Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки

224 0 Новини високих технологій

Pioneer BDP-450 - Blu-ray-плеєр, який є вдосконаленою версією BDP-150. Плеєр відрізняється кращою обробкою відео, наявністю двох HDMI портів і можливістю відтворення DVD-Audio. Крім того, пристрій працює в Мережі, тобто відтворює вміст медиасерверов та Інтернету.

Конструктивне виконання

Pioneer BDP-450 - плеєр класичного типу. При глибині 252 мм і висоті 90 мм йому важко залишитися непоміченим. Хоча його корпус і великий, але красиво оформлений. Чорна матова алюмінієва передня панель приємно виблискує на світлі. На ній розташовані 4 кнопки (включення, відтворення, зупинки і завантаження диска) плюс USB-роз'єм для мультимедіа. Лоток розміщений посередині над великим світлодіодним екраном, написи на якому легко читати здалеку.


В руках плеєр здається легше, ніж можна очікувати, але якість збірки висока завдяки міцно пригвинченої алюмінієвої верхній кришці.
Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки

Можливості підключення

Ззаду у BDP-450 розташовані 2 HDMI-порту, перш за все призначені для володарів ресиверів без підтримки 3D. Через один з них можна подавати 3D на телевізор, а через інший – аудіосигнал на AV-ресивер. Крім того, можна одночасно транслювати сигнал на 2 дисплея. Режим використання HDMI роз'ємів настроюється в меню:
 • Dual виводить відео і аудіо на 2 порта.
 • Separate транслює зображення на головний порт, а звук – додатковий.
 • Pure Audio обмежується тільки аудіо.
 • Є порт Ethernet, коаксіальний цифровий вихід і ще один USB-роз'єм. BDP-150 хоча і коштував дешевше, мав більше виходів (крім другого HDMI), у тому числі аналогове стерео і композитні.


  Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки

  Функціональні можливості

  Плеєр підтримує DLNA і може транслювати фото, аудіо та відео з домашніх серверів або смартфонів. Їм можна керувати мобільними пристроями за допомогою програми iControlAV2012 яка дозволяє контролювати всі основні функції пристрою. Користувачі незадоволені тим, що програвач не оснащений модулем Wi-Fi. Це прикро, тим більше що багато більш дешеві конкуренти дану функціональну можливість мають. Однак модель обладнана додатковим бездротовим LAN-конвертером у вигляді окремого блоку, що підключається через Ethernet-роз'єм, або задній USB-порт. У нього власний джерело живлення. Варто конвертер 4-6 тис. рублів. Виробник давно є лідером за підтримки різних форматів, тому не дивно, що BDP-450 здатний програвати безліч файлів, включаючи AVI, MP4 AVCHD, WMV, 3GP, FLV, DivX, XviD і MKV, FLAC, AAC, WMA, MP3 WAV. Потокове відтворення FLAC неможливо, однак це єдине упущення Pioneer. Плеєр програє DVD-Audio і SACD з високою роздільною здатністю, що сподобається багатьом аудіофілам.
  Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки

  Інтернет-контент

  Прошивка BDP-450 дає доступ до Picasa, Netflix і YouTube. Останній представлений у вигляді програми з спрощеним інтерфейсом Leanback, яким легко управляти за допомогою пульта ДУ. В графічній оболонці YouTube є 4 опції меню: «Канали», «Пошук», «Мій YouTube» і «Вибране». За відгуками користувачів, пошук вимагає введення c віртуальної клавіатури, займаючи багато часу, але результати з'являються миттєво. Можна відтворювати SD і HD-відео.
  Головне меню Netflix яскраве, з постерами всіх доступних фільмів і гідним режимом пошуку. Додаток Picasa, за відгуками, оформлено привабливо. Можна вводити ключові слова, і відповідні результати заповнюють екран великими повнокольоровими зображеннями. Pioneer віддає перевагу якості веб-контенту, а не кількість і не заповнює екран невикористовуваними додатками.

