Докладно про те, як зробити мікрофон з навушників

225 0 Новини високих технологій

Багато пристрої типу телефонів, комп'ютерів, мають мікрофоном для зв'язку з іншими людьми і інших цілей. Якщо мікрофон не входить у комплектацію пристрою або користувача не влаштовує якість вбудованого мікрофона, то він, як правило, набуває стаціонарний мікрофон окремо. Але будь-який пристрій має властивість ламатися, тоді доводиться шукати вихід з положення, тому багатьом буде цікаво дізнатися, як зробити з навушників мікрофон.

Підготовка до роботи

Люди, як показує практика, після поломки певної техніки часто просто її викидають і намагаються купувати нову. Мова піде про навушниках. Не варто поспішати їх викидати, адже за допомогою цього пристосування можна зробити мікрофон з навушників як для комп'ютера, так і для ноутбука. Перед початком роботи необхідно зробити такі заготовки:


 • Звичайні навушники, як варіант, від телефону.
 • 35-міліметровий роз'єм (штекер).
 • Гарні проводи.
 • Паяльник необхідної потужності.
 • Припій, каніфоль.
 • Докладно про те, як зробити мікрофон з навушників
  Існує два способи як через навушники зробити мікрофон. Дана робота не дуже складна і не особливо затратна по часу.

  Перший спосіб

  Питання про те, як зробити мікрофон з навушників, може постати як мінімум з фінансових міркувань або термінової необхідності зв'язатися з ким-то. Таке рішення є оптимальним варіантом. Отже, в першу чергу доведеться попрацювати паяльником. Береться двожильний провід і припаюється до наявного 35-міліметровому штекеру. Потрібно обробити каніфоллю місце спайки проводів, нанести трохи припою і дочекатися схоплювання. Необхідно домогтися гарної спайки, якщо це вдалося, можна переходити до наступного етапу:


 • Для початку потрібно розібрати саму гарнітуру на навушниках, в ній міститься мікрофон разом з кнопкою прийняття дзвінків.
 • Далі акуратно припаюється інший кінець двожильного проводу до цього мікрофону.
 • Головне - не переборщити з припоєм, інакше пристрій може бути пошкоджено.
 • По закінченні роботи необхідно заново зібрати гарнітуру.
 • Докладно про те, як зробити мікрофон з навушників
  Зробивши все покроково, як написано вище, без використання зайвої кількості припою, який запросто може викликати замикання, повинен вийти стаціонарний мікрофон. Якщо все зроблено вірно, то в момент його з'єднання з комп'ютером можна почути характерні клацання.

  Другий спосіб

  Цей спосіб простіший, вимагає мінімуму сил і ресурсів. Для того, щоб зробити мікрофон з навушників, потрібно взяти мобільний телефон і Bluetooth-адаптер від ПК. Далі потрібно встановити Bluetooth-з'єднання між телефоном і комп'ютером. Після цього, підключивши гарнітуру до телефону, можна отримати тимчасову заміну мікрофона, але постійно використовувати такий метод не рекомендується.
  Докладно про те, як зробити мікрофон з навушників
  Мінус такого способу в нестабільній роботі Bluetooth-з'єднання, яке може запросто перерватися в самий невідповідний момент, плюс до всього сильно б'є по заряду акумуляторної батареї телефону, за рівнем якої теж потрібно постійно стежити. Поставивши його на зарядку, можна частково вирішити таку проблему, але це буде не зовсім зручно в плані великої кількості проводів.

  На закінчення

  Тепер ні в кого не повинно виникнути проблем з тим, як зробити з навушників мікрофон. Як було сказано вище, можна без особливих зусиль змайструвати тимчасову гарнітуру, поки немає можливості придбати нову. Безумовно, говорити про хорошу якість звучання такого мікрофона не доводиться, такі пристрій будуть поступатися багато в чому заводським стаціонарним гарнітурів. Але якщо під рукою є всі необхідні деталі, можна спробувати зібрати мікрофон. Не забувайте, що створення подібних речей сприяє розумінню принципу роботи багатьох пристроїв, якими ми щодня користуємося. Експериментуйте і створюйте!

  Популярі новини
  Загрузка...