Участь в бонусних програмах від "Ростелекома"

146 0 Новини високих технологій

«Ростелеком» є одним з найбільших провайдерів Росії. Він має сучасну технічну базу і мільйони клієнтів по всій країні. Компанія підключає безлімітний Інтернет та інтерактивне телебачення в будинках і квартирах на вигідних умовах, користувачі можуть скористатися численними акціями, вигідними пакетами для підключення, а також і бонусними програмами від «Ростелекома».

Участь в бонусних програмах від "Ростелекома"

Підключення Інтернету

Для проведення Інтернету в новому будинку майже не потрібно прикладати зусиль, достатньо звернутися в найближчий офіс або написати заявку на офіційному сайті компанії, вказавши своє ім'я та адресу. За нього співробітники перевірять технічні можливості підключення Інтернету в будинку.


При наявності телефонних ліній установка проводиться через ADSL роутер. На всій площі квартири буде прийматися сигнал Wi-Fi, можна буде одночасно включати ноутбуки, смартфони, планшети, можливий варіант кабельного підключення. Оплачуючи рахунки, користувачі будуть отримувати премії за бонусною програмою від «Ростелекома». У нових будинках вже є розводка оптичного волокна, коробки в квартирі або на сходовому майданчику. Інтерактивне підключивши телебачення, мешканці зможуть дивитися телепрограми в чудовій якості зображення і звуку, вибирати різні пакети з російськими і зарубіжними тб, дивитися спортивні чемпіонати, отримають доступ до архівів з фільмами і передачами, зможуть скористатися перевагами бонусної програми від «Ростелекома».


Бонуси від компанії

Користувач послуг може накопичувати і витрачати бонуси. Для цього необхідно зареєструватися в Особистому кабінеті учасника бонусної програми «Ростелекома».
Участь в бонусних програмах від "Ростелекома"
Для початку потрібно авторизуватися ЛК. А потім в ньому відкрити вкладку «Бонуси». В бонусній програмі від "Ростелекома" пропонуються різноманітні вигідні пропозиції.
Участь в бонусних програмах від "Ростелекома"

За що даються бонуси?

Активні користувачі компанії повчають заохочення. За що:
 • за реєстрацію особистого кабінету;
 • за оплату понад 1000 рублів;
 • за поповнення рахунку в Особистому кабінеті;
 • за надання про себе всієї потрібної інформації;
 • за участь в опитуваннях і т. д.
 • Вигідні пропозиції для користувачів

  Бонусна програма від «Ростелекома» дає клієнтам стимул активніше користуватися можливостями офіційного сайту і комерційними пропозиціями компанії. Всі клієнти, що користуються телефоном, Інтернетом або інтерактивним телебаченням, отримують бали, які можна обміняти, накопичивши певну суму, на товари, послуги або знижки. Накопичені бонуси можна використовувати при поточних платежах, збирати їх на своєму рахунку, стати учасником розіграшу туру в бонусній програмі «Велика подорож» від «Ростелекома».

  Три види накопичень

  Клієнтам "Ростелекома" нараховується три види балів:
 • Одноразові даються бонуси за реєстрацію в ЛК, введення дати народження, перехід на оплату електронних рахунків, за участь в бонусної програмі "Велика подорож" більше півроку.
 • Щомісячні нарахування виробляються за використання послуг компанії, за своєчасну оплату та авансові платежі, за оплату картами, а також за підключення друзів і знайомих по партнерській програмі.
 • Додаткові бали присвоюються за участь в акціях та заходах, користувачам соціальних мереж і т. д.
 • Участь в акціях дозволяє користуватися на більш вигідних умовах послугами, заощаджувати кошти і отримувати бонуси. Пропонуються різні курси онлайн, знижки в інтернет-магазинах, цікаві пакети телепрограм, додаткові хвилини розмови, можна отримати додаткову знижку за послуги - 25 %. Багато користувачі змогли за бонуси придбати квитки на Чемпіонат світу з футболу в 2018 році.

  Статуси користувачів і як їх отримати

  В залежності від суми балів присвоюються статуси:
 • «Базовий» дається при реєстрації.
 • «Стандартний» присвоюється після накопичення 4000 бонусів.
 • «Привілей» дається після накопичення 10000 бонусів.
 • VIP-статус отримують після досягнення 40000 бонусів.
 • Тим, хто є активним користувачем послуг провайдера, надається можливість брати участь в бонусної програмі «Велика подорож» від «Ростелекома». В результаті розіграшу призів деякі клієнти отримують можливість відправитися в тур за кордон або з Росії, переможець сам вибирає бажаний маршрут.
  Участь в бонусних програмах від "Ростелекома"
  Стан балансу, статус і можливість брати участь у різних програмах можна побачити в Особистому кабінеті. Проект стимулює жителів Росії залишатися користувачем послуг провайдера. Бонусна програма «Велика подорож» від «Ростелекома» вже неодноразово проводилася в різних регіонах країни. Започаткована вона у 2012 році. Участь в бонусних програмах "Ростелекома" безкоштовне і добровільне. Наприклад, можна не відповідати на пропоновані опитування, але якщо хтось витратить на них час, то принесе користь компанії і отримає бонусне винагороду. З усіх питань отримання та використання бонусів можна звернутися до операторів «Ростелекома».

  Популярі новини
  Загрузка...