  Формати відео і звуку

  Плеєр підтримує BD Live 3D, вихід 1080р24 HDMI CEC, DTS-HD MA і Dolby TrueHD. Можна виводити аудіоформати у вигляді бітового потоку або PCM (7.1). Корисним є режим Continue, що дозволяє відновити відтворення c місця зупинки, навіть якщо плеєр був вимкнений. Однак це не буде працювати, якщо включений режим Last Memory. Quick Tray дає можливість відкрити лоток і вставити диск під час завантаження, заощаджуючи час користувача. З моменту розквіту DVD складна обробка відео зробила бренд Pioneer популярним y AV-любителів, і BDP-450 продовжує цю традицію. Плеєр обладнаний чіпсетом intel xscale QDEO, адаптивними режимами перетворення Motion і PureCinema, потрійною системою шумозаглушення і Stream Smoother для такого потокового відео, як YouTube. Pioneer PQLS усуває спотворення від помилок при підключенні до AV-ресивера через порт HDMI. Sound Retriever Link дозволяє ресивера розпізнавати звуковий сигнал і автоматично вибирати режим обробки аудіо, щоб поліпшити його якість.
  Розділ меню «Налаштування відео» пропонує користувачам широкі можливості контролю зображення. Є вибір попередніх установок для різного типу екранів і проекторів. Можна змінювати яскравість, контраст, відтінок, рівень кольоровості, деталізації і шумозаглушення.
  Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки

  Якість роботи

  За відгуками власників, Pioneer BDP-450 забезпечує приємний і безпроблемний перегляд відео. Екранне меню вигідно відрізняється класичним стилем і простотою. Воно виконано на глибокому чорному тлі з монохромними ілюстраціями праворуч. Шрифти чіткі і ясні, всі пункти меню логічно структуровані, що допомагає при початковому налаштуванні. В Home Media Gallery можна отримати доступ до серверів DLNA і USB-накопичувачів. Список файлів розташований зліва на сірому вікні, достатньо широкому, щоб повністю відображати більшість імен. Тут можна створювати плейлисти для відео, музики та фото. ПДУ усипаний маленькими кнопками, але, за відгуками власників, основні елементи управління розташовані в межах досяжності великого пальця, є кнопка Netflix для швидкого виклику цього веб-сервісу. Функція Quick Tray більш корисна, ніж здається: згідно користувачам плеєр завантажує диски досить швидко, набагато швидше, ніж більшість інших моделей.

  Продуктивність

  За відгуками власників, Pioneer BDP-450 відмінно справляється з відтворенням FullHD-відео. Програвач миттєво виявляє і виправляє помилки зображення, а панорамування відбувається без яких-небудь спотворень або шуму – достатньо відключити режим Pure Cinema. Рухомі білі смуги тіста Jaggies відображаються з гладкими, чистими краями, що свідчить про раціональну діагональної фільтрації. Пристрій чудово передає велику кількість деталей, які надають зображенню складність і текстуру. Рівень контрастності хороший, глибина чорних ділянок екрана не втрачається, а яскраві області передаються з чітким, привабливим блиском. Це досягається з допомогою попередніх налаштувань, але можна експериментувати і з одними, якщо їх виявиться недостатньо.

  Blu-ray програвач Pioneer BDP-450: опис, технічні характеристики та відгуки
  Відгуки відзначають хорошу колірну палітру і те, що рух передається без затримок або спотворень, коли екран заповнений безліччю швидко пересуваються об'єктів. 3D-фільми користувачів заворожують. Програвач відтворює відчуття глибини, яке досягається життєвістю деталей і вражаючими квітами. В цілому BDP-450 - приголомшливий плеєр, незалежно від типу диску. Він чудово справляється з музикою, транслюючи цифрові аудіосигнали на ресивер без спотворень. Багатоканальні диски SACD звучать чудово, занурюючи слухачів в музику з високочастотної деталізацією, ритмічним басом і рівним середнім діапазоном.

  Вердикт

  Pioneer BDP-450 - недешевий Blu-ray-плеєр, але він виправдовує свою ціну. Збірка якісна, чудовий вид, і плеєр відтворює відмінні зображення високої чіткості з 2D - і 3D-дисків. Є доступ до Picasa, YouTube і Netflix, потокова трансляція DLNA-мультимедіа, дистанційне управління зі смартфона, підтримується безліч форматів і налаштувань. У плеєра 2 HDMI-виходу і перегляд Blu-ray-дисків набагато зручніше завдяки функціям швидкого завантаження диска і продовження перерваного перегляду. Однак покупці, яким би хотілося мати вбудований Wi-Fi і більш великий веб-контент, можуть пошукати щось інше.

  Популярі новини
  Загрузка...