Як скачувати рінгтон на смартфон?

469 0 Новини високих технологій

Ви купили собі новий телефон і думаєте, яку мелодію поставити на дзвінок? Стандартні звуки вже не в моді, до того ж в якості рінгтона можна встановити улюблену пісню або щось веселе - технології дозволяють. Це буде піднімати вам настрій кожен раз, коли хтось дзвонить, а може, і оточуючим. Але як скачувати рінгтон на телефон? Зараз розберемося.

Як скачувати рінгтон на смартфон?

Android або IOS

Для початку потрібно розібратися з тим, на якій операційній системі працює ваш смартфон. В даний час самими популярними платформами є Android і IOS. На IOS працюють виключно "Айфони" та інша техніка від компанії Apple. На "Андроїд" випускають величезну кількість гаджетів, більшість виробників працює з нею через її простоти і доступності. Це смартфони компаній "Самсунг", "Флай", "Алкатель", "Леново", "Соні", "Хуавей", популярний зараз "Сяоми" та інші.


Для російської людини "Андроїд" є більш зручною та прийнятною операційною системою, оскільки більшість функцій телефону будуть абсолютно безкоштовними. А ось на "Айфон" мелодію поставити вже коштуватиме грошей. До речі, є телефони ще на одній платформі, яка називається Windows Mobile. Вона схожа на "Андроїд", але на ній працюють лише деякі, такі як "Нокіа" та "HTC".

Інструкція скачування рінгтона на "Андроїд"

В цьому випадку все досить просто. На дзвінок можна поставити як цілу пісню, так і її шматочок (рингтон). Для цього потрібно завантажити файл на телефон у налаштуваннях профілю звуку вибрати бажаний трек. Пісні можна скачувати з безлічі ресурсів в Інтернеті, "закидати" з комп'ютера або ноутбука через USB-шнур або через Bluetooth.


Найпростіше, звичайно, скачати рінгтон в Мережі. Для цього потрібно набрати в будь-якій пошуковій системі через браузер потрібну пісню і завантажити її на пристрій. Є спеціальні сайти, які пропонують для скачування вже нарізані рінгтони та жартівливі пісні, наприклад "Е-мое, мама дзвонить!", і все в цьому дусі. Це абсолютно безкоштовно і займе у вас кілька хвилин. На Windows Phone алгоритм майже такий же.
Як скачувати рінгтон на смартфон?

Як скачувати рінгтон на "Айфон"?

Тут все трохи складніше. Просто скачати пісню і поставити на дзвінок не вийде. Для цього потрібно зайти в додаток iTunes, яке за замовчуванням встановлено на кожному "Айфоні". У пошуку можна знайти потрібну пісню або мелодію, завантажити її. Ця послуга платна і коштує від 15 рублів і вище - вартість кожного треку індивідуальна. Гроші списують з карти, яку потрібно прикріпити до вашого акаунту у AppleId. Після того як рінгтон завантажений, його можна вибрати в якості мелодії виклику у відповідних налаштуваннях з медіатеки. До речі, бувають в iTunes і безкоштовні мелодії та пісні. Їх небагато, але їх можна знайти у вкладці "Безкоштовні".

Популярі новини
Загрузка...