно підготувати телефон до розблокування. Далі на смартфоні вибираємо режим DFU. Для цього потрібно використовувати спеціальну комбінацію, яка також популярна в пристроях на базі Android. Затискаємо клавішу включення телефону і кнопку «Додому». Це потрібно робити приблизно 10 секунд, до моменту, коли почне світитися екран або ви відчуєте вібрацію апарату.
  Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
  Далі потрібно продовжувати тримати кнопку «Додому», а клавішу включення можна відпустити. Тепер можна підключати смартфон до комп'ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті до телефону. До речі, бажано, щоб пристрій мав заряд від 60 %. Як відключити пароль на айфоні 5 або іншої моделі? Потрібно відкрити програму iTunes на комп'ютері. Програма відразу знайде підключений до системи смартфон. Далі буде запропоновано відновлення. Необхідно знову натиснути кнопку, але на цей раз на клавіатурі Shift. Одночасно з цим дією потрібно натиснути «Відновити». Система почне пошук нових оновлень, після встановить апдейт. Таке відновлення видалити всі особисті дані з телефону, а слідом за ними і пароль. Після цього можна перейти в налаштування і встановити необхідне шифрування на телефон.

  Робота з iCloud

  У питанні про те, як відключити пароль айфона 4 може допомогти сервіс iCloud. Це також фірмовий ресурс від Apple. Він є онлайн-сховищем. Крім ваших фотографій, аудіо та інших особистих даних, тут можна зберігати паролі та іншу важливу інформацію. Відповідно сервіс допоможе впоратися з відновленням і відключенням шифру на смартфоні. Щоб це зробити, потрібно підключити пристрій до Wi-Fi, а також встановити інтернет-з'єднання на комп'ютері.

  Процес відновлення з допомогою iCloud

  Для початку переходимо на сайт сервісу iCloud і вводимо дані облікового запису. Далі потрібно перейти у вкладку «Мої пристрої» і переконатися, що айфон відображається в мережі.
  Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
  Наступною командою необхідно вибрати «Стерти iPhone». Але для підтвердження цього знадобиться пароль Apple ID. По суті, це така ж операція, як і у випадку з iTunes. Потрібно розуміти, що цей варіант підходить, тільки якщо ви забули шифр і не знаєте як відключити пароль на «Айфоні 5S». Такий спосіб знищить всі дані зі смартфона. Він почне відновлення і видалить пароль, який блокував телефон. Щоб повернути дані, потрібно заздалегідь робити резервні копії, які після допоможуть повернути настроювання і конфігурацію пристрою.

  Поради

  Якщо вам потрібно змінити або налаштувати пароль, то це можна зробити в налаштуваннях смартфона. Для цього досить перейти в розділ «Touch ID і пароль. Залежно від моделі це меню може називатися по-різному.

  Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
  Тут можна налаштувати шифрування. Наприклад, можна вимкнути код-пароль або змінити його. Для цього потрібно буде ввести старий і придумати новий. Параметри пароля можна налаштувати використання чотиризначного коду, довільного цифрового пароля або буквено-цифрового шифрування. Користувач може вибрати доступ до деяких функцій з заблокованого пристрою. Наприклад, можна без введення пароля підключитися до Siri, переглядати недавні повідомлення або використовувати опцію «Відповісти повідомленням». Нижче ви можете налаштувати блокування паролем так, що після 10 неправильних спроб введення шифрування система видалить всі дані з пристрою.

  Використання інших шифрований

  Якщо з якихось причин вам незручно використовувати код-пароль, можна скористатися новими функціями, які доступні в останніх версіях. Мова йде про Touch ID або Face ID. Touch ID - сканер відбитків пальців, який з'явився в айфоні 5S ще в 2013 році, а пізніше почав активно застосовуватися у всіх смартфонах від інших виробників. До 2018 року практично всі, включаючи бюджетні пристрої, обзавелися цією опцією. Вона допомагає швидко отримати доступ до даних користувача на телефоні.
  Як відключити пароль на айфоні: покрокова інструкція, налаштування, поради
  Face ID - це опція, яка поки що доступна тільки на iPhone X. Її вперше презентували 12 вересня 2017 року. Це сканер, який працює з об'ємно-просторовою формою обличчя людини. Фронтальна камера зчитує обличчя, після чого дає доступ до даних, або відмовляє.

  Популярі новини
  Загрузка